Новини

 

ОГОЛОШЕННЯ!

6-7 квітня 2017 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться науково-практична конференція за міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ".

Інформаційне повідомлення...

Заявка на участь...


ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!

Урочисті збори з нагоди випуску магістрів за спеціальностями «Державне управління», «Місцеве самоврядування», «Управління персоналом та економіка праці», «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Управління проектами» і вручення дипломів відбудуться у п’ятницю 03 березня 2017 року о 14:00 год. в актовій залі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м.Львів, смт.Брюховичі, вул.Сухомлинського, 16).

Випускникам для отримання диплому необхідно буде  попередньо зареєструватися (з 12:30 до 13:30 у холі Інституту) та мати з собою паспорт, або інший документ, що посвідчує особу.


День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. У цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. 

Кожен із них мав свою родину, друзів, свої захоплення, свої нагальні справи… Батьківщину – одну на всіх. За Україну, вільну і демократичну, боролися за покликом душі, мужньо, як лицарі. За неї, єдину, і полягли вони. Під прапором стояли – під прапором й спочили.

Схилімо у жалобі голови перед звитягою Героїв, які заради торжества справедливості пожертвували собою, і хай пам’ять про них, безневинно убитих, згуртує нас, живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.

Імена героїв патріотів назавжди закарбує історія, бо герої не вмирають, вони житимуть в нашій пам’яті вічно.

У бібліотеці Інституту розгорнута експозиція в пам’ять про полеглих за майбутнє України Героїв Небесної Сотні.

Успішні професіонали України

Володимир Загорський - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України - один із тих успішних професіоналів, які пишуть своєю працею літопис досягнень сучасної України.

У передмові до видання "Успішні професіонали України" Президент НАН України, академік НАН України, Герой України Б.Є. Патон написав: "У нелегкий для країни і науки перехідний час Україна гідно представляє світові досягнення вітчизняної науки. Професіоналізм, висока фахова підготовка українських вчених гідні того, щоб відомості про них стали надбанням якомога ширшого загалу, а їх здобутки - прикладом для наслідування".

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Вітаємо Володимира Загорського  з нагородою!

Одностайним рішенням оргкомітету Всеукраїнської програми «Золоті руки країни» директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України  Володимира Загорського нагороджено медаллю «Взірець професіоналізму».

«Упевнені, що Ваше відзначення в рамках Програми стане Вам подякою та безперечним символом Вашої кропіткої і часто жертовної, але такої необхідної, тим паче у наш час, праці, та буде гідним підтвердженням Ваших досягнень і заслуг. Ваше щире служіння людям, наполеглива праця, взірцевий професіоналізм, мудра життєва позиція вшановуються на всеукраїнському суспільному рівні», - підкреслено оргкомітетом Всеукраїнської програми «Золоті руки країни».

Вітаємо щиро Володимира Загорського з нагородою! І нехай примножуються Ваші успіхи та здобутки!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №1604 від 22 грудня 2016 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України утворено спеціалізовану вчену раду К 35.860.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальностями 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» та 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» строком на три роки.

Наказ Міністерства освіти і науки України...


Упродовж 29-30 грудня 2016 року наш Інститут відвідав президент Національної академії державного управління при Президентові України Куйбіда Василь Степанович. В рамках цього візиту президент НАДУ мав зустрічі з керівництвом Інституту та науково-педагогічними працівниками. Також прийняв участь в розширеному засіданні Вченої ради Інституту де окреслив присутнім перспективи розвитку Національної академії у 2017 році, визначених Концепцією реформування і Стратегією розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2017–2021 роки.

01 02
03 04

ГОЛОДОМОР – НАША ПЕЧАЛЬ І СКОРБОТА

Великий голод – вічний гріх
З лихої прихоті й сваволі…
Той рік на нашу долю ліг
Мов згусток кров’янистий болю!

День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Голодомор 1932-1933 років є однією з найбільших трагедій в історії українського народу. Землеробська нація в мирних умовах втратила значну кількість людей – від 7 до 10 млн. Ці жертви були зумовлені діями комуністичної влади в Україні, що упродовж декількох років цілеспрямовано знищувала українське селянство. Голодомор був явищем штучним. Понад півстоліття ця жахлива сторінка в історії України замовчувалася і тільки в кінці XX століття з'явилися перші публікації, дослідження, почався запис спогадів очевидців, видання збірок архівних документів, спогадів, увічнення пам'яті жертв Голодомору.

Вшановуючи пам'ять невинних жертв, ми пропонуємо ознайомитись із книгами про події голодомору 1932-1933рр. в Україні,що представлені у бібліотеці Інституту.


Львівський регіональний інститут державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України
увійшов у число номінантів рейтингу та отримав статус "Вибір України 2016"

Цю приємну для колективу Інституту новину повідомив голова фестивалю-конкурсу «Вибір України» п. Сем Кромстейн. Як зазначено у листі, який надійшов на ім’я директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України Володимира Загорського, ранжування переможців здійснювалося відповідно до офіційних методів, розроблених міжнародною асоціацією конгресів і конференцій ІССА (Netherland) та містило комплексну оцінку товарів і послуг на ринку України.

Усі переможці були виявлені у рамках Незалежної Національної бізнес-премії «Вибір України», яка була ініційована  у 2013 році, завдяки Міжнародній асоціації конгресів і конференцій ICCA (International Congressand Association). Штаб-квартира асоціації знаходиться у Нідерландах.

Вітаємо колектив Інституту із визнанням!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


День Гідності та  Свободи

Державне свято День Гідності та Свободи відзначається щорічно 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції (2004 р.) і Революції Гідності (2013 – 2014 рр.).

У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром – відстояти  своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки історії України. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

У цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля».

Запрошуємо усіх до бібліотеки Інституту на перегляд книжкової виставки "День Гідності та Свободи " . На виставці представлені видання, які висвітлюють революційні події у сучасній Україні періодів Майдану 2004-го та Майдану 2013-го років.


Шановні слухачі та студенти!

Вітаємо Вас з Міжнародним днем студента.

Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

В цей день бажаємо слухачам та студентам здоров'я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх Ваших починаннях!

 

Від імені колективу інституту
директор Володимир Загорський


9 листопада 2016 року студенти, слухачі, аспіранти, викладачі і працівники Інституту взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності, присвяченого Дню української писемності та мови. Диктант на тему: «Україна на зламі тисячоліть» допоміг перевірити знання норм сучасної української літературної мови.


Мова – духовний скарб нації

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає нація і держава. Відомий український письменник XIX століття Панас Мирний писав: «Найбільше і найдорожче добро кожного на­роду – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування».

9 листопада українська громада вшановує вели­ке духовне свято – День української писемності і мови, що яскраво   засвідчує багатолітній тернистий шлях розвитку рідного слова і його безсмертних творців.

Свято української писемності та мови було встановлено Указом Президента України в 1997 році та відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

У цей день – 9 листопада – за традицією покладають квіти до пам’ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращі здобутки просвітителів та мовознавців у сфері мови та культури України.

До Дня української писемності та мови працівники бібліотеки Інституту підготували книжкову виставку: "Мова – духовний скарб нації." Експозиція містить різноманітну літературу, пов’язану з українською мовою.

24 та 25 жовтня 2016 року у ЛРІДУ НАДУ відбулися відкриті лекції викладачів Інституту державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (м. Гюстров, Німеччина).

 

Професор Хольгер Франке зробив доповідь на тему «Проблеми біженців у Німеччині». Др. Петер Бекер, який тривалий час працював радником урядів багатьох країн, розповів слухачам про те, як сприймають німці демократичні перетворення в Україні. Сандра Крішик, яка очолює організаційний відділ в адміністрації м. Гюстрова, представила на розгляд аудиторії можливості щодо навчання та підвищення кваліфікації державних службовців у м. Гюстров. Щодо проблем Німеччини у галузі охорони здоров’я у слабо заселених сільських районах доповідала радник Міністерства соціальної політики п. Урсула Клаасен. Радник Міністерства юстиції п. Штефан Фьорстер представив учасникам програму федерального уряду «Краща правотворчість у Німеччині».

Окрім цього, гості з Німеччини зустрілися із директором ЛРІДУ НАДУ Володимиром Загорським і заступником директора з наукової роботи Андрієм Ліпенцевим. Під час цієї зустрічі обговорювалися перспективи співпраці нашого інституту із Федеральною землею Мекленбург – Передня Померанія.


ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - ЛІДЕР

у номінації "Публічне адміністрування", за результатами рейтингу інформагентства "Медіастар" у 2016 році - "Топ-100"- сто найвпливовіших особистостей Львівщини". Потрібно було чути, якими емоціями вибухнув зал, коли Володимиру Загорському вручали нагороду... І це не дивно, адже серед номінантів рейтингу "Топ-100 - найвпливовіших людей Львівщини" - чимало випускників, сьогоднішніх слухачів та аспірантів, студентів ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Восьмий рік поспіль Володимир Загорський - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професійний менеджер, досвідчений стратег і тактик утримує найвищі позиції у "Топ-100". Цьогоріч його плідна наукова та педагогічна праця відзначені високою державною нагородою - орденом " За заслуги" II ступеня. Володимире Степановичу, вітаємо щиро із заслуженими нагородами!!!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

 


Вітаємо з ювілеєм!

Інституту  публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (м. Ґюстров, Німеччина) - багаторічному партнеру ЛРІДУ НАДУ  – виповнилося 25 років. Починаючи з 2004 року більше 130 студентів, слухачів, докторантів та викладачів нашого інституту пройшли стажування, підвищення кваліфікації та практику в Ґюстрові. Викладачі німецького вишу щороку беруть участь у наших науково-практичних  конференціях,  проводять лекції та семінари для наших слухачів.

З нагоди ювілею 13 жовтня 2016 року у Ґюстрові відбулися урочистості. Від імені директора ЛРІДУ НАДУ проф. Володимира Загорського  наших партнерів привітав старший викладач кафедри європейської інтеграції та права Микола Буник.


10 жовтня 2016 р. в Інституті відбулася відкрита лекція професора Гданського Університету (Польща) д-ра Томаша Міхальського, на тему «Застосування моніторингу якості публічних послуг для покращення якості життя мешканців та місцевому рівні (у територіальних громадах та районах)». Під час дискусій, які часто виникали, учасники заходу зазначали, що існують багато подібних аспектів щодо цієї проблематики в Україні та Польщі. Доповідач вдало проводив паралелі між сучасними проблемами України та кризою, яку вже пережила Польща на початку 90-х рр. минулого століття.

 

Після лекції відбулася зустріч професора Міхальського із директором Володимиром Загорським, під час якої були обговорені перспективи подальшої співпраці ЛРІДУ НАДУ із Гданським Університетом.  Вперше в історії Інституту відбулося підписання угоди про академічну мобільність у рамках програми «Erasmus+».


5 жовтня 2016 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось обговорення проекту Концепції реформування та розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2016-2018 роки.

В обговоренні взяли участь керівники структурних підрозділів, декани факультетів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники Інституту і представники громадських організацій.

У процесі обговорення науковці Інституту висловили ряд пропозицій щодо напрямів розвитку Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів.


П’ятий випуск магістрів спеціальності «Державна служба»

30 вересня 2016 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся черговий випуск слухачів, які навчалися за денною формою навчання за спеціальністю «Державна служба».

Загалом з 1997 року Інститут підготував 3858 магістрів за спеціальностями в галузі знань «Державне управління», зокрема 3601 – за спеціальністю «Державне управління», 44 – за спеціальністю «Публічне адміністрування» та 213 – за спеціальністю «Державна служба».


19-23 вересня у ЛРІДУ НАДУ відбувались завершальні заходи в рамках проекту «Співробітництво органів публічної влади та неурядових організацій в сфері надання суспільних послуг».

Спершу протягом 4 днів 40 представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій опановували особливості впровадження Моделі делегування суспільних послуг в Україні та Польщі. 23 вересня відбулась підсумкова конференція проекту. Протягом дня учасники польської та львівської команд проекту, а також запрошені експерти, спробували проаналізувати польський і український досвід впровадження моделі, проблеми та перспективи Моделі делегування суспільних послуг. Заступник директора інституту Андрій Ліпенцев у своєму виступі окреслив важливість та додаткові ефекти від впровадження Моделі в умовах реформування місцевого самоврядування в Україні. Антоній Соболєвскій, Марта Макух та Магдалєна Боровец-Вечорєк проаналізували польський досвід і його окремі приклади. Радники проекту Галина Макота, Ольга Котовська, Василь Абаімов та Орест Файфурка зупинились на особливостях впровадження Моделі в громадах Львівщини. Ці виступи також були підкрпілені точкою зорою представників деяких громад, зокрема Турківщину представив голова районної ради Володимир Лозюк, а с. Завадів - голова ГО «Жіночий вибір України» Ганна Середа-Папірник. Перспективи Моделі в загальному контексті взаємодії органів влади і громадських організації розглянув керівник аналітичної групи громадської організації «Європейський діалог» Олександр Софій.

Також в рамках конференції відбулось вручення сертифікатів радникам проекту, представникам пілотних громад і учасникам семінару для органів місцевого самоврядування.


Атестація докторантів, аспірантів, здобувачів наукового ступеня в осінню сесію 2016 року

з 05  по 16 вересня 2016 року на кафедрах Інституту буде проведено атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів.

Докторанти, аспіранти та здобувачі наукового ступеня в обов’язковому порядку повинні особисто взяти участь у засіданні відповідної кафедри та подати у встановлений термін (у день проведення атестації) у відділ координації наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів документи, підготовлені й отримані за результатами звітування (атестації).

Перелік документів, які необхідно подати у відділ координації наукових досліджень і підготовки науково-педагогічних
та наукових кадрів ...

Список осіб, які повинні пройти атестацію на кафедрах ...

Графік атестації осінь 2016 року ...

За більш детальною інформацією звертатись:
Відділ координації  наукових досліджень та підготовки
науково-педагогічних і наукових кадрів, к. 205
тел: (032) 234-64-85

aspirantura.lridu@gmail.com


Увага!

Відповідно до пункту 21 Порядку прийому на навчання за освітньо- професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Державна служба» галузі знань «Державне управління» та працевлаштування випускників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року № 789, Нацдержслужба погоджує список осіб, рекомендованих рішенням приймальної комісії Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, до зарахування на навчання за освітньо- професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (денна та заочна форми навчання) за державним замовленням у 2016 році.

Докладніше ...


Атестація слухачів спеціальності «Державна служба» денної форми навчання

19 вересня 2016 року розпочалась атестація слухачів спеціальності «Державна служба» денної форми навчання, яка відбувається у формі екзамену за спеціальністю та захисту магістерських робіт.

До комісії з атестації увійшли науково-педагогічні працівники кафедри кадрової політики та державної служби Інституту, зокрема доктор наук з державного управління, професор Сушинський О.І., доктор економічних наук, професор Гургула Т.В., кандидати наук з державного управління, старші викладачі кафедри Заяць Д.Д., Карпа М.І. і Кіцак Т.М.

Очолює комісію з атестації Коваль Я.Б. – начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.


ВОЛОДИМИРУ ЗАГОРСЬКОМУ ВРУЧЕНО ВИСОКУ ДЕРЖАВНУ НАГОРОДУ

9 вересня 2016 року, у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося перше у новому навчальному році розширене засідання Вченої ради, у якому взяла участь директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира  Мандзій.

Привітавши колектив із новим навчальним роком, Любомира Мандзій виконала приємну для нас місію – вручила директорові Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктору економічних наук, професору, академіку Академії економічних наук України, члену-кореспонденту НАН України, заслуженому діячеві науки і техніки України Володимиру Загорському орден «За заслуги» II ступеня. Цією високою державною нагородою, відповідно до Указу Президента України, Володимира Загорського удостоєно за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм!

«Мені приємно, що на рівні держави визнано результати моєї багаторічної праці, – сказав Володимир Загорський. – Та ця нагорода не тільки моя, але й усього нашого колективу, науково-педагогічних працівників, працівників структурних підрозділів та допоміжних служб. Адже надбання Інституту – результат сумлінної, самовідданої, творчої праці високопрофесійного та згуртованого колективу однодумців». 

Відомий широкому загалу вчений-економіст, державний діяч, професійний менеджер, досвідчений стратег і тактик, Володимир Загорський – неординарна особистість, яка своїм іміджем та працею сприяє розвитку Інституту, активно впливає на процеси державотворення в Україні.

Науковий доробок Володимира Загорського – 520 наукових та навчально-методичних праць, серед яких: 50 монографій (20 – індивідуальні дослідження), 70 підручників, посібників і брошур. Наукова школа налічує успішно захищених: 21 докторську та 67 кандидатських дисертацій.

Визнаний вчений, Володимир Загорський є членом Ради Західного наукового центру НАН України Міністерства освіти і науки України, членом Експертно-координаційної ради з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Національного агентства з питань держслужби України. Багаторічна плідна педагогічна та наукова діяльність Володимира Загорського відзначені численними нагородами, серед яких також – відзнака НАН України «За професійні здобутки». 

Вітаємо Володимира Загорського із високим визнанням професіоналізму на державному рівні! І нехай примножуються успіхи та здобутки!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


СВЯТО ПЕРШОВЕРЕСНЯ – В ІНСТИТУТІ

Привітання Президента України

Привітання Прем'єр-міністра України

Привітання Голови Верховної Ради України

Привітання Голови Нацдержслужби

Привітання президента Національної академії державного управління при Президентові України

1 вересня 2016 року, у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України  відбулись урочисті збори з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

Присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих патріотів, які поклали своє життя на вівтар незалежності України.

Настоятель храму Пресвятої Богородиці смт. Брюховичі о. Петро Сологуб поблагословив педагогічний колектив, студентів та слухачів Інституту на новий навчальний рік, побажав успіхів та перемог на ниві знань, зазначивши, що найважливіша перемога –  в душі кожного із нас.

Колектив Інституту, науково-педагогічних працівників та першокурсників привітав зі святом перший заступник директора Олександр Сушинський. До привітань та побажань успішного та мирного навчального року долучилися гості свята: керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, начальник управління економіки Львівської міської ради Вікторія Довжик, начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях Ярослав Коваль, голова Брюховицької селищної ради Володимир Доманський.

Голова слухацької ради, слухачка другого курсу факультету державного управління та місцевого самоврядування Наталія Горун та першокурсниця цього ж факультету Уляна Беднарчук привітали першокурсників та побажали успіхів на ниві знань.

Нехай же шлях до знань буде успішним!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ

на конкурсній основі до докторантури та аспірантури в 2016 р. за спеціальностями:

  • 074 - Публічне управління та адміністрування;
  • 073 - Менеджмент (продовжено термін прийому документів до 10 вересня 2016 р.);
  • 051 - Економіка (продовжено термін прийому документів до 10 вересня 2016 р.)

(наказ Міністерства освіти і науки України «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» від 23.06.2016 р. № 707).

Докладніше ...


День Незалежності України

24 серпня український народ святкує величний  ювілей Незалежності. 25 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку.

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! Зі святом Незалежності України!


День Державного прапора України

23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора.

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір води, без якої не було б життя, не дозрів би хліб, це колір ясного, чистого неба. Жовтий колір – це колір вогню, жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі; це колір пшеничної ниви, хліба, зерна. Це символ достатку українського народу.

Гідність прапора захищається як у самій країні, так і за її межами. Зневага до прапора розглядається як посягання на честь нації та держави.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.


Транскордонне співробітництво має перспективи

25 липня 2016 року, у Львівському регіональному інституті державного управління відбулася робоча зустріч голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина із керівниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування регіону, очільниками медичних та культурних установ, представниками громадських організацій Львівської області. Тема зустрічі: підготовка проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва: Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Учасників робочої зустрічі привітав Володимир Загорський - директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, член-кореспондент НАН України, професор, побажавши їм ефективної дискусії.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відкрив робочу зустріч, задавши тон дискусії щодо перспектив участі у Програмі транскордонного співробітництва: Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин окреслила можливості реалізації транскордонних проектів у рамках цієї Програми та подальший план дій щодо ідентифікації проектних ідей.

До дискусії долучилися усі учасники робочої зустрічі, результатом якої стало затвердження календарного графіка роботи над підготовкою проектних пропозицій.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


15-20 липня 2016 року у Львівському регіональному інституті державного управління відбувся німецько-український семінар, присвячений процесу імплементації Договору про асоціацію між Україною та Європейським союзом.  Семінар був організований у рамках співпраці між ЛРІДУ НАДУ та Вищою школою публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (м. Гюстров, Німеччина).

У семінарі взяли участь доценти із м. Ґюстрова Хольгер Франке та Горст Дельсен; представники ЛРІДУ НАДУ Богумила Лесечко, Микола Буник, Микола Ушаков; аспіранти, слухачі та студенти обох вишів.

Учасники семінару обговорили практичні питання застосування норм європейського права в Німеччині та перспективи його імплементації в Україні, а також провели фахові дискусії у Львівській обласній та міській радах, у Департаменті архітектури та розвитку містобудування ЛОДА та у Департаменті екології та природних ресурсів.

Культурна програма також не залишилася поза увагою гостей. Німецькі студенти відвідали Музей історії Галицької медицини, Замкову гору, Львівську майстерню шоколаду, Оперний театр, а також музей «В’язниця на Лонцького».


05-13 липня 2016 року відбулася навчальна поїздка слухачів ЛРІДУ НАДУ до Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина). Учасники стажування ознайомилися з системою підготовки управлінських кадрів у Німеччині, прослухали лекції про методологію правозастосування, участь громадян у прийнятті публічних рішень, організацію правоохоронної системи на регіональному рівні, концептуальні проблеми трансформації в Україні та пройшли інтенсивний курс німецької мови.

Програма перебування включала також відвідування Державної канцелярії землі Мекленбург – Передня Померанія, Управління округу Росток та німецького парламенту (Бундестагу).

Керівниками української групи були доцент кафедри політичних наук та філософії Микола Буник та доцент кафедри європейської інтеграції та права Петро Когут.


4 липня 2016 року відбулось чергове засідання Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби з відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії корупції у 2016 році. За результатами рейтингового оцінювання наш Інститут зайняв 1 місце в Україні на виконання державного замовлення з підготовки магістрів за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за денною та заочною формами навчання.

Докладніше...

Результати рейтингового оцінювання...


Вітаємо Володимира Степановича Загорського
із високою державною нагородою!

Володимир Загорський – директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, відповідно до Указу Президента України, з нагоди Дня Конституції України, нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня. За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм!

Відомий широкому загалу вчений-економіст, державний діяч, професійний менеджер, досвідчений стратег і тактик, Володимир Загорський – неординарна особистість, яка своїм іміджем та працею сприяє розвитку Інституту, активно впливає на процеси державотворення в Україні.

Науковий доробок Володимира Загорського – 520 наукових та навчально-методичних праць, серед яких: 50 монографій (20 – індивідуальні дослідження), 70 підручників, посібників і брошур. Наукова школа налічує успішно захищених: 21 докторську та 67 кандидатських дисертацій.

Колектив Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України щиро вітає Володимира Степановича Загорського із високим визнанням професіоналізму на державному рівні.

Нехай примножуються Ваші успіхи та здобутки, а доля щедро обдаровує міцним здоров’ям, щастям та достатком!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


23 червня 2016 року наказом Міністерства освіти і науки України Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України отримав ліцензію на освітню діяльність на третьому освітньо-науковому рівні (підготовка доктора філософії) за спеціальностями «051 Економіка», «073 Менеджмент» та «074 Публічне управління та адміністрування».

Докладніше...


17 червня 2016 року наш інститут відвідав Надзвичайний та Повноважний посол Індії в Україні п. Манодж Кумар Бхарті. п. Бхарті прочитав лекцію про Індію, індійське державне управління та місцеве самоврядування. Особливий інтерес аудиторії викликав федеративний устрій Індії, заснований на принципах, які, за словами доповідача, Європейський Союз лише зараз починає впроваджувати.

Програму візиту посла продовжив виступ танцювального колективу, який представив індійські народні танці. Цей захід відбувся у рамках Днів індійської культури у Львові.


У період 5 - 16 червня 2016 року слухачі денної форми навчання факультету державного управління та місцевого самоврядування Олександр Величко та Вадим Табакера взяли участь у восьмій літній школі з юридичних та управлінських наук, яка була організована Інститутом економіки та права м. Берлін (Німеччина). Захід відбувся за підтримки Німецької служби академічних обмінів та Міністерства закордонних справ ФРН у рамках програми «Підтримка демократії в Україні».

У заході брали участь 18 представників українських профільних навчальних закладів, які вивчали державний устрій, політичну та соціальну системи Німеччини. Під час свого перебування у Берліні учасники літньої школи також відвідали парламент Німеччини, Берлінський адміністративний суд та Міграційну Службу м. Берлін.


16 червня 2016 року директор Інституту Володимир Загорський та завідувач кафедри європейської інтеграції та права Орест Красівський відвідали м. Люблін (Республіка Польща) з метою активізації співпраці з вищими навчальними закладами цього міста. Візити відбувся за сприяння і організаційної підтримки Генерального консульства України в Любліні і особисто Генерального Консула Василя Павлюка.

Під час зустрічі з ректором університету Марії Кюрі-Склодовської професором Станіславом Міхаловським відбулось підписання угоди про співпрацю, а також обговорено практичні аспекти її реалізації. Перспективам співпраці між ЛРІДУ НАДУ та університетом Марії Кюрі-Склодовської були також присвячені інші зустрічі в університеті Марії Кюрі-Склодовської з деканом факультету політології професором Ґжеґожом Янушом та директором Центру Східної Європи професором Валентином Балюком.

Зустріч з канцлером Вищої школи економіки та інновацій Терезою Багацкою стосувалась можливостям співпраці в сфері економічної освіти.


31 травня та 2 червня 2016 року в Інституті відбулися семінари німецьких викладачів.

ЛРІДУ НАДУ вже 11 років співпрацює із Інститутом державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина). За цей час близько 50 наших слухачів успішно пройшли практику у муніципальних органах м. Гюстров, де знаходиться цей інститут. Саме Гюстров відвідають у липні наші студенти та слухачі, які вивчають німецьку мову.

 

Др. Клаус Хімеркус, декан факультету «Загальне управління», провів семінар на тему «Правила застосування права у ФРН». Др. Томас Фройнд, доцент цього факультету, розповів слухачам про  «Можливості впливу громадян на прийняття політичних рішень на місцевому рівні на прикладі Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія».


26 травня 2016 року заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України Андрій Ліпенцев взяв участь у роботі круглого столу «Спільнота практик місцевого самоврядування: каталізатор розвитку громад в Україні», організованого Швейцарсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), де представив доповідь «Розбудова спроможності ЛРІДУ НАДУ при Президентові України шляхом запровадження електронного навчання та участі у Спільноті практик місцевого самоврядування». Захід проходив у м. Київ і зібрав фахівців в сфері дистанційної освіти, а також підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з усієї України.


30 травня 2016 року в м. Київ відбулась презентація проекту «Співробітництво органів публічної влади та громадських організацій у сфері надання суспільних послуг: польський досвід для України», який реалізується спільно Львівським та Дніпропетровський регіональний інститутами державного управління та товариством «Час. Простір. Тотожність» (м. Щецин, Республіка Польща) за фінансової підтримки Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії. Метою презентації було представлення результатів проекту та пропозицій змін до відповідних нормативно-правових актів народним депутатам України, представникам асоціацій місцевого самоврядування та інших громадських організацій, які працюють в сфері розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства. За підготовку заходу відповідала львівська команда проекту. Гостями заходу, зокрема, були народні депутати України Сергій Євтушок, Любомир Зубач, Сергій Сажко, Михайло Хміль, Альона Шкрум, Оксана Юринець.

Модераторами заходу виступили перший заступник директора ДРІДУ НАДУ Євгеній Бородін та заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ Андрій Ліпенцев. Відкрив захід голова правління товариства «Час. Простір. Тотожність» Антоній Соболевський, який наголосив на перевагах використання моделі делегування суспільних послуг, які продемонстрував кількарічний досвід її використання у Республіці Польща. Координатор проекту у Львівській області завідувач сектору міжнародних зв’язків ЛРІДУ НАДУ Олександр Чорнобиль представив учасникам заходу структуру проекту. Виступи команд радників Львівської (Ольга Котовська, Юрій Ничка, Василь Абаімов, Галина Макота) та Дніпропетровської (Євгеній Бородін, Ірина Дегтярьова, Тетяна Маматова, Тетяна Серьогіна) областей стосувались результатів тестування моделі делегування суспільних послуг у пілотних громадах. Ірина Дегтярьова також представила пропозиції змін до нормативно-правових актів України, які необхідні для більш ефективного використання моделі у вітчизняних умовах. Експерт проекту, член ради Всеукраїнської асоціації магістрів державного управління Микола Дячишин представив увазі учасників презентації аналіз доцільності і здійсненності імплементації досвіду Республіки Польща в сфері делегування повноважень органами місцевого самоврядування.

В обговоренні представлених пропозицій взяли участь народні депутати України Михайло Хміль, Любомир Зубач, Сергій Євтушок; голова правління МБФ "Добробут громад" Віктор Терес, голова центру політичних студій та аналітики «Ейдос» Віктор Таран та інші представники експертного середовища та неурядових організацій. Представлені пропозиції були передані народним депутатам-учасникам презентації з метою їй подальшого доопрацювання і подання на розгляд Верховної Ради України.


13 – 27 травня 2016 року в Інституті проходив наукове стажування представник з Поморської Академії у м. Слупську (Республіка Польща) др. Маріуш Медзінські. Керівництво стажуванням здійснювала професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління Лариса Новак-Каляєва.

Слухачі, аспіранти та науковці інституту мали можливість ознайомитись із науковими напрацюваннями др. Медзінського під час відкритих лекцій «Функціонування адміністрації і місцевого самоврядування в Республіці Польща» та «Зміни територіального поділу в Республіці Польща на прикладі потенційного Середньопоморського воєводства».


У період 11 – 17 травня 2016 р. наш інститут відвідала група студентів Вищої школи державного управління та права Саксонії (м. Майсен, Німечина) з метою участі у семінарі “Європейська інтеграція: виклики для публічного управління”.

Організаторами цього заходу були Микола Буник, доцент кафедри політичних наук і філософії, та Микола Ушаков, головний спеціаліст сектору міжнародних зв?язків.

Учасники семінару обговорили сучасні проблеми управління у країнах Європи, зробили порівняльний аналіз систем підготовки публічних службовців в Україні та Німеччині. Особливий інтерес аудиторії викликали доповіді про кризу біженців у Німеччині та внутрішніх переселенців в Україні.

Відповідно до програми перебування учасники відвідали Львівську обласну та міську ради, експозицію у Львівському історичному музеї «Війна Росії проти України», музей «В’язниця на Лонцького». Не забули організатори і про культурну програму. Представники Німеччини ознайомилися із історичним центром міста, відвідали Львівський оперний театр, ландшафтний парк «Високий замок» та музей «Шевченківський гай».


Імплементація Закону України «Про вищу освіту» в частині вибірковості дисциплін

Відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р. № 1556-VII, а саме його пункту 15 частини першої статті 62, та згідно із наказом директора від 04.04.2016 р. № 46 «Про особливості формування дисциплін спеціалізацій робочих навчальних планів для слухачів денної форми навчання на 2016/2017 навчальний рік» упродовж 16-20 травня 2016 року в Інституті відбулися презентації дисциплін для вибору слухачами денної форми навчання спеціальностей «Державне управління» та «Місцеве самоврядування».

Загалом науково-педагогічні працівники Інституту презентували слухачам 19 дисциплін для вибору: «Європейська інтеграція та міжнародна співпраця України», «Економіка та розвиток основних сфер господарської діяльності регіону», «Комунікації в публічній сфері», «Система органів публічного управління регіону», «Економічний розвиток регіону», «Прогнозування розвитку територій», «Управління проектами», «Культура та етика публічного управління», «Забезпечення сталого розвитку територій», «Соціальна інфраструктура та комунікаційне забезпечення регіонів», «Керівник у державних інституціях», «Права людини у компетенції органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування», «Технології ділового спілкування», «Кількісні методи в управлінській діяльності», «Управління розвитком та керування проектами», «Планування розвитку територій», «Менеджмент організацій», «Фінансовий контроль та державний аудит», «Управління в інституціях Європейського Союзу».

За результатами голосування більшістю голосів слухачів були обрані дисципліни спеціалізацій «Управління державними інституціями» і «Регіональне управління та місцеве самоврядування».


«ГОТУЮТЬ  УПРАВЛІНСЬКІ  КАДРИ», -

під такою рубрикою у черговому, сорок п’ятому номері Міжнародного громадсько-політичного журналу «Губернатор», нагородженому Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, опублікована стаття «Країну модернізують професійні менеджери».

У публікації йдеться про наукові та професійні досягнення Володимира Загорського – директора Львівського регіонального інституту державного управління, члена-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України. «Професійний менеджер, досвідчений стратег і тактик, неординарна особистість, яка своїм іміджем та працею сприяє розвитку Інституту і розробляє проекти системних реформ державного управління в Україні, активно впливаючи на процеси державотворення», - так пише журнал «Губернатор».

Ще один акцент публікації – підготовка управлінських кадрів для модернізації країни, яку здійснює Львівський регіональний інститут державного управління. «Навчальний заклад, який нещодавно відзначив своє двадцятиріччя, є незаперечним лідером у підготовці управлінських кадрів не тільки серед регіональних інститутів Національної академії, але й на освітньому ринку України, тримає високу планку якості освіти, - зазначається у публікації. Журнал «Губернатор» доносить до читача інформацію про напрямки діяльності навчального закладу, а також розповідає про особливості цьогорічної вступної кампанії, запрошуючи на навчання в Інституті тих, хто вирішив отримати управлінську освіту.

Текст статті...

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Директор Львівського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України,
член-кореспондент НАН України,доктор економічних наук, професор

ВОЛОДИМИР  СТЕПАНОВИЧ  ЗАГОРСЬКИЙ

нагороджений відзнакою «За заслуги» Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга».

Щиросердечно вітаємо Володимира Степановича із відзнакою та бажаємо подальших успіхів у праці на ниві державотворення!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


У МУДРИХ КНИГАХ – ЖИТТЯ ОСНОВА

Найвизначнішим надбанням людської цивілізації є книга.  У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.

ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати стало те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков… На  сьогодні  Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

Символічно день 23 квітня також був обраний завдяки традиції святкування Дня книги у Каталонії, де у День Святого Георга дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також прийнято було дарувати книгу близьким людям, тим, кого любиш. Цього дня проводяться зустрічі з авторами, читання уривків із улюблених книг, різноманітні конкурси, акції на захист книги, фестивалі читання, розпродаж книг тощо. Деякі країни з нагоди цієї дати видають одне з найпопулярніших видань і роздають його безкоштовно.

Книга на сучасному етапі розвитку цивілізації залишається одним із найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Писемність завжди була головним чинником у культурі кожного народу, відігравала провідну роль у його духовному розвитку, тісно поєднувала покоління. Книги покликані служити людям, а краса і мудрість, відтворена у друкованих рядках, неодмінно має стати на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю, врятувати наш неповторний світ.

Щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги і авторського права! Бажаємо нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення! Нехай придбана у цей день нова книжка стане її власнику справжнім другом і порадником на довгі літа.

Відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення презентує книжкову експозицію, присвячену Всесвітньому дню книги і авторського права. На виставці представлена юридична література з питань інтелектуальної власності та авторського права,  а також   книги, навчальні посібники  та аналітичні статті з періодичних видань.

Розвиток публічного управління: європейський  досвід для України

15 квітня2016 року, у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася науково-практична конференція за міжнародною участю на тему: «Проблеми розвитку публічного управління в Україні».

Публічне управління в Україні, проблеми становлення та розвитку публічної служби в умовах децентралізації влади – такі акценти науково-практичної конференції за міжнародною участю. Велику зацікавленість в обговоренні актуальних для України питань розвитку державності виявили партнери Львівського регіонального інституту державного управління – Інститут державного управління, поліції та права Землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина), Гданський університет (Польща), Університет Марії Кюрі-Склодовської, Центр Східної Європи, м. Люблін (Польща).

Організатори науково-практичної конференції – науковці Львівського регіонального інституту державного управління мали за мету залучити науковців та науково-педагогічних працівників, представників органів державної влади та місцевого самоврядування до дискусії та обміну досвідом  щодо розвитку публічної служби в умовах децентралізації влади, реформування публічного управління та сектору безпеки в Україні на європейських засадах.

У науково-практичній конференції взяли участь: науковці, науково-педагогічні працівники НАДУ з Києва, Львівського регіонального інституту, регіональних інститутів Академії з Одеси, Харкова, Дніпропетровська, державні службовці та посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування як західного регіону, та і інших регіонів України, а також – докторанти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня кандидата наук, представники вищих навчальних закладів, науковці  Польщі, Німеччини, представники мас-медіа.

Конференція розпочалася пленарним засіданням, на якому із вступним словом виступив заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат економічних наук, доцент Андрій Ліпенцев.

Під час пленарного засідання із доповідями виступили: Олександр Сушинський перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, доктор наук з державного управління, професор(тема: “Публічне управління,  публічна влада та публічна служба: організаційно-правові засади розвитку”); Маріон Раухерт директор Інституту державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) (тема: “Ставати лідером - зміцнення позицій жінок на керівних посадах”); Томаш Міхальський– др.,професор Гданського університету (Польща), головний редактор часопису «Журнал географії, політики і суспільства» (тема: “Система моніторингу адміністративних послуг (на прикладі Поморського воєводства)”; Антоніна Колодій – завідувач кафедри політичних наук та філософії ЛРІДУ НАДУ, доктор філософських наук, професор (тема: “Спеціальність «публічне управління й адміністрування» українські підходи та зарубіжний досвід”); Валентин Балюк – директор Центру Східної Європи Університету Марії Кюрі-Склодовської, м. Люблін (Польща), професор (тема: "Демократичний транзит. Досвід Польщі та України (концептуальний підхід)"; Лариса Новак–Каляєва – професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ, доктор наук з державного управління, доцент (тема: “Пріоритети прав людини в публічному управлінні: до 50-річчя підписання Міжнародних Пактів з прав людини)”.

Учасники конференції працювали у 6-и секціях за такими актуальними тематичними напрямками: наукове забезпечення вирішення практичних проблем публічного управління; теоретико-методологічні проблеми публічного управління; реформування публічного управління та сектору безпеки в Україні на європейських засадах; розвиток публічної служби в умовах децентралізації влади; управління проектами та програмами в публічній сфері; аналіз фахового тексту: лінгводидактичний вимір.

Під час конференції відбувся круглий стіл на тему: «Розвиток інноваційної політики та клієнтоорієнтованості органів публічної влади: HR-менеджмент та лідерство».

Рейтингова програма телекомпанії «ТРК «Львів» – «Політична шахівниця» присвятила вечірній ефір темі розвитку публічного управління в Україні та використання європейського досвіду у контексті науково-практичної конференції. У програмі взяли участь: заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ к.е.н., доцент Андрій Ліпенцев, Маріон Раухерт директор Інституту державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина), Томаш Міхальський – др.,професор Гданського університету (Польща), головний редактор часопису «Журнал географії, політики і суспільства», аспірантка ЛРІДУ НАДУ Віта Гарбариніна.

У вечірньому випуску інформаційної програми «Новини» «ТРК «Львів» –  сюжет про перебіг науково-практичної конференції в Інституті.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

Привітання Президента Національної академії державного управління при Президентові України Ю.В.Ковбасюка...

Матеріали науково-практичної конференції ...

Презентація доповіді Директора інституту державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (ФРН) п. Маріон Раухерт ...

"Політична шахівниця" випуск від 15.04.2016 року ...


Оголошення!

Звітування аспірантів, атестація здобувачів наукового ступеня кандидата наук у весняну сесію 2016 року

з 4  до 15 квітня 2016 року на кафедрах Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України буде проведено звітування та атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів.

Аспіранти та здобувачі наукового ступеня кандидата наук в обов’язковому порядку повинні особисто взяти участь у засіданні відповідної кафедри та подати у встановлений термін у відділ координації наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів документи, підготовлені й отримані за результатами звітування (атестації).

Перелік документів ...

Список осіб ...

Графік атестації ...

 

За більш детальною інформацією звертатись:
Відділ координації  наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів, к. 205
тел: (032) 234-64-85


Директор Львівського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України,
член-кореспондент НАН України,доктор економічних наук, професор

ВОЛОДИМИР  СТЕПАНОВИЧ  ЗАГОРСЬКИЙ

нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України  «за зразкове виконання службових обов’язків, значні досягнення у підготовці кваліфікованих кадрів для органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Щиросердечно вітаємо Володимира Степановича із високою відзнакою та бажаємо подальших успіхів у державотворчій діяльності на благо України!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Всеукраїнська науково-практична конференція "Розвиток громадянських компетентностей в Україні"

17-18 березня 2016 року в  Національній академії державного управління при Президентові України проводилася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю "Розвиток громадянських компетентностей в Україні" (підтримка Уряду Швейцарської Конфедерації), в якій взяла участь начальник відділу підвищення кваліфікації Валентина Бундз.

На відкритті конференції вітальні слова виголосили президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк,  директор Швейцарського бюро розвитку  і співробітництва в Україні Хольгер Тауш, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий.

Під час конференції розглядався міжнародний  та вітчизняний досвід  впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини в Україні, проводилася панельна дискусія у фокус-групах «Державні службовці та представники органів місцевого самоврядування», «Керівники шкіл» та «Учителі» щодо тренерського досвіду з формування громадянських компетентностей, розроблялися сценарії розвитку громадянського суспільства в Україні з урахуванням результатів проекту DOCCU "Від демократії як системи - до демократії як культури".

Учасники підготували рекомендації органам державної влади та органам місцевого самоврядування щодо впровадження і розвитку громадянських компетентностей в Україні.

Дізнайтися можна більше на сайті проекту www.doccu.in.ua.


ДУМИ  КОБЗАРЯ  ЖИВУТЬ  МІЖ  НАМИ!

 

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем'я люте,
В остатню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть.
 (Т. Г. Шевченко)

Кожен народ має своїх світочів духу і правдиві національні святині, довкола яких формується все його культурне і суспільно-політичне життя. Для мільйонів українців таким наріжним каменем народної дійсності вже третє століття поспіль є геніальний поет, художник і громадський діяч Тарас Григорович Шевченко.

Велика заслуга поета в тому, що він високо ніс ідеї демократизму, соціальної справедливості. Він доклав стільки зусиль для пробудження національної самосвідомості й виховання національної гідності українського народу. Його безсмертне слово актуальне і сьогодні, спрямоване не в бік національної замкнутості й ворожнечі, а в бік порозуміння, співпраці усіх народів.

Тарас Григорович Шевченко – це слава і гордість українського народу. 

З нагоди Шевченківських днів в бібліотеці Інституту експонується книжкова виставка "Думи Кобзаря живуть між нами". Представлені книги розкривають світову велич і багатогранність таланту великого сина України.


Дорогі  наші  жінки!

Щороку з першим подихом весни приходить до нас
 найромантичніше і найчарівніше свято – 8 Березня!
 Це свято дарує нам чудову нагоду висловити
Вам, дорогі наші жінки,
почуття безмежної вдячності і поваги, шани і любові!    
Ви додаєте у нашу буденність яскравих фарб,
надихаєте на благородні вчинки та неперевершені
 результати, генеруєте нові ідеї та сприяєте їх втіленню.
Ви є прикладом лідерства, дипломатичності
 та особливої жіночої мудрості!
Нехай доля буде прихильною до Вас добром і щастям,
 міцним здоров’ям та достатком. Нехай тепло і затишок
родинної оселі надійно захищають Вас від негод.
Миру Вам і Вашим родинам! Миру нашій Україні!

 

З повагою,
Володимир Загорський,
директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України,
член-кореспондент НАН України

 


13 січня 2016 року Президія Національної академії наук України нагородила члена-кореспондента НАН України Загорського Володимира Степановича відзнакою НАН України за професійні здобутки. Колектив Інституту щиро вітає Володимира Степановича з цією нагородою.


Увага!

З 1 січня 2016 року змінилися рахунки Інституту в Державній казначейській службі України.

Прохання здійснювати платежі за новими реквізитами:

Одержувач платежу: ЛРІДУ НАДУ при Президентові України
79491, м.Львів, смт.Брюховичі,
вул. Сухомлинського, 16
Найменування установи банку - Державна казначейська служба України
Код установи банку - 820172, Ідентифікаційний код - 23884645
p/p 31255237100821

Квитанція на оплату за навчання ...


Двадцятий – ювілейний  випуск своїх вихованців відзначив Львівський регіональний інститут державного управління

Привітання з нагоди випуску магістрів!

Президента України Петра Порошенка...

Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана...

Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка...

Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка...


26 лютого 2016 року, у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів державного управління.

Двадцятий – ювілейний випуск своїх вихованців відзначив єдиний на західних теренах державний навчальний заклад IV рівня акредитації, який готує професійних управлінців для органів державної влади та місцевого самоврядування, а також – для потреб економіки країни.

Цьогоріч 304 випускники Інституту, за результатами підсумкової атестації, отримали дипломи магістрів-управлінців. Із них: 259 випускників спеціальності «Державне управління» відтепер – дипломовані магістри  державного управління. 203 випускники – заочної, 35 – денної та 21 слухач  – заочно-дистанційної форм навчання. До того ж, 21 випускник магістратури упродовж навчання мав найвищі рейтинги, тож отримав дипломи з відзнакою: 7 випускників – денної, 12 – заочної та 2 – заочно-дистанційної форм навчання. Усі вони є гордістю і надією навчального закладу.

Інститут пишається і тими випускниками магістратури за спеціальностями: «Управління персоналом та економіка праці», а також –  «Менеджмент організацій та адміністрування», які цьогоріч уперше відзначають випуск разом із магістрами державного управління. Це – 35 магістрів спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» (двоє із них отримали дипломи з відзнакою) та 10 магістрів спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» (один випускник отримав диплом з відзнакою).

 

Звичайно, найвідповідальніший іспит для кожного із них – попереду. Адже сьогодні, як ніколи, країні потрібні досвідчені менеджери, активні молодь, яка готова долучитися до управління державою, реформувати систему державного управління. Саме такі управлінці – сьогоднішні випускники Інституту. 

Понад 6000 випускників Інституту, дипломованих фахівців з  державного управління, місцевого самоврядування та для потреб економіки країни, працюють сьогодні на всіх рівнях законодавчої та виконавчої влади. Вони є флагманами розбудови демократичної України.

З нагоди двадцятого – ювілейного випуску магістрів державного управління в Інституті відбулася урочиста академія, у якій взяли участь: Ярослав Коваль – начальник міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях, Володимир Піхоцький – начальник територіального управління Рахункової палати у Львівській, Волинській, Івано-Франківській та Закарпатській областях, Маріанна Вільшинська – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, Валентин Харлов – керуючий справами Львівської обласної ради, Зоряна Довганик – в.о. начальника управління освіти Львівської міської ради, Олександр Корнійчук – керівник апарату Рівненської обласної державної адміністрації, Любомир Крупа – заступник голови Тернопільської обласної ради, Анатолій Мельничук – начальник відділу кадрової роботи Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам’ять Небесної Сотні та тих героїв, які віддали своє життя за встановлення миру і спокою в Україні.

Святочну церемонію з нагоди випуску магістрів державного управління вітальним словом відкрив директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Загорський.

Володимир Загорський зазначив, що цьогорічний випуск увійде в історію навчального закладу як ювілейний, двадцятий. Директор привітав випускників Інституту з успішним завершенням навчання та початком нового, відповідального етапу у житті кожного із них та висловив упевненість у тому, що вони високо нестимуть звання магістра державного управління, своїми знаннями, досвідом долучаться до розбудови нової системи державного управління.

На адресу керівництва Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України надійшли вітання випускникам від: Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра України Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

 

Випускників Інституту привітав президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк.  Вітання зачитав декан факультету державного управління та місцевого самоврядування Анатолій Каляєв. 

З нагоди випуску магістрів вітання надійшли від колективів регіональних інститутів Національної академії з Одеси, Харкова, Дніпропетровська, а також – від  колег із навчальних закладів Львова, представників громадськості.

Найкращі  побажання випускникам навчального закладу висловили:  Ярослав Коваль – начальник міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях, Володимир Піхоцький – начальник територіального управління Рахункової палати у Львівській, Волинській, Івано-Франківській та Закарпатській областях, Маріанна Вільшинська – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, Валентин Харлов – керуючий справами Львівської обласної ради, Зоряна Довганик – в.о. начальника управління освіти Львівської міської ради, Олександр Корнійчук – керівник апарату Рівненської обласної державної адміністрації, Любомир Крупа – заступник голови Тернопільської обласної ради, Анатолій Мельничук – начальник відділу кадрової роботи Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Вітаючи науково-педагогічний колектив Інституту з ювілейним, двадцятим випуском магістрів, керуючий справами Брюховицької селищної ради Дмитро Вознюк, від імені голови Брюховицької селищної ради Володимира Доманського, вручив директорові ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, члену-кореспонденту НАН України Володимиру Загорському подяку «за співпрацю та високопрофесійну підготовку державних службовців».

Від імені цьогорічних випускників Інституту із словами вдячності звернулися до своїх педагогів: випускник денної форми навчання, екс-керівник слухацького самоврядування – Юрій Горун та випускниця заочної форми навчання – Олена Ігнатенко.

Слова вдячності, втілені у музичному вітанні, подарувала усім присутнім на святі випускниця спеціальності «Державне управління», активістка слухацького самоврядування та режисер багатьох культурно-мистецьких заходів Людмила Ткачук.

 

Наказ директора Інституту про закінчення навчання зачитав декан факультету державного управління та місцевого самоврядування Анатолій Каляєв.

Директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України Володимир Загорський вручив відмінникам навчання дипломи з відзнакою та  почесні грамоти. Також директор вручив грамоти кращим працівникам навчального закладу.

Упродовж свята свої музичні вітання дарували присутнім солісти оркестру Національної академії сухопутніх військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

В урочистостях з нагоди двадцятого випуску магістрів державного управління взяли участь представники засобів масової інформації, наші незмінні медіа-партнери: заступник генерального директора Львівської обласної державної телерадіокомпанії «ТРК-Львів» Ігор Гулик, творча група інформаційної програми «Новини» «ТРК-Львів», перший заступник директора КП Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ» Ярослав Антонійчук, заступник директора з творчих та інформаційних питань КП Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ» Жанна Савченко, творча група інформаційної програми «Очі» КП Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ»,  керівник суспільно-політичного інформаційного агентства «Медіастар» Зоряна Павлишин.

Сюжети про перебіг урочистостей та інтерв’ю з директором В.Загорським презентовано у вечірньому випуску програми «Новини» «ТРК- Львів» та у вечірньому випуску інформаційної програми «Очі» КП «Телекомпанія «Львів-ТБ».

Відеосюжет про урочистості з нагоди випуску магістрів можна переглянути...

Інформація про випуск магістрів на сайті інформаційного агенства "Медіастар"...

                                           Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


22-23 лютого 2016 року відбувались чергові конкурсні процедури з відбору керівників департаментів та управлінь Львівської обласної державної адміністрації. В рамках співпраці з облдержадміністрацією Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України долучився до проведення цих процедур. 22 лютого в стінах Інституту відбулось комп‘ютерне професійне тестування (взяли участь 23 особи), а 23 лютого заступник директора з наукової роботи Андрій Ліпенцев представляв Інститут у складі конкурсної комісії під час проведення співбесіди з претендентами.

Вічна пам’ять та слава Небесній сотні Майдану

Кожен із них мав свою родину, друзів, свої захоплення, свої нагальні справи…  Батьківщину – одну на всіх. За Україну, вільну і демократичну, боролися за покликом душіі, мужньо, як лицарі. За неї, єдину, і полягли вони. Під прапором стояли – під прапором й спочили.

Схилімо у жалобі голови перед звитягою Героїв, котрі заради торжества справедливості пожертвували собою, і хай пам’ять про них, безневинно убитих, згуртує нас, живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави рідній землі.

Герої не вмирають,допоки залишаються в наших серцях,душах, в нашій пам’яті, тому ми не маємо права забути!

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров’ю перемішана сльоза…
А батько сина ще невідпускав…
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник, молодий, вродливий,
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній сивий – сивий…
І рани їхні вже не їм болять…
Жовто – блакитний стяг покрив їм тіло…
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…


Міжнародний день рідної мови!

Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мовапісня колискова.
Моваматері уста.
                   (І. Багряний)  

 

«Мови – це важливо!» – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.

21 лютого представники всіх націй і народностей у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі. Міжнародний день рідної мови - символ вшанування пам'яті загиблих захисників бенгальської мови в Республіці Бангладеш, де 21 лютого 1952 року з нечуваною жорстокістю розстріляли студентів-демонстрантів.

 

Метою Міжнародного дня рідної мови є сприяння мовній різноманітності світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. ЮНЕСКО виступило за зближення культур і їх активну взаємодію, зокрема в мовних питаннях, оскільки саме мови вважаються важливим інструментом розвитку духовної спадщини Планети.

В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження №34/2002-рп “Про відзначення Міжнародного дня рідної мови”. Відтоді це свято стало ще одним Днем пошанування рідної мови в кожному освітньому закладі, у бібліотеках, культурних центрах, просвітницьких організаціях України.

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського та, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше Іваном Нечуєм-Левицьким, Панасом Мирним, Михайлом Коцюбинським, Лесею Українкою та багатьма іншими видатними українцями. Адже державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Бібліотека Інституту вітає всіх з Міжнародним днем рідної мови і запрошує на перегляд книжкової експозиції.

Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!


Міні-тренінг для викладачів

18 лютого 2016 року на виконання розпорядження першого заступника директора інституту О. Сушинського від 24 грудня 2015 року № 75-р працівники  відділу підвищення кваліфікації Валентина Бундз, Ірина Микитка, Марта Симутис провели міні-тренінг для науково-педагогічних працівників кафедр Інституту щодо особливостей викладання в системі підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У  навчальному заході взяло участь 25 осіб, серед яких були викладачі кафедр та аспіранти інституту. У  міні-тренінгу взяли участь також працівники Львівської обласної ради та інших державних органів. Учасникам було запропоновано низку активних форм навчання дорослих. Упродовж 4 академічних годин учасники працювали індивідуально та в групах, вправлялися в елементах ділової гри. На завершення учасники обмінялися враженнями, висловили пропозиції і бажання відвідати майстер-класи викладачів інституту (професорів та доцентів кафедр) з проведення певних форм навчальних занять, зокрема лекцій.


17-19 лютого 2016 року у Львівському інституті Університету банківської справи відбувалась Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Творення простору суспільної довіри в Україні XXI сторіччя». В заході взяли участь заступник директора з наукової роботи Андрій Ліпенцев та завідувач кафедри політичних наук і філософії Антоніна Колодій. Професор Колодій модерувала засідання «Роль держави у формуванні простору суспільної довіри» і виступила з доповіддю «Соціальний і політичний капітал та їх вплив на довіру до публічної влади». Андрій Ліпенцев представив доповідь на тему «Довіра – основа культури публічної служби».

Доповіді науковців Інституту викликали значний інтерес аудиторії. Зокрема, в їх обговоренні взяли участь Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України, академік НАН України, Валерій Геєць, заступник директора з наукової роботи Інституту соціології НАН України Євген Головаха.

Докладніше ...


20 січня 2016 року в сесійній залі Львівської обласної ради відбулось громадське обговорення звіту департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації. В центрі уваги учасників заходу, який проходив під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, були аспекти використання міжнародної технічної допомоги, залучення іноземних інвестицій та промоції Львівщини. В заході взяли участь заступник директора з наукової роботи Андрій Ліпенцев та завідувач сектору міжнародних зв‘язків Олександр Чорнобиль.

Докладніше ...


«Соборна Україна: мирна та єдина»
Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

З нагоди цього свята бібліотека Інституту підготувала книжкову виставку "Соборна Україна: мирна та єдина," на якій представлено видання, що висвітлюють минуле та сьогодення нашої держави.


12 січня 2016 року на запрошення Ради молодих лікарів Львівщини при департаменті охорони здоров‘я Львівської облдержадміністрації заступник директора Інституту Андрій Ліпенцев провів відкриту лекцію на тему: «Актуальні аспекти розвитку лідерства для надання якісних послуг. Емоційний інтелект керівника».


Директор Львівського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України, член-кореспондент НАН України,
доктор економічних наук, професор

ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ ЗАГОРСЬКИЙ

 нагороджений Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення 

«за вагомий особистий внесок у запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх вирішенню, розвиток соціального діалогу в Україні та з нагоди 17-ої річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення».

Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України та Національна служба посередництва і примирення уклали угоду про співпрацю.

Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення також нагородженно заступника директора з наукової роботи, к.е.н., доцента Андрія Вікторовича Ліпенцева.

Щиросердечно вітаємо із відзнакою та бажаємо подальших успіхів!

 

 

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


vstup 2016Договір взаєморозуміння в академічному й освітньому співробітництві між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівським регіональним інститутом державного управління


Громадянська позиція
науковців


Звіти Інституту:


::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2010 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2012 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2013 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2014 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2015 рік


Лінки:


:: Верховна Рада України

:: Президент України

:: Кабінет Міністрів України

:: Міністерство освіти і науки України

:: Львівська обласна державна адміністрація

:: Львівська обласна рада

:: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти


Для науковців:


:: Фахові наукові видання

:: Графік складання кандидатських іспитів у 2016 році

:: Процедура попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук з державного управління на листопад 2016 року

:: Розклад занять аспірантів

:: Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук

:: Графік вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру

:: Програма вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру


Для студентів та слухачів:

:: Графік консультацій до державного іспиту у 2017 році

:: Наказ про проведення атестації слухачів спеціальностей "Державне управління" й "Місцеве самоврядування" у 2017 році

:: Графік проведення попереднього захисту магістерських робіт для спеціальності "Державне управління"

:: Положення про виконання та процедуру захисту магістерських робіт (оновлено)

:: Тематика магістерських робіт для слухачів спеціальності "Державне управління"на 2016/2017 навчальний рік

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Управління персоналом та економіка праці”

:: Методичні рекомендації для підготовки бакалаврських робіт студентами спеціальності “Менеджмент”

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Менеджмент організації та адміністрування”

:: Перелік питань до екзамену з атестації для слухачів спеціальностей "Державне управління" (денна, заочна, заочно-дистанційна форми навчання) і "Місцеве самоврядування" (денна форма навчання) випуск 2017 року)


Архів новин:

– 2010р.

– 2011р.

– 2012р.

– 2013р.

– 2014р.

– 2015р.