Новини

 

ОГОЛОШЕННЯ!

12-13 квітня 2018 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться науково-практична конференція за міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ".

Інформаційне повідомлення...

Заявка на участь...


ОГОЛОШЕННЯ!

з 11  по 20 квітня 2018 року на кафедрах Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України буде проведено заслуховування звітів наукових і науково-педагогічних кадрів.

Докладніше ...


Німецько-український дидактичний семінар

12-14 березня 2018 року в Дніпропетровському регіональному інституті НАДУ при Президентові України відбувся дидактичний семінар за міжнародною участю в рамках проекту щодо впровадження Бакалаврської Програми з публічного управління та адміністрування. Проект реалізується Німецько-Українською школою врядування (НУШВ) за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Участь в даному заході взяли представники нашого Інституту: Олександр Сушинський – перший заступник директора, Олександр Синицький – декан факультету економіки і менеджменту, Ольга Домша – методист вищої категорії відділу організації освітнього процесу, Діана Заяць – старший викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування.

Семінар презентував новий зміст та методологію бакалаврської програми зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Досвід розробки та впровадження бакалаврських програм з публічного управління та адміністрування ФРН представили німецькі експерти Генріх Букер-Гартнер, професор, віце-президент Німецько-української школи врядування, експерт з публічного адміністрування; Томеріус Стефан, професор, експерт з публічного/адміністративного права; Кнаппе Роберт, професор, декан факультету публічного адміністрування, експерт з публічного управління.


ТАРАСОВІ СЛОВА – ДУША НАРОДУ!

Борітеся – поборете.
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая (,,Кавказ" 1845 р.)

Неперевершену творчість сина українського народу, батька нації, пророка і прометея – геніального Тараса Григоровича Шевченка – знають і цінують у всьому світі. Основною характерною рисою його творчості є те, що він з величезним захопленням ставився до історії рідного краю, над усе його приваблювала тематика, що відтворювала героїчне минуле українського народу. Поет нагадує народові, що ,,гнутися" не личить людям, що вся історія народу є переконливим доказом того, що схиляючись перед загарбниками, нічого не вдієш, що треба підійматися, йти на бій і що саме в боротьбі й "виростуть крила". А тоді вже ніякі чорні сили не страшні народові: він ,,неба достане", він здобуде своє щастя на землі!  Його безсмертне слово актуальне і сьогодні, спрямоване не в бік національної замкнутості й ворожнечі, а в бік порозуміння, співпраці усіх народів.

Тарас Григорович Шевченко належить не тільки Україні, а всьому людству, хоч кожне його слово – про Україну. Україна в творчості Шевченка – це передусім волелюбний народ, героїчна визвольна боротьба, душевна краса поборників волі. Поет перший в українській літературі на ввесь голос сказав про велич та красу народної любові до вітчизни, як символу волелюбності. Цей образ для нього святий. Образ матері і образ вітчизни у Шевченка зливаються в єдине, найдорожче ціле.

З нагоди Шевченківських днів в бібліотеці Інституту експонується книжкова виставка ,,Тарасові слова – душа народу".


Ми не прощаємося з вами. Ми лише кажемо: «До нових зустрічей!»

3 березня 2018 року, у Львівському регіональному інституті державного управління відбулися урочистості з нагоди двадцять другого випуску магістрів.

Ось вона – щаслива мить! Підсумкові іспити – складено, магістерські роботи – захищено. Але найвідповідальніший іспит – попереду. Уже завтра ці професійні менеджери долучаться своїми знаннями до модернізації країни.

Лише кращі з кращих обирають для себе вірний шлях – збагачення сучасними управлінськими знаннями саме у цьому навчальному закладі.

Понад 6000 дипломованих фахівців у галузі державного управління працюють сьогодні на всіх рівнях законодавчої та виконавчої влади, беруть найактивнішу участь у розбудові демократичної України. Усі вони є гордістю і надією навчального закладу. 

   

Цю когорту лідерів державного управління поповнять понад 260 слухачів магістерських програм за спеціальностями: «Публічне управління та адміністрування», «Державне управління» «Місцеве самоврядування» й випускників спеціальності «Менеджмент», які  отримали сьогодні дипломи професійних управлінців, а 50 найкращих – дипломи з відзнакою та грамоти.

Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам'ять тих гоероїв, які віддали своє життя за за встановлення миру та спокою в Україні.

Святочну академію з нагоди випуску магістрів-управлінців вітальним словом відкрив директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер орденів «За заслуги» II та III ступенів Володимир Загорський.

Володимир Загорський висловив упевненість в тому, що вихованці навчального закладу відповідально нестимуть високе звання магістра державного управління.  «Країні сьогодні вкрай необхідні не лише професійні менеджери, але й патріотичні, духовно багаті, національно свідомі особистості та відповідальні лідери. Саме таких готує Львівський регіональний інститут державного управління - сказав Володимир Загорський. - Упевнені, що ви реалізуєте на практиці знання, отримані під час навчання. Пишаємося кожним із вас!»

Розділити радість свята прибули гості навчального закладу, більшість з яких теж є випускниками ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Найкращі побажання цьогорічним випускникам висловили: Оксана Стоколос-Ворончук – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, Валентин Харлов – керуючий справами Львівської обласної ради, Володимир Піхоцький – начальник територіального управління Рахункової палати у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Винуватців свята привітали: Ярослав Коваль – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях, керівник управління персоналом Львівської міської ради Богдана Яремчук.

Свої особливі, музичні вітання подарували присутнім учасники ансамблю Національної академії сухопутних військ імені  гетьмана Петра Сагайдачного.

Того дня ще багато звучало привітань випускникам, які вже стали частинкою історії ЛРІДУ НАДУ при Президентові України.

Ми не прощаємося з вами. Ми лише кажемо: «До нових зустрічей!»

Наш незмінний медіа партнер – газета «Високий замок» (6 березня 2018 року, №26 (5723)) опублікувала статтю під заголовком «Їм випала важлива місія – модернізувати країну» про випуск магістрів у Львівському регіональному інституті державного управління.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


22 лютого 2018 року, Андрій Ліпенцев, заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, під час організаційної наради голови ЛОДА з керівниками структурних підрозділів, успішно провів навчальний тренінг на тему: "МЕНЕДЖМЕНТ ТА ЛІДЕРСТВО В УПРАВЛІННІ ОРГАНАМИ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ".

На занятті, яке тривало 60 хвилин, були присутні: Олег Синютка - голова Львівської облдержадміністрації, Ростислав Замлинський - перший заступник голови ЛОДА, Ірина Гримак, Оксана Стоколос-Ворончук, Маріанна Вільшинська - заступники голови ЛОДА, також - керівники усіх департаментів, управлінь та відділів.

За результатами цікавого тренінгу директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів запросив Андрія Ліпенцева провести такі заняття для працівників департаменту.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО З ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ!

Надійшла приємна звістка - Міжнародний антикримінальний та антикорупційний комітет нагородив ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО, директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, члена-кореспондента НАН України, д.е.н., професора медаллю "За розвиток науки, техніки та освіти" II ступеня.

Щиросердечно вітаємо ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО з відзначенням його плідної праці на освітянській ниві! Нехай успіх буде з Вами завжди!


АМЕРИКАНЦІ - ГОСТІ ЛРІДУ НАДУ.   УКЛАДЕНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ.

20 лютого 2018 року відбулася зустріч директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, члена-кореспондента НАН України, д.е.н., професора Володимира Загорського з американськими колегами, представниками Технічного коледжу Форсайт (Уінстон-Сейлем, Північна Кароліна, США) - радником президента коледжу Гербертом І. Барнсом та координатором програм цього коледжу М. Тоддом Шоафом.

У зустрічі також взяв участь заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент Андрій Ліпенцев. 

Це - вже друга зустріч з американськими колегами. Під час першої зустрічі, яка відбулася восени минулого року, представники навчальних закладів висловили свої наміри про співпрацю. А сьогодні - уклали угоду, яка передбачає розвиток академічного, наукового, культурного співробітництва.

Наші американські колеги мали нагоду побувати на публічному захисті кандидатської дисертації з державного управління, який відбувався у спеціалізованій вченій раді Інституту, поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


День пам'яті Героїв Небесної Сотні

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч Майдан ридав...
І з кров´ ю перемішана сльоза…
А батько сина ще не відпускав…
 

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого. У цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. 

Кожен із них мав свою родину, друзів, свої захоплення, свої нагальні справи… Батьківщину – одну на всіх. За Україну, вільну і демократичну, боролися за покликом душі, мужньо, як лицарі. За неї, єдину, і полягли вони. Під прапором стояли – під прапором й спочили.

Схилімо у жалобі голови перед звитягою Героїв, які заради торжества справедливості пожертвували собою, і хай пам'ять про них, безневинно убитих, згуртує нас, живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.

Імена героїв патріотів назавжди закарбує історія, бо герої не вмирають, вони житимуть в нашій пам'яті вічно.

У бібліотеці Інституту розгорнута експозиція в пам'ять про полеглих за майбутнє України Героїв Небесної Сотні.


ПОЛЯКИ - ГОСТІ ЛРІДУ НАДУ !    УКЛАДЕНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ!

19 лютого 2018 року відбулася зустріч директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, члена-кореспондента НАН України, д.е.н., професора Володимира Загорського та польських колег Вищої школи економії та інновацій в Любліні (Республіка Польща) - декана, доктора Маріуша Пазьдьора, ад'юнкта, доктора Ярослава Черва.

У зустрічі взяли участь: перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, д.держ.упр., професор Олександр Сушинський, заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, к.е.н., доцент Андрій Ліпенцев.

Під час зустрічі укладено угоду про співпрацю.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


DESPRO - В УКРАЇНІ : ПІДТРИМКА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

16 лютого 2018 року, у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, за участю Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO) відбувся вступний семінар навчального курсу "Управління проектами місцевого розвитку".

Навчання відбуватиметься на онлайн-платформі Спільноти практик місцевого розвитку, на замовлення Луганської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та за підтримки Асоціації місцевих рад "Місцеві ради Львівщини".

У семінарі взяли участь: заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України Андрій Ліпенцев, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, заступник виконавчого директора Асоціації місцевих рад Львівщини Наталія Савка, представник Швейцарсько-українського проекту DESPRO, к.ф.-м. н. Ігор Катирняк, к.держ.упр. Олександра Нєма.

Також у семінарі взяли участь представники масмедіа: журналісти програми "Очі" телекомпанії "Перший Західний".

Навчальний курс "Управління проектами місцевого розвитку" - стартував!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"Соборна Україна: мирна та єдина"

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить!

 

 

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам'ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

З нагоди цього свята бібліотека Інституту підготувала книжкову виставку "Соборна Україна: мирна та єдина." Представлена експозиція висвітлює тернистий шлях України до соборності та процеси державотворення і формування території незалежної держави.


ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОКУ, ЯКИЙ МИНАЄ

28 грудня 2017 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися: розширене засідання Вченої ради та збори трудового колективу.

Зокрема, детально розглянуто питання основної, навчальної та наукової діяльності Інституту у 2017 році, звіт про роботу Вченої ради Інституту у 2017 році та перспективний план роботи навчального закладу у 2018 році.

Також, присутнім були представлені звіти про діяльність Інституту та профспілкового комітету у 2017 році, які отримали позитивну оцінку колективу. Одноголосно члени трудового колективу схвалили Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Інституту на 2018-2020 роки.

Підбиваючи підсумки року, який минає, директор Інституту, член-кореспондент НАН України, д.е.н, професор Володимир Загорський зосередив увагу колективу на результатах освітньої, навчальної, наукової, комунікативної, організаційної, фінансово-господарської діяльності навчального закладу, які залишаються пріоритетними в наступному році. Директор зазначив, що Львівський регіональний інститут успішно реалізує стратегію державної кадрової політики щодо підготовки управлінських кадрів для органів державної влади та місцевого самоврядування, про що свідчать результати роботи у 2017 році.

Володимир Загорський відзначив внесок всього трудового колективу в загальні успіхи Інституту. Зокрема, виконав приємну місію вручив диплом доктора політичних наук Ірині Кіянці - кандидатові політичних наук, доценту кафедри європейської інтеграції та права та подяки від Львівської міської ради і Спільноти практик місцевого розвитку швейцарсько-українського проекту DESPRO Андрію Ліпенцеву - заступнику директора Інституту, академіку Академії економічних наук України, к.е.н. доценту за результативну співпрацю.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ
Договір взаєморозуміння в академічному й освітньому співробітництві між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівським регіональним інститутом державного управління


Громадянська позиція
науковців


Звіти Інституту:


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2012 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2013 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2014 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2015 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2016 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2017 рік


Лінки:


:: Верховна Рада України

:: Президент України

:: Кабінет Міністрів України

:: Міністерство освіти і науки України

:: Львівська обласна державна адміністрація

:: Львівська обласна рада

:: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти


Для науковців:


:: Фахові наукові видання

:: Графік складання кандидатських іспитів у 2017 році

:: Процедура попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт з економіки

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт з державного управління

::
Розклад занять аспірантів

:: Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук

:: Графік вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру

:: Програма вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру


Для студентів та слухачів:

:: Графік консультацій до підсумкової атестації слухачів денної, заочної та заочно-дистанційної форм навчання спеціальностей "Державне управління", "Місцеве самоврядування"

:: Наказ про проведення атестації слухачів спеціальностей "Державне управління" й "Місцеве самоврядування" у 2018 році

:: Положення про виконання та процедуру захисту магістерських робіт (оновлено)

:: Тематика магістерських робіт для слухачів спеціальності "Державне управління"на 2017/2018 навчальний рік

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Управління персоналом та економіка праці”

:: Методичні рекомендації для підготовки бакалаврських робіт студентами спеціальності “Менеджмент”

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Менеджмент організації та адміністрування”


Архів новин:

– 2014р.

– 2015р.

– 2016р.

– 2017р.