Новини

 

 

8 квітня 2011 року в нашому Інституті відбудеться науково-практична конференція за міжнародною участю на тему «Реформування системи державного управління та державної служби: теорія і практика». Запрошуємо усіх бажаючих до участі в роботі науково-практичної конференції.

Інформаційне повідомлення...

Заявка на участь в конференції...


День Соборності України — свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

До цього свята бібліотека Інституту підготувала книжкову виставку. Представлена експозиція висвітлює тернистий шлях України до соборності та процеси державотворення і формування території української незалежної держави.


22-23 грудня 2010 року у м. Москва, в Міністерстві фінансів Російської федерації спільно із експертами Міністерства Королівства Нідерландів докторантом кафедри менеджменту організацій нашого Інституту Русланою Рудніцькою організовано та проведено семінар із питань Державного внутрішнього фінансового контролю (ДВФК). На семінарі розглядалися особливості запровадження внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту в органах влади, а також було представлено досвід України на шляху реформ із ДВФК.


22 грудня 2010 року відбулась зустріч керівництва інституту з керівником проекту «Регіональне управління та розвиток» (Канадсько-Українське партнерство) Ігорем Санжаровським. Національна академія державного управління при Президентові України підписала з проектом меморандум, в контексті якого було досягнуто домовленість щодо проведення на базі ЛРІДУ НАДУ навчання тренерів з 13 областей практичним аспектам розробки стратегії та її імплементації в конкретні проекти покращення регіонального управління та розвитку. Навчання у формі короткотермінових тренінгів проходитиме протягом 2011 року.


21-23 грудня 2010 року наш Інститут відвідав професор університету Ілінойс (США) та Варшавської школи економіки (Польща) др. Пйотр Болтуц. Цей візит став можливий завдяки співпраці др. Болтуца з кафедрою політичних наук і філософії ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, яку очолює д.ф.н., професор Антоніна Колодій.

В рамках візиту др. Болтуца відбулось два заходи: науковий семінар з актуальних проблем сучасної американської політичної філософії та відкрита лекція для викладачів, слухачів і студентів інституту з ділової етики на тему «Гріхи, що з’являються через невміння грішити».


16 грудня директор інституту Володимир Загорський підписав меморандум про взаєморозуміння з представником Федерального міністерства екології Німеччини Яном Бахом щодо спільної реалізації проекту «Місцеві партнерства для використання відновлюваних джерел енергії». ЛРІДУ НАДУ при Президентові України є провідним партнером проекту в Україні. Іншими партнерами проекту є Асоціація Малих міст України та Львівська Торгово-Промислова Палата.

15 грудня розпочала роботу робоча групи з розробки програми розвитку малого бізнесу в рамках проекту PRISM (ініціатива "Моніторинг та оцінка регіональних програм розвитку малого підприємництва у Львівській області"), що фінансується Урядом Канади. До складу групи ввійшли науковці інституту к.е.н. доц. Ліпенцев А.В. та к.е.н. доц. Рудніцька Р.М.

На фото: зустріч учасників робочої групи з канадським експертом з малого підприємництва та інновацій Крісом Келлаганом.

14 грудня 2010 р., у ЛРІДУ НАДУ відбулася зустріч слухачів та студентів інституту із представником університету Northwood (США) п. Світланою Кубів, яка розповіла про  можливості щодо навчання студентів ЛРІДУ в університеті Northwood у Сполучених Штатах Америки.

На зустрічі були присутні Андрій Ліпенцев, заступник директора ЛРІДУ з наукової роботи та Олександр Синицький, декан факультету економіки і менеджменту.
Університет Northwood – один із сорока закордонних навчальних закладів, з яким ЛРІДУ має підписану угоду та більше 5 років успішно співпрацює.

Окрім презентацій щодо надання можливостей навчання в університеті Northwood, щороку у квітні представники цього навчального закладу організовують у ЛРІДУ складання мовних іспитів за стандартами TOEFL.

З 13 по 16 грудня 2010 року в стінах нашого Інституту проходить соціальна акція до дня св.Миколая «Подаруй тепло дитині», що полягає у доброчинному зборі книг, дитячих іграшок та солодощів дітям із сиротинці в смт.Брюховичі та с.Бірки Яворівського району. Запрошуємо усіх небайдужих приєднатись до нас. Контактна особа – Ірина Кіянка (кафедра політичних наук та філософії).

Від хатинки до хатинки
Ходить Миколай –
Кожушок чарівний,
Срібна борода.
Він несе дарунки
Діточкам малим
І любов дарує
Українцям всім!

 


10 – 12 грудня 2010 року наш Інститут відвідала робоча делегація слухачів із Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Програма перебування гостей з Одеси була насичена, вони мали змогу відвідати наші заняття, Андріївські вечорниці, Оперний театр, Криївку та цілу низку цікавих місць у нашому місті. Сподіваємось на скору зустріч в Одесі.


З 2 грудня 2010 р. у Центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації Інституту проводяться семінари-тренінги з питань гендерної рівності в сучасному українському суспільстві в контексті реалізації проекту «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні». Це є спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. Національними партнерами проекту є Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України та Міністерство внутрішніх справ України. Метою проекту є підтримка державних інституцій та громадянського суспільства у забезпеченні ґендерної рівності в Україні, підтримка рівності між жінками та чоловіками у різних сферах життя, підвищення статусу жінок в Україні як крок назустріч досягненню сталого людського розвитку відповідно до міжнародних, конституційних та внутрішніх зобов'язань, а також в межах урядових програм діяльності.

Учасниками цього заходу уже стало  67 осіб, серед яких заступники голів з гуманітарних питань, керівники апаратів райдержадміністрацій Львівської області, а також 30 державних службовців нашого інституту. 13-16 грудня планується продовження семінарів-тренінгів.

Вишколи проводять досвідчені тренери Лілія Гук, Людмила Полякова, Любов Максимович, Наталія Олійник, Дарія Кульчицька.


9 грудня 2010 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації (вул.В.Винниченка, 18, к. 257) відбулася презентація результатів науково-дослідної роботи на тему: «Демократичне врядування: проблеми вимірювання й аудиту» виконаної у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України під керівництвом професора Колодій А. Ф.


7 – 8 грудня 2010 р. у Центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації Інституту проходив семінар-тренінг для новопризначених заступників голів районних державних адміністрацій «Менеджмент та управлінське лідерство». Участь у семінарі – тренінгу взяли заступники голів РДА з Львівської, Рівненської та Закарпатської областей. Семінар - тренінг проводили заступник директора з наукової роботи Андрій Ліпенцев (теми «Практичні аспекти менеджменту та управлінського лідерства», «Здійснення менеджменту та управлінського лідерства в управлінні державною установою», «Прикладні аспекти управління персоналом в контексті реалізації державної кадрової політики») та викладач кафедри управління персоналом та державної служби Ірина Чорнобиль (теми «Управління часом» та «Мистецтво публічного виступу»). Робота тренерів і змістове наповнення семінару-тренінгу були високо оцінені його учасниками.


7 грудня — день місцевого самоврядування.

У нашій країні місцеве самоврядування має давні традиції. Українські міста використовували право на самоврядування ще в XIV ст.
Місцеве самоврядування є однією з найважливіших передумов демократичного розвитку українського громадянського суспільства, чинником ефективності самоідентифікації та самоусвідомлення спільності інтересів і потреб вільних територіальних громад.

Підтримка місцевого самоврядування з боку держави і створення умов для стійкого саморозвитку територіальних громад повинні бути орієнтовані на ефективне і узгоджене функціонування муніципальних органів, державних і громадських інститутів із метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян України, підвищення життєвого рівня і добробуту українського народу.

До цього свята бібліотека Інституту підготувала книжкову виставку: “Місцеве самоврядування — гарант демократизації суспільства”.

30 листопада 2010 року у ЛРІДУ НАДУ відбувся науково-практичний семінар «Шляхи та способи вивчення стану інноваційної структури» в рамках проекту PRISM (ініціатива "Регіональна політика інноваційного розвитку Львівської області"), що фінансується Урядом Канади.

skype-конференція з др. Джорджем Гамота

Програма семінару...


25 листопада 2010 року в Інституті відбувся науково-методичний семінар з аспірантами першого року навчання. Учасників семінару привітали з зарахуванням до аспірантури заступник директора з наукової роботи Ліпенцев Андрій Вікторович, декан факультету державного управління та місцевого самоврядування, секретар спеціалізованої вченої ради Каляєв Анатолій Олександрович, начальник відділу координації наукових досліджень і підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів Фурса Микола Валентинович. У своїх виступах доповідачі торкнулись тем підготовки та навчання в аспірантурі Інституту, ознайомили учасників семінару з основними процедурними етапами написання та захисту дисертаційного дослідження, подання роботи у спеціалізовану вчену раду; порядком і умовами здійснення публікацій, можливостями та умовами закордонного стажування та ін. Аспіранти отримали індивідуальні плани роботи та інформаційні роздаткові матеріали.


23 листопада 2010 року між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків)  відбувся науково-методологічний семінар у режимі відеоконференцзв'язку на тему: "Теорія державного управління - практиці державного управління".

Докладніше...


17 листопада 2010 року між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків)  відбулась тематична зустріч у режимі відеоконференцзв'язку із радником з питань протидії торгівлі людьми представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Світланою Бацюковою.

Докладніше...


12 листопада 2010 року Інститут приймав одну з найповажніших іноземних делегацій за всі роки свого існування.

В рамках кількаденної програми перебування на Львівщині до нас завітала урядова делегації Грузії на чолі з віце-прем‘єр-міністром, державним міністром з питань інтеграції в Європейські та Євроатлантичні структури Георгієм Барамідзе. Високоповажний гість зустрівся з науково-педагогічними працівниками, аспірантами, слухачами та студентами інституту. Під час зустрічі п. Барамідзе розповів про діяльність уряду Грузії в останні роки, розкрив особливості реформування органів державного управління, висвітлив питання підходів до боротьби з корупцією, зупинився на особливостях економічної політики.

Виступ грузинського гостя викликав величезний інтерес аудиторії, що вилилось у цілу низку запитань, зокрема, щодо реформування органів внутрішніх справ, юстиції, прокуратури та пенітенціарної системи, нового трудового та пенсійного законодавства. На завершення директор Інституту Володимир Загорський подякував п. Барамідзе за цікавий виступ та від імені колективу Інституту подарував гостю картину із зображенням Собору Святого Юра у Львові. Як відомо Святий Юрій є покровителем міста Львова і одночасно, щоправда вже під іменем Георгія, є найбільш шанованим святим і покровителем Грузії. Георгій Барамідзе щиро подякував за теплий прийом та пообіцяв посприяти у налагодженні партнерських стосунків ЛРІДУ НАДУ з одним із навчальних закладів Грузії, який здійснює підготовку фахівців з державного управління.

 


З 1 листопада 2010 року розпочав роботу проект «Місцеві партнерства для використання відновлюваних джерел енергії», який реалізується в Україні за фінансової підтримки Міністерства екології Німеччини. Провідним партнером проекту в Україні є ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Іншими партнерами проекту є Асоціація Малих міст України та Львівська Торгово-Промислова Палата.

11-12 листопада 2010 року в рамках І фази проекту на Львівщині перебували керівник проекту Ян Бах та експерт проекту Гельмут Гаше, які спільно з науковцями інституту проводять аналіз нормативно-правового забезпечення впровадження місцевої енергетики в Україні. В рамках цієї роботи було проведено інтерв’ю з кількома керівниками органів місцевого самоврядування. Загалом дослідницька фаза проекту триватиме 3 місяці.


27 жовтня 2010 року між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків)  відбувся науково-методологічний семінар у режимі відеоконференцзв'язку на тему: "Місце та роль професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в державній кадровій політиці".

Докладніше...


26 жовтня 2010 року між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків)  відбувся круглий стіл в рамках компоненту 2 проекту Twinning “Підтримка розвитку та удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні”, який відбувся у режимі відеоконференцзв'язку на тему: "Головні установи країн-членів ЄС системи підготовки державних службовців".

Докладніше...


21-22 жовтня 2010 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди п’ятнадцятиріччя Інституту. В рамках святкувань 22 жовтня відбулася науково-практична конференція за міжнародною участю «Реформування системи державного управління та державної служби: теорія і практика».

Докладніше...

Матеріали науково-практичної конференції: Частина 1, Частина 2.


28 вересня 2010 року між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків)  відбувся круглий стіл у режимі відеоконференцзв'язку на тему: "Професійне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: зарубіжний та вітчизняний досвід".  Участь в даному заході взяли адміністрація Інституту, професорсько-викладацький склад, аспіранти та слухачі І-го курсу магістерської програми «Публічне адміністрування».

Докладніше...


Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує прийом до докторантури та аспірантури у 2010 році

Прийом на навчання в аспірантурі та підготовку в докторантурі ЛРІДУ НАДУ здійснюється відповідно до Закону України "Про вищу освіту" від 17 січня 2002 року № 2984-ІІІ (зі змінами) та за умовами, визначеними Положенням про підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 1999 року № 309 (зі змінами).

Прийом до аспірантури та докторантури проводиться на конкурсній основі:
за спеціальностями галузі науки «Державне управління»

 1. за державним замовленням на підставі договорів-направлень;
 2. понад державне замовлення на умовах контракту (за договором)

На навчання в аспірантурі та підготовку в докторантурі за державним замовленням за спеціальностями в галузі науки «Державне управління» приймаються особи, які працюють:

 1. в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, інших органах, установах, організаціях, на які поширюється дія законів України «Про державну службу» і «Про службу в органах місцевого самоврядування»
 2. у державних наукових установах, вищих навчальних закладах, ІІІ – IV рівнів акредитації державної форми власності

Прийом до аспірантури проводиться на конкурсній основі:
за спеціальностями галузі економічних наук:

 1. понад державне замовлення на умовах контракту (за договором)

Документи подаються вступниками особисто у відділ координації наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів (к. 205) з 1 до 30 вересня 2010 року.
Консультації до вступних іспитів 4 – 29 жовтня 2010 року
Вступні іспити до аспірантури 11 жовтня – 10 листопада 2010 року.

Зарахування до докторантури та аспірантури з 16 листопада 2010 року.

Умови прийому в аспірантуру...

Умови прийому в докторантуру...

За більш детальною інформацією звертатись:
відділ наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів, к. 205
тел: (032) 234-64-85; 244-81-18


23-25 вересня делегація керівництва інституту у складі директора Володимира Загорського, заступника директора з наукової роботи Андрія Ліпенцева та завідувача кафедри європейської інтеграції та права Ореста Красівського перебувала з офіційним візитом у Інституті безпеки і охорони ім. маршала Юзефа Пілсудського (м. Варшава, Республіка Польща). Окрім участі в офіційних заходах з приводу початку навчального року, проведено переговори між керівництвом інститутів щодо подальшого співробітництва, зокрема щодо проведення спільних науково-комунікаційних заходів. Наступна зустріч керівництва навчальних закладів відбудеться вже у жовтні, коли канцлер Інституту безпеки і охорони др. Богуслав Пурскі візьме участь у заходах з відзначення 15-річниці ЛРІДУ НАДУ.


Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України продовжує успішно брати участь в загальноакадемічному проекті Твінінг. 20-22 вересня 2010 року в Інституті відбувались заходи одразу в рамках двох компонентів проекту.

Докладніше...


Проф. Колодій А.Ф. як член Львівської регіональної громадської ради взяла участь у громадському обговоренні Концепції створення суспільного телебачення, яке відбулося 20.09.2010 у Львові у формі виїзного засідання робочої групи з суспільних комунікацій Громадської гуманітарної ради при Президентові України

Докладніше...


Директор Інституту Володимир Загорськийодна із найвпливовіших особистостей Львівщини у номінації «Влада» – такі результати експертного опитування, що увійшли у проект «Топ-100» - сто найвпливовіших особистостей Львівщини.

«Директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Володимир Загорський – неординарна особистість, яка своїм іміджем та працею розвиває інститут і розробляє проекти системних реформ державного управління в Україні і є справжнім стратегом в Академії», – зазначається у журналі «Топ-100».

Уже вдруге суспільно-політичне інформагентство «Медіастар» презентує журнал «Топ-100», який знайомить громадськість Львівщини із найбільш впливовими особистостями з різних галузей – влади, політики, бізнесу,ЗМІ,також – громадськими діячами. Новинкою цьогорічного журналу «Топ-100» є те, що « Медіастар» визначило п’ятірку успішних підприємств Львівщини.

Рейтинг впливовості осіб у шести номінаціях визначали за результатами експертного опитування, у якому взяли участь провідні експерти, зокрема політологи, громадські діячі, представники бізнесу, журналісти.»

Під час презентації журналу керівник проекту, головний редактор інформагентства «Медіастар» Зоряна Павлишин-Іленко зазначила, що «кожна особистість, внесена до списку рейтингу, заслуговує на повагу. Їх життєвий приклад може послужити для багатьох гідним наслідуванням. А Львівщина повинна знати в обличчя тих, хто причетний до її політичного, економічного та культурного розвитку».

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

15 вересня 2010 року в приміщені Інституту відбулась Звітна конференція зі стажування слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальностей “Державне управління” та “Публічне адміністрування” у центральних органах виконавчої влади.

Запрошені:

 1. Микитин І. Й. – начальник управління державної служби ГУДС України у Львівській області;
 2. Горбаль В. М. – голова Львівської ОДА;
 3. Сеник М. П – голова Львівської обласної ради;
 4. Волошин В. М. – голова Жовківської РДА;
 5. Коваль С. Ф. – голова Жидачівської РДА;
 6. Процик О. С. – селищний голова смт Брюховичі.

Місця стажування слухачів:

Адміністрація Президента України:

 1. Радиш Надія Василівна –  професор Малик Я. Й.
 2. Котовська Світлана Петрівна –  доцент Гук О. І.

 Секретаріат Кабінету Міністрів України:

 1. Бузак Іванна Юріївна – доцент Матвіїшин Є. Г.
 2. Карнаух Тетяна Ігорівна – професор Лазор О. Я.

Верховна Рада України, Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики:

 1. Витак Ольга Йосипівна – доцент Кіянка І. Б.

Верховна Рада України, Комітет з питань боротьби з організованої злочинністю і корупцією:

 1. Марушкевич Дмитро Олександрович – доцент Когут П. В.

Міністерство закордонних справ України:

 1. Дуда Надія Мирославівна –  ст. викл. Решота В. В.
 2. Макота Галина Зенонівна – доцент Киричук О. С.

Міністерство освіти і науки України:

 1. Фітьо Оксана Андріївна – доцент Новосад В. П.

Міністерство регіонального розвитку та будівництва України:

 1. Абрам’юк Володимир Юрійович –  доцент Кучабський О. Г.


6 вересня 2010 року Львівський регіональний інститут запрошує на День відкритих дверей майбутніх аспірантів та здобувачів наукового ступеня кандидата наук

За більш детальною інформацією звертатись:
відділ наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів, к. 205
тел: (032) 234-64-85; 244-81-18


1 вересня 2010 року, у Львівському регіональному інституті державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

У святочній академії взяли участь науково-педагогічні працівники, співробітники Інституту, почесні гості, слухачі та студенти, першокурсники та батьки, а також – представники мас-медіа.

Директор Інституту, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Степанович Загорський звернувся до присутніх з вітальним словом.

Найкращі побажання професорсько-викладацькому колективу, слухачам та студентам, першокурсникам висловили почесні гості свята: Ірина Іванівна Мошура – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації; Віра Олександрівна Чмига – начальник управління підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України; Ліна Володимирівна Сергієва – начальник управління організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Головдержслужби України; Ігор Йосипович Микитин – начальник управління державної служби у Львівській області; Марта Василівна Литвинюк – керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради – вручила грамоти за співпрацю Львівського регіонального інституту державного управління із Львівською міською радою з питань розробки статуту міста.

Усіх присутніх поблагословив парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці – о.Петро Салогуб.

Кращі студенти інституту вручили першокурсникам символічні «Ключ до знань» та студентський квиток.

Першокурсники урочисто  промовили слова присяги, яку зачитав слухач першого курсу спеціальності «Державне управління».

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


23 червня 2010 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось розширене засідання Науково-експертної ради. Для участі у засіданні були запрошені докторанти, аспіранти та здобувачі усіх років підготовки, науковці, науково-педагогічні працівники кафедр Інституту. Докторанти та аспіранти останнього року підготовки мали можливість презентувати результати дисертаційних досліджень. Засідання проходило у формі відкритої конструктивної дискусії: дисертанти відповідали на питання присутніх, отримували рекомендації та аргументовані зауваження членів Науково-експертної ради щодо представлених наукових положень, висновків та рекомендацій, їх достовірності та відповідності об'єктивній реальності. Загалом, наукові доробки та напрацювання були оцінені членами Науково-експертної ради позитивно.


Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем державного службовця!

Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню у складних умовах сьогодення успішно виконувати свою суспільно вагому місію.
І немає сумніву, що властивий Вам високий моральний та професійний потенціал надалі слугуватиме інтересам українського народу.
Щиросердечно бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, невичерпної життєвої енергії, оптимізму, щедрої долі та шани від людей!

Директор інституту,
член-кореспондент НАН України
Володимир Загорський
Адміністрація Інституту


Шановні колеги!

Вітаємо з професійним святом Днем Державної Служби та бажаємо усіх гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства.

Висловлюємо Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну європейську державу.

Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби!

З найкращими побажаннями,
слухацька Рада ЛРІДУ НАДУ при Президентові України


22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни!

У цей день ми віддаємо данину пам’яті тим, хто, відстоюючи свободу нашої Батьківщини, загинув на фронтах Великої Вітчизняної війни, низько кланяємося усім, хто наближав переможний травень 1945 року. Бойові й трудові подвиги кожного, хто вніс свій вклад до Великої Перемоги, завжди житимуть в серцях вдячних нащадків.


17 червня 2010 року на базі нашого Інституту відбувся другий етап ІІ-го туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Львівській області. Цей захід відбувався під керівництвом заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації І.Мошури, заступника начальника Управління державної служби Головдержслужби у Львівській області О.Данька, голови обласної профспілкової організації працівників державних установ М.Іванківа та заступника директора Інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації П.Шевчука.

У 2-му етапі конкурсанти продемонстрували ораторські здібності під час публічного виступу та мали співбесіду з державного управління.


23 червня 2010 року в Інституті буде проводитися розширене засідання Науково-експертної ради щодо презентації результатів дисертаційних досліджень докторантів, аспірантів та здобувачів наукового ступеня кандидата наук останнього року підготовки.
Для участі у засіданні запрошуються докторанти, аспіранти та здобувачі наукового ступеня усіх років підготовки, наукові консультанти, наукові керівники, науково-педагогічні працівники кафедр Інституту.

Докладніше...


Розпочалась щорічна перереєстрація користувачів бібліотечного сектору.
Звертаємось до Вас із проханням до 1 липня погасити читацьку заборгованість за 2009-2010 навчальний рік.
Після закінчення зазначеного терміну обслуговування читачів, які не перереєструвалися, буде припинено.


26 травня – 3 червня 2010 року делегація Інституту на чолі з директором Володимиром Загорським перебувала у робочій поїздці до Німеччини та Польщі.

Докладніше...


30-31 травня 2010 року науково-педагогічні  працівники  ЛРІДУ  НАДУ відвідали Національний університет «Острозька академія» – перший в Україні та в Східній Європі вищий навчальний заклад. Завідувач кафедри економічної теорії  університету к.е.н., доцент Топішко Іван Іванович ознайомив відвідувачів з історією та сьогоденням Острозької академії, науковим та навчально-виховним процесом. Особливе враження на відвідувачів справила наукова бібліотека, в якій містяться унікальні першоджерела та сучасна наукова література.


30 травня 2010 року представники нашого Інституту взяли участь у проведенні обласних фінальних змагань ІІ туру Всеукраїнської спартакіади державних службовців. Відбулись змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок серед чоловічих та жіночих команд переможців І туру змагань.

За підсумками цих змагань наші представники вибороли 3-є місце серед команд по футзалу (А.Наглий, В.Карпук, О.Чорнобиль, А.Коцюба, А.Горбатий, В.Наумов, І.Тарай, В.Бакланов, В.Новосад, Р.Селіверстов), а В.Гошівський зайняв також 3-є місце з настільного тенісу. Представники Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» нагородили учасників нашого Інституту дипломами та медалями.


26 травня 2010 р. між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків) відбулась тематична зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Великобританії в Україні Лі Тернером на тему «Дипломатичні відносини та співпраця України з Великобританією», яка проходила в режимі відеоконференц-зв’язку. Метою зустрічі було інформування слухачів, аспірантів, викладачів НАДУ та її регіональних інститутів про дипломатичні відносини і співпрацю України з Великобританією.
Відкрив захід президент НАДУ Ю.Ковбасюк, який привітав учасників заходу та надав слово послу Лі Тернеру для доповіді. Після доповіді Лі Тернер відповідав на запитання слухачів, аспірантів та викладачів із студій в Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові. На завершення заходу президент НАДУ Ю.Ковбасюк подякував Лі Тернеру за візит та цікаву і змістовну доповідь та запросив посла до співпраці.


Протягом 20-23 травня 2010 року робоча група наших студентів та слухачів під керівництвом Кіянки І.Б. та Шевченка С.Г. відвідала Одеський регіональний інститут державного управління.
Даний захід запам'ятався нашим колегам відвідуванням лекцій, семінарів, круглого столу на тему: "Якби я був Президентом...", цікавою екскурсією та теплими дружніми вечорами.

 


19-20 травня 2010 р. на кафедрі управління проектами відбулась студентська науково-практична конференція «Методологія управління проектами в адмініструванні та виробництві».


19 травня 2010 року в Інституті у межах «Всеукраїнського фестивалю науки» відбулася науково-практична конференція слухачів та студентів «Економіка та менеджмент у ХХІ столітті: розвиток організацій та управління персоналом». Конференція зібрала слухачів та студентів Львівського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України для обговорення актуальних питань економіки та менеджменту, правових та організаційних аспектів розвитку підприємництва в Україні, новітніх підходів в управлінні персоналом.

Вступним словом конференцію відкрив заступник директора з наукової роботи Ліпенцев Андрій Вікторович.

Учасники двох секційних засідань: «Ефективність менеджменту в державних організаціях» та «Сучасні підходи до управління персоналом» обмінялись думками щодо становлення та розвитку сучасного менеджменту; питань кадрової політики; новітніх підходів в управлінні персоналом; сучасних технологій управління підприємствами; галузевих особливостей бізнес-процесів; сучасних проблем мотивації та стимулювання праці; інформаційних систем і технології в економіці та менеджменті.


19 травня 2010 р. у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації відбулася робоча зустріч з претендентами щодо вступу на навчання до Львівського регіонального інституту державного управління. Перший заступник директора інституту Євген Матвіїшин  і старший викладач кафедри управління проектами Олександра Нєма розповіли про особливості вступної кампанії 2010 року та умови навчання в Інституті. Із заступниками голів обласної державної адміністрації (Іваном Наливайком) та обласної ради (Олегом Боберським) обговорено можливості розміщення інформаційних матеріалів про вступну кампанію в регіональних засобах масової інформації.


18 травня 2010 р. в Інституті відбулись відкриті лекції для слухачів та викладачів нашого Інституту доцента Університету ім. Адама Міцкевича м. Познань (Польща) п. Цезарія Мондрого на тему “Територіальні структури міст. Приклад міста Познань” та доцента Інституту державного управління, поліції та права м. Гюстров (ФРН) п. Рольфа Кастена на тему ”Державні фінанси та бюджет у ФРН”.


16 – 18 травня в Інституті відбувся міжнародний науковий семінар «Актуальні проблеми місцевого та регіонального розвитку: польський досвід для України» за участю науковців Гданського університету, університету Адама Міцкєвіча у Познані (обидва - Польща), Московського інституту економіки, статистики та управління (Російська Федерація), Інституту державного управління поліції та права м. Гюстров (Німеччина), НАДУ та ЛРІДУ. Відкрив роботу семінару директор інституту, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський.

Подібний захід проводиться вже кілька років поспіль і стало доброю традицією не обмежуватись лише науковою дискусією в стінах інституту. Так, в рамках семінару його учасники відвідали м. Жовква, де зустрілись з директором Державного історико – архітектурного заповідника у Володимиром Геричем і обговорили проблеми місцевого розвитку в контексті українсько-польської співпраці.
Програма семінару....


18 травня 2010 року  між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків) відбулась тематична зустріч на тему «Роль науки та галузевої освіти «Державне управління» у розвитку соціального діалогу в Україні», яка проходила в режимі відеоконференц-зв’язку. Участь в цьому заході брав міністр праці та соціальної політики України В.Надрага, президент НАДУ Ю.Ковбасюк, представники Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Національної служби посередництва і примирення та МОП в Україні, Федерації профспілок України. Від нашого Інституту участь взяли заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації П.Шевчук, докторант Г.Лопушняк, науково-педагогічні працівники кафедр Інституту.

Докладніше...


17 травня 2010 року  між регіональними інститутами державного управління Одеси та Львова відбувся науково-практичний семінар «Інформаційне суспільство і сталий розвиток» присвячений до Всесвітнього дня інформаційного суспільства, який проходив в режимі відеоконференц-зв’язку.
Докладніше...


13 травня 2010 року  між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами відбулась тематична зустріч на тему «Відносини Україна – ЄС: сучасний стан та перспективи», яка проходила в режимі відеоконференц-зв’язку.
Докладніше...


10 травня 2010 року  відбулись зональні змагання в рамках проведення IV Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, участь в яких взяв і Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Наш Інститут був представлений в наступних видах спорту: футзал (А.Наглий, В.Карпук, О.Чорнобиль, А.Коцюба, А.Горбатий, Д.Миколишин, В.Наумов, І.Тарай); теніс настільний (В.Гошівський); шахи (М.Ушаков); шашки (Ю.Глущак, І.Шавель).

В зональній групі разом із нашим Інститутом були представники із Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру зайнятості та Головного управління державного казначейства в Львівській області. Представники Інституту зайняли І-е місце серед команд футзалу, настільного тенісу і шахів та ІІ-е місце з шашок. Всі змагання відбувалися на кафедрі фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка».


29 квітня 2010 року  заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації П.Шевчук, працівники центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, викладачі, слухачі магістерської програми «Публічне адміністрування» та студенти 4-го курсу факультету менеджменту взяли участь в міжрегіональній відеоконференції присвяченій 65-й річниці Перемоги на тему «Велика вітчизняна війна очима молоді», яка відбувалася в режимі відеоконференц-зв’язку між обласними центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Донецька, Кіровограда, Автономної Республіки Крим та Львова.
Докладніше...


28 квітня 2010 року в режимі відеоконференц-зв’язку між Національною академією державного управління та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Харків) відбулась трансляція секції “Кращі практики впровадження електронного урядування в умовах реформування”, яка відбувалася в рамках щорічного проведення Національною академією “Дня електронного урядування”. Участь в даному заході брали участь викладачі кафедри математичного моделювання та інформаційних технологій нашого Інституту та слухачі магістерської програми «Державне управління».
Докладніше...


24 квітня 2010 року в Інституті відбувся День відкритих дверей. Перед учасниками заходу виступили перший заступник директора Є.Матвіїшин, декан факультету менеджменту О.Синицький. З матеріально-технічною базою Інституту учасників ознайомив заступник директора з економіко-господарської роботи Р.Великопольський. Також учасники заходу мали змогу ознайомитися із напрацюваннями та науковими здобутками науковців кафедр Інституту, а вступники на магістерську програму "Державне управління" мали змогу пройти пробне комп’ютерне тестування з державно-управлінських, політико-правових, соціально-економічних та історико-культурних питань.


23 квітня 2010 року в режимі відеоконференц-зв’язку між Національною академією державного управління та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Харків) відбулась зустріч-презентація на тему "Навчальні програми, стажування, академічні обміни у США для України" для слухачів, аспірантів, докторантів, викладачів та державних службовців. Зустріч проводили представник Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні В. Терновська, яка презентувала учасникам заходу Програму ім. Гамфрі, представники організацій, які займаються питаннями освіти в США п. Дж. Беднарек та п.В. Жугай, які презентували свої програми: IREX, програма стипендій ім. Е. Маскі, програма стипендій ім. Фулбрайта та інші програми академічних обмінів.
В рамках цього заходу учасники від нашого Інституту (викладачі, аспіранти, слухачі магістерської програми "Публічне адміністрування") отримали вичерпну інформацію щодо конкурсних умов для кожної програми, термінів подачі документів та фінансування для учасників з українського боку.


16 квітня 2010 року в Інституті відбулась науково-практична конференція «Фінансові механізми сприяння розвитку регіонів». Співорганізаторами  конференції стали: Всеукраїнське громадське об’єднання «Край», Інститут регіональних досліджень НАН України, Національний університет «Львівська політехніка».

Докладніше...


16 квітня 2010 року між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків) відбулась відео-конференція  на тему: «Антикорупційне законодавство в Україні і США як засіб забезпечення прозорості у публічному секторі».

Докладніше...


31 березня 2010 року в рамках науково-методологічного семінару «Понятійно-категоріальний апарат публічного управління», який відбувався в режимі відеоконференц-зв’язку між Національною академією державного управління при Президентові України та її регіональними інститутами (Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Харків) із доповіддю виступила доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри політичних наук та філософії нашого Інституту Колодій Антоніна Федорівна – Демократичне врядування як категорія науки державного управління.
Участь в даному заході брали професорсько-викладацький склад Інституту, заступник директора з наукової роботи А.Ліпенцев, заступник директора з наукової роботи Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім.В'ячеслава Чорновола, д.держ.упр., професор О.Сушинський, слухачі 1-го курсу магістерської програми "Публічне адміністрування".

Докладніше...


18 березня 2010 року, Святом поезії вшановано Шевченківські дні у Львівському регіональному інституті державного управління.
Студенти, слухачі, аспіранти декламували поетичні рядки Великого Кобзаря, майстерно втіливши свої таланти у творчі образи безсмертних віршів «Катерина», «Причинна», «Хустина».
Любов’ю до життя, прагненням до самовдосконалення, бажанням творити добро була наповнена інтимна лірика поетів-аматорів, слухачів інституту, яку мали можливість почути учасники свята.
А мелодика пісень під акомпонемент ніжних струн гітари торкнулась струн душі кожного, зробивши Свято поезії незабутнім.


11 березня 2010 року завідувач сектору дистанційного навчання Володимир Карпук брав участь у E-Learning Forum, який відбувся у Львові в приміщенні Будинку Вчених. Метою цього форуму було надати імпульс розвитку дистанційного навчання в Україні - на різних рівнях, у різних сферах. Даний форум був міжсекторним (для науковців, дослідників, менеджерів та провайдерів), міждисциплінарним, динамічним та міжнародним заходом.

Докладніше...


9 березня 2010 року Інститут відвідав ректор Інституту безпеки та охорони м. Варшава (Республіка Польща) др. Богуслав Пурскі. Відбулась зустріч із директором Інституту Володимиром Загорським, першим заступником директора Євгеном Матвіїшиним, заступником директора з наукової роботи Андрієм Ліпенцевим та завідувачем кафедри проектного менеджменту Орестом Красівським. Під час зустрічі було підписано угоду про співпрацю та обговорено її конкретні напрямки, зокрема щодо обміну слухачами та проведення спільних науково-комунікативних заходів.


9 березня — день народження Тараса Григоровича Шевченка.

Щороку українці відзначають на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.

Всі думки його, вся любов його були присвячені людям, боротьбі за їх визволення і щастя. Для українців Тарас Шевченко — символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людей.

Велика заслуга поета в тому, що він високо ніс ідеї демократизму, соціальної справедливості. Доклавши стільки зусиль для пробудження національної самосвідомості й виховання національної гідності українського народу, він, як справжній апостол правди і свободи, спрямовував його не в бік національної замкнутості й ворожнечі, а в бік порозуміння, співпраці усіх народів. Шевченко належить не тільки Україні, а всьому людству, хоч кожне його слово — про Україну.

До цього свята бібліотека Інституту підготувала книжкову виставку.


27 лютого 2010 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся черговий, 14-й випуск. Ступінь «Магістр державного управління» загалом отримали 262 випускники, які навчались за денною, заочною та заочно-дистанційною формами навчання.

Докладніше...


У лютому ЛРІДУ НАДУ розпочав роботу у другому компоненті проекту Twinning Національної академії державного управління при Президентові України. 23-25 лютого за участю експерта проекту, представника Національної школи державного управління Республіки Польща др. Марціна Саковіча розпочато функціональний аналіз інституту. В ході своєї роботи др. Саковіч зустрівся з керівництвом інституту, робочою групою другого компоненту Twinning та провів низку інтерв’ю з персоналом та стейкхолдерами інституту. Найближчим часом робота над функціональним аналізом буде проводитись у режимі електронного листування, а наступний етап роботи другого компоненту Twinning відбуватиметься у вересні, коли буде проведено SWOT-аналіз інституту.


Увага!

У рамках фінансованого ЄС проекту Twinning, одним із завдань якого є підвищення навчальної спроможності Національної академії державного управління при Президентові України, Регіональних інститутів державного управління та інших галузевих навчальних закладів, оголошується конкурс на участь у

Комплексній програмі підготовки викладацьких кадрів у сфері підвищення кваліфікації державних службовців

Докладніше...


18 лютого 2010 року завершили роботу Державні екзаменаційні комісії.

Дві магістерські роботи за спеціальністю «Державне управління» були успішно захищені безпосередньо в органі влади - у Жовківській районній державній адміністрації. Випускники денної форми навчання Ірина Верещук та Олександр Пуравець представили результати магістерських досліджень не лише Державній екзаменаційній комісії (голова – Горлач Н.Ю.), але й широкій аудиторії державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. В заході взяли участь керівники районної державної адміністрації (голова – Заболоцький М.В.), районної ради (голова Яцура В.В.), голови сільських рад Жовківського району, заступник керівника управління регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Матвіїшин О.Я., заступник голови Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України при Президентові України Лопатинський В.А., начальник організаційного відділу цього Фонду Ісакова В.Н.

Під час зустрічі перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ Матвіїшин Є.Г. ознайомив присутніх з особливостями вступної кампанії у 2010 році.


11 лютого 2010 року в актовому залі Інституту відбувся концерт музичних гуртів "KofeIN", "Шосте чуття" та "Діамант". Концерт спонсоровано громадською організацією "Рідні Брюховичі" спільно з ЛОО ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив" за підтримки Президії студентського самоврядування Інституту.
Молодіжна аудиторія, а це переважно школярі місцевої СШ №41 та студенти Інституту, жваво та енергійно підтримала молодих музикантів та весело провели захід, присвячений Дню всіх закоханих.


28 січня 2010 року у приміщенні бібліотеки Інституту було проведено відкриту виставку - перегляд нових надходжень літератури.


27 січня заступник директора інституту з наукової роботи А.Ліпенцев та завідувач сектору міжнародних зв’язків О.Чорнобиль взяли участь у Інформаційному дні TEMPUS (http://www.tempus.org.ua/uk/news/192-informacijni-dni-programi-tempus-iv-tretij-konkurs.html), який проходив в актовій залі університету «Львівська політехніка». З доповідями на цьому заході виступили проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніки» Юрій Рашкевич перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко, директор Національного TEMPUS-офісу Світлана Шитікова. Учасникам інформаційного дня було представлено всі основні аспекти підготовки проектів на третій конкурс програми TEMPUS IV, досвід написання та реалізації проектів Львівськими університетами та інформація про інші програми - ЕРАЗМУС МУНДУС ІІ (2009-2013) та Програму імені Жана Моне.


26 січня 2010 року Інститут відвідала делегація Люблінського воєводства. До складу делегації входили маршалек воєводства Кшиштов Грабчук, віце-маршалек Аркадіуш Братковський, директор департаменту регіонального розвитку маршалківського уряду Богдан Кавалко, фахівець департаменту міжнародної співпраці Ізабела Щенсна та доктор права Католицького Люблінського університету Марцін Шевчак. Відбулась зустріч з директором Інституту Володимиром Загорським та заступником директора з наукової роботи Андрієм Ліпенцевим. Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці, зокрема в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013»


День Соборності України — свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
До цього свята бібліотека Інституту підготувала тематичну виставку.
Представлена експозиція висвітлює тернистий шлях України до соборності, процеси державотворення та формування території української незалежної держави.
Проголошенню Акту передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об'єднання України завершився 22 січня 1919 року.

Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення політичної нації. Ідея соборності українських земель набула державного статусу, в наступні десятиліття залишалась об'єднуючим чинником і чи не єдиним спільним положенням програмних цілей усіх течій національно-визвольного руху. Акт возз'єднання УНР та ЗУНР — історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз'єднати український народ, протиставити українців один одному.


ВІТАЄМО!


директора Інституту, члена-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України з нагородженням відзнакою Міністерства внутрішніх справ України "За професіоналізм в управлінні" II-ступеня.

Зичимо творчої наснаги, подальших звершень в управлінській та науковій діяльності, плідних починань, міцного здоров’я і великого особистого щастя на довгі роки

Колектив Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України


«Розбудова спроможності Львівської обласної державної адміністрації щодо надання якісних адміністративних послуг» – така тема круглого столу, який відбувся 14 січня 2010 року, у Львівській обласній державній адміністрації, за участю керівника проекту PRISM в Україні С. Котенка та заступника голови Центру політико-правових реформ В. Тимощука.

Заступник директора з наукової роботи А. Ліпенцев представив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та взяв участь в обговоренні теми щодо якості надання адміністративних послуг Львівською обласною державною адміністрацією.


У Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління діє Спеціалізована вчена рада К35.860.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальностями:
25.00.01 – теорія та історія державного управління
25.00.02 – механізми державного управління.
(накази ВАК України «Про створення спеціалізованої вченої ради» від 15.12.2002 року, № 517; від 16.12.2004 року, № 745; від 18.12.2006 року № 675; від 17.12.2009 року, № 824)

Перші захисти відбулися у 2003 році. На сьогодні кандидатські дисертації захистили 39 осіб. Із них: 17 – аспіранти ЛРІДУ НАДУ, 14 – здобувачі наукового ступеня ЛРІДУ НАДУ та 8 осіб – здобувачі прикріплені для захисту дисертаційних досліджень.

На сьогодні на підставі постанови президії Вищої атестаційної комісії України від 12-06/6 від 16.12.2009 року, затвердженій наказом ВАК України від 17.12.2009 року, № 824 у Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України створено Спеціалізовану вчену рада К 35.860.01 з правом приймати до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління.

Склад ради затверджений чисельністю 14 осіб.

Головою спецради призначено доктора наук з державного управління, професора Лазора Олега Ярославовича, завідувача кафедри управління персоналом та державної служби ЛРІДУ НАДУ;

заступником голови – доктора філософських наук, професора Колодій Антоніну Федорівну, завідувача кафедри політичних наук та філософії ЛРІДУ НАДУ;

вченим секретарем – кандидата історичних наук, доцента Каляєва Анатолія Олександровича, декана факультету державного управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ

Серед фахівців спецради – 10 докторів наук  (із них 6 – доктори наук з державного управління) і 4 кандидати наук, які мають наукові ступені з державного управління, а також у галузях філософських, економічних, історичних наук.
Наказ по спецраді....


 

 


 


Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2008 рік

Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2009 рік


Лінки

:: Верховна Рада України

:: Президент України

:: Кабінет Міністрів України

:: Львівська обласна державна
:: адміністрація


:: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯ


Для науковців:


План графік проведення міжкафедральних семінарів (розширених засідань)


Розклад занять аспірантів


До уваги науковців, докторантів, аспірантів


 


Для студентів та слухачів:


Архів новин:

– 2009р.