Атестація щодо вільного володіння державною мовою

 

Оголошення!

07, 17, 21, 24 жовтня 2019 року увідбудуться засідання атестаційної комісії. Реєстрація о 10.00 год., початок о 10.30 год. (аудиторія 120).

Атестаційні сесії проводяться також у разі потреби (за індивідуально визначеним графіком).

Усі зміни та можливу додаткову інформацію буде оприлюднено на сайті Інституту в розділі «Атестація претендентів на посаду державного службовця щодо вільного володіння державною мовою».


Порядок атестації

Для ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ щодо визначення рівня володіння державною мовою ...

Для ОТРИМАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ щодо вільного володіння державною мовою БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ...

 

Нормативні документи

Контакти:

Адреса Інституту: 79491, Львів-Брюховичі, вул.Сухомлинського, 16

Телефони: (032) 234-65-68, +38 067 953 47 46 (понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00)

Електронна адреса: e-mail: atestacia-Lridu@ukr.net

Секретар комісії: Коткевич Наталія Климентіївна

 


Для проходження атестації щодо визначення рівня володіння державною мовою необхідно:

1. Заповнити реєстраційну форму (реєстраційна форма).

2. Подати такі документи:

Для попередньої реєстрації копії цих документів потрібно надіслати на електронну адресу: atestacia-Lridu@ukr.net; або поштою на адресу: 79491, Львів-Брюховичі, вул.Сухомлинського, 16 чи особисто подати секретареві комісії. Документи мають надійти до 15 год за 1 робочий  день до дня проведення атестації.

3. У разі надсилання копій документів поштою чи на електронну адресу у день проведення атестації перед початком атестації подати секретареві комісії в паперовому вигляді зазначені документи.

Реєстрація о 10.00 год., початок о 10.30 год. (аудиторія 120).

Учасник атестації обов'язково має мати при собі документ, що посвідчує його особу та підтверджує громадянство України, і прибути у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) для проходження атестації.

НЕ МОЖУТЬ претендувати на проходження атестації особи, які навчаються  або працюють у ЛРІДУ НАДУ.

Особи, які успішно пройшли атестацію, можуть отримати посвідчення особисто з 14 до 17 год. або поштою (за бажанням учасника) протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації.

 


Для отримання посвідчення щодо вільного володіння державною мовою без проходження атестації необхідно:

1. Надіслати на електронну пошту atestacia-Lridu@ukr.net скановані копії документів, що зазначеено у пункті 2.

2. Особисто подати секретареві комісії документи в паперовому вигляді:

 • заяву (зразок заяви);
 • копію паспорта (1, 2 сторінки);
 • копію документа про освіту та додатка до нього (відповідно до переліку, зазначеному в п. 56 Порядку атестації осіб, які претендують на державну службу, щодо володіння державною мовою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301), зокрема:
  1. документа державного зразка про загальну середню освіту, виданого до 2000 року, з оцінкою «5» за вивчення української мови;
  2. документа державного зразка про загальну середню освіту, виданого після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;
  3. диплома молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою «відмінно» за вивчення української мови;
  4. диплома бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

До дисциплін, що підтверджують вивчення української мови, також прирівнюється «Ділова українська мова» та вивчення української мови за професійним спрямуванням;

 • копію документа про зміну прізвища (у разі необхідності);
 • оригінали цих документів
 • квитанцію про сплату послуги за виготовлення посвідчення (зразок квитанції).

Документи потрібно подати до 15 год не пізніше  ніж за 1 робочй день до початку атестаційної сесії.

Посвідчення можна отримати особисто у секретаря комісії з 14 до 17 год. або поштою (за бажанням особи) протягом 10 календарних днів з дати проведення атестаційної сесіїї.