Новини

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

Список осіб, зарахованих у 2019 році на магістерську програму за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (денна, вечірня та заочна форми навчання).

Список за державним замовленням ...

Список за кошти фізичних чи юридичних осіб ...


ОГОЛОШЕНО
ДОДАТКОВИЙ ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ СЛУХАЧІВ У 2019 РОЦІ

за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», "Менеджмент" та "Економіка"
(ЗА ДОГОВОРОМ)

Електронна заява на вступ ...

Нормативні документи щодо вступу ...

Буклет ...

Буклет для МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ...

Прийом документів до 25.11.2019 року


ГЕРОЇВ СЛАВА ЖИВЕ У ВІКАХ!

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята – День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни.

Традиція шанувати Богородицю, як покровительку українського війська, прийшла ще від руських князів та козацтва. У Київську Русь свято Богородиці прийшло з Візантії, це сталося після запровадження християнства. Відтоді Покрова асоціюється з заступництвом і захистом від ворога як видимого, так і невидимого.

Відомо, що свято Покрови було на Січі найвеличнішим. Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і захисницею, вони мали на Січі церкву в Її честь, а також ікону «Козацька Покрова». На свято Покрови козаки проводили ради, обирали кошових, старшин, гетьмана.

Українська повстанська армія вважала Покрову опікункою українського війська, тому символічним днем створення УПА також вважається 14 жовтня.

 

Свято відзначають з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

З нагоди цього свята бібліотека Інституту підготувала книжкову виставку "Героїв слава живе у віках," на якій представлено видання, що висвітлюють минуле та сьогодення нашої держави.


Майкл Вулкок – д-р Гарвардського університету, провідний науковець Світового банку – гість ЛРІДУ НАДУ

19 вересня 2019 року, у Львівському регіональному інституті державного управління відбулася відкрита лекція Майкла Вулкока, провідного науковця Світового банку, доктора соціологічних наук з Гарвардського університету, співавтора книги “Building State Capability: Evidence, Analysis, Action”, яку він презентує на Форумі Видавців.

На цю зустріч з відомою особистісю очікували з великим зацікавленням як слухачі, аспіранти та науково-педагогічні працівники, так і працівники Інституту. Адже Michael Woolcock – PhD (Sociology, Brown University), Lead Social Scientist in the World Bank's Development Research Group (Washington) and Lecturer in Public Policy at Harvard University's Kennedy School of Government.

Він є автором (співавтором, редактором) більш ніж 80 журнальних статей та книжкових розділів, а також – 10 книжок, остання з яких «Створення державного потенціалу. Докази, аналіз, дії», видана у співавторстві з докторами наук, колегами із Світового банку Меттом Ендрюсом і Лантом Притчеттом (видавництво Oxford University Press, 2017 р.), користується популярністю в наукових та ділових колах США.

Упродовж 2015-2017 років Майкл Вулкок перебував у Малайзії, допомагаючи Світовому банку заснувати свій перший глобальний центр знань та досліджень. Громадянин Австралії, п. Вулкок має докторську ступінь з порівняльно-історичної соціології, отримав нагороди за кращу книгу (2012 рік) та кращу статтю (2014 рік) з розділу Американської соціологічної асоціації «Економічний розвиток».

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Кадровий резерв України обирає найкращих спікерів!

17 вересня 2019 року, у Києві, на запрошення Кадрового резерву України, Андрій Ліпенцев – заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, як один із кращих спікерів країни, провів семінари для слухачів Кадрового резерву України щодо практичних аспектів формування організаційної культури органів публічної влади.

Слухачі з великим зацікавленням слухали спікера Андрія Ліпенцева, його креативний виклад теми, отримали не лише нові знання, але й задоволення від спілкування. Ось що пише слухачка Діана Халімова: «З-поміж усього, що в мене зараз відбувається в постійному тонусі щоденних насичених на події буденностей, таки бути студентом – ніколи не пізно! А вчитися завжди є чому! Сьогодні мене приємно вразив Андрій Вікторович Ліпенцев – к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України! Професіонал своєї справи з культурної столиці нашої України – міста Лева! Дякую за таку цінну інформацію з Вашого досвіду, за таку легку до сприйняття подачу цієї інформації, за чудову атмосферу, натхнення і неймовірний позитив! Кадровий резерв України – щиро дякую вам за цю можливість!»

Позитивні відгуки про спікера Андрія Ліпенцева продовжують надходити на адресу Кадрового резерву України, а також – запрошення до нових спілкувань зі слухачами.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ЗВІТ ПРО СТАЖУВАННЯ СЛУХАЧІВ!

14 вересня 2019 року відбулася звітна конференція за результатами стажування слухачів другого курсу денної форми навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» в центральних органах влади та за кордоном.

Слухачі презентували результати стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України, Міністерстві юстиції України, Міністерстві екології та природних ресурсів України, Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національному агентстві України з питань державної служби, а також в Інституті державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (м. Гюстроф, ФРН).


СИНЕРГІЯ НАУКИ ТА ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Вітаємо з державною відзнакою - Почесною грамотою Верховної ради України за вагомий особистий внесок у розвиток жіночого руху в Україні, активну просвітницьку і громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Ористлаву Сидорчук - кандидата наук з державного управління, доцента кафедри державного управління Львівського регіонального інституту державного управління. 


НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ЛРІДУ НАДУ - СТАРТУВАВ! 
РІК ПОЗИТИВНИХ ЗМІН, АМБІТНИХ ПЛАНІВ ТА ПЕРСПЕКТИВ!

У Львівському регіональному інституті державного управління урочистими зборами з нагоди нового 2019-2020 навчального року розпочався цей вересневий день. А численні вітання, які продовжують надходити на адресу колективу Інституту, додають святкового настрою. 

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України привітав науково-педагогічних працівників з початком нового етапу у житті колективу та побажав усім успішного навчального року. "Плани на цей рік - амбітні, але лише разом ми зможемо їх втілити у життя. Маємо для цього добре підґрунтя. Адже державне замовлення - виконано. Слухачами Інституту стали представники не лише західного регіону. Традиційно - географія щорік розширюється", - сказав ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ. 

ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.н.держ.упр., професор, вітаючи колектив з новим навчальним роком, окреслив для педагогів плани на цей рік, зокрема йшлося про навчальне навантаження. 

АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент привітав колег з новим навчальним роком і побажав плідної наукової діяльності. Саме у ці дні відбувається набір в аспірантуру та докторантуру ЛРІДУ НАДУ - 2019. 

Упродовж тижня відбуватимуться зустрічі з першокурсниками - слухачами денної, вечірньої, заочної форм навчання спеціальності "Публічне управління та адміністрування".

Рік позитивних змін, амбітних планів та перспектив - стартував! У добру путь!

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ОГОЛОШЕНО

ПРИЙОМ У АСПІРАНТУРУ ТА ДОКТОРАНТУРУ У 2019 РОЦІ

27 серпня - 06 вересня 2019 року здійснюється прийом документів для підготовки в аспірантурі та докторантурі у ЛРІДУ НАДУ

Докладніше аспірантура ...

Докладніше докторантура ...


Звітування та атестація докторантів, аспірантів, здобувачів наукового ступеня

з 09  по 13 вересня 2019 року на кафедрах

Докторанти, аспіранти та здобувачі наукового ступеня в обов’язковому порядку повинні особисто взяти участь у засіданні відповідної кафедри та подати у встановлений термін (у день проведення засідання кафедри) у відділ з координації наукової роботи та докторантури документи, підготовлені й отримані за результатами звітування (атестації)

Докторанти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня останнього року підготовки представляють на засіданні відповідної кафедри:

  • рукопис дисертації та автореферат дисертації;
  • копії наукових праць, опублікованих у наукових фахових виданнях України, наукових періодичних виданнях інших держав та/або виданнях України, включених до науко метричних баз;
  • копії матеріалів конференції за результатами апробації;
  • документи, що підтверджують впровадження результатів дисертації

Графік атестації_2019_осінь ...
Список осіб, які повинні пройти звітування (атестацію) на кафедрах ...
Перелік документів, які необхідно подати у відділ з координації наукової роботи та докторантури  за результатами звітування (атестації) ...

Бланки/взірці документів для дисертантів:

Бланки/взірці документів для кафедр:

За більш детальною інформацією звертатись:
Відділ з координації  наукової роботи та докторантури, к. 205
тел: (032) 234-64-85
(067) 670-70-54
shostak.nataliya@gmail.com


День Незалежності України

24 серпня український народ святкує величний  ювілей Незалежності. У 1991 році ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку.

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! Зі святом Незалежності України!


23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора.

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір води, без якої не було б життя, не дозрів би хліб, це колір ясного, чистого неба. Жовтий колір – це колір вогню, жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі; це колір пшеничної ниви, хліба, зерна. Це символ достатку українського народу.

Гідність прапора захищається як у самій країні, так і за її межами. Зневага до прапора розглядається як посягання на честь нації та держави.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ "ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ УКРАЇНИ" - ПРО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО!

Побачив світ черговий, сьомий том енциклопедії "Державні нагороди України", сторінки якої присвячені ВОЛОДИМИРУ ЗАГОРСЬКОМУ - кавалеру орденів "За заслуги" II та III ступенів, відомому вченому-економісту, державному діячеві. 

Це вже вдруге від 2009 року енциклопедія "Державні нагороди України" публікує розповідь про ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО - директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондента НАН України, д.е.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України, а також - про навчальний заклад, який під його керівництвом є незаперечним лідером у підготовці управлінських кадрів.

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - один із тих успішних професіоналів, які сумлінною працею вписують свою золоту сторінку у літопис розбудови державності України.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ВПЕРЕД - ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!!!

12 липня 2019 року у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України - особливе свято! І, як завжди, радісне та зворушливе - випуск! Підсумкові іспити - складено, магістерські й дипломні роботи - захищено! Майбутнє уже простелило свій шлях! Адже більшість випускників продовжать навчання на вищих рівнях освіти, зокрема, бакалаври - у магістратурі, а найкращі магістри - в аспірантурі на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Тридцять дев'ять випускників ЛРІДУ НАДУ, які навчалися за спеціальностями "Економіка", "Менеджмент", "Управління персоналом та економіка праці" отримали сьогодні дипломи магістрів та бакалаврів. А троє - дипломи з відзнакою.

Винуватців свята привітали: ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор; ЄВГЕН МАТВІЇШИН - завідувач кафедри економіки, д.держ.упр., доцент; ОЛЕКСАНДР СИНИЦЬКИЙ - декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент.

Найщирішу вдячність педагогам Інституту, завдяки яким не лише отримали нові управлінські знання, але й відчули себе частинкою великої академічної родини, висловили від імені випускників Мар'яна Костів та Юлія Осадчук.

Ми не прощаємося з вами, дорогі наші випускники! Ми вам кажемо: "До зустрічі!"

ВПЕРЕД - ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


УКРАЇНА - ЄС: СПІВПРАЦЯ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ!!!

ЩОЙНО, у Львівському регіональному інституті державного управління вже вкотре урочисто стартувала Літня німецькомовна школа "Вплив європейської інтеграції на публічне управління". 

Цьогоріч ЛРІДУ НАДУ при Президентові України приймає почесного гостя з Брюсселю - ФРАНКА ВАССЕНА - керівника генерального директорату з навколишнього середовища Європейської комісії, який спеціально прибув в Україну, щоб взяти участь у Літній німецькомовній школі. 

ФРАНК ВАССЕН виступив з доповіддю: "Європейське природозахисне законодавство", сфокусувавши увагу присутніх на спеціальній природозахисній програмі "Natura 2000".

Також, у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України перебувають: наш багаторічний і бажаний гість: ХОЛЬГЕР ФРАНКЕ - доктор, професор Інституту державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (м. Гюстров), студенти цього інституту, а також - студенти факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка.

У Літній німецькомовній школі беруть участь науково-педагогічні працівники, слухачі та аспіранти, які щойно повернулися з Німеччини, де проходили стажування в Інституті державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (м.Гюстров).

Адже наша співпраця і дружба з німецькими партнерами беруть початок у 2004 році, і лише міцнішають. Понад 400 українських слухачів та студентів пройшли за цей час навчальні стажування у Гюстрові. Натомість, така ж кількість німецьких студентів відвідала Україну. 

"Щороку це - надзвичайно приємна подія для навчального закладу, - підкреслив, вітаючи гостей та учасників школи, ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н. професор, заслужений діяч науки і техніки України.- Адже Інститут державного управління, поліції та права з Гюстрова - наш найдавніший і найнадійніший партнер!"

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ побажав німецьким гостям не лише плідного обміну знаннями, цікавих дискусій, але й приємного перебування на львівській землі!

Завтра наших німецьких гостей чекає подорож у мальовничі Карпати, знайомство з містом Лева... Незабутніх вам вражень!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"ПУБЛІЧНА ВЛАДА ТА ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В КОНТЕКСТІ КОНСТИТУЦІЙНОЇ РЕФОРМИ" -

така тема семінару-навчання, проведеного сьогодні спільно Львівським регіональним інститутом державного управління та Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.

У роботі семінару взяв участь і виступив ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор.

ЯРОСЛАВ КОВАЛЬ - начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях коментує сьогоднішню подію: "Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях спільно з Львівським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України проведено семінар-навчання «Публічна влада та публічне управління в контексті конституційної реформи» для державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Із доповіддю виступили начальник Міжрегіонального управління НАДС у Львівській та Закарпатській областях – Ярослав Коваль та перший заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор Олександр Сушинський.

 

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


НАВЧАЛЬНИЙ РІК - ЗАВЕРШЕНО! ДО ЗУСТРІЧІ - РІК НОВИЙ!

Сьогодні у Львівському регіональному інституті державного управління відбулося завершальне у цьому навчальному році розширене засідання Вченої ради. На порядку денному - чимало питань. Адже потрібно не лише підбити підсумки навчальної діяльності, але й обговорити поточні питання, окреслити перспективу майбутнього навчального року. 

Та найважливіше сьогодні - успішне проведення вступної кампанії. Варто підкреслити, що цьогорічна вступна кампанія в Інституті відбувається організовано, за планом. 

Саме аналізом ситуації з набору й розпочав засідання голова Вченої ради, директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ, підкресливши, що перший тур набору пройшов успішно.

Детальнішу інформацію щодо організації та проведення вступної кампанії в Інституті надав присутнім перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ. 

На засіданні також розглянуті питання організації стажування слухачів денної форми навчання; про освітні програми та навчальні плани усіх рівнів підготовки (уточнення); заходи щодо завершення навчального року та належного початку нового; про виконання та обсяги навчального навантаження кафедр тощо.

Декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент ОЛЕКСАНДР СИНИЦЬКИЙ доповів про результати підсумкової атестації студентів та слухачів факультету. А заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - про рекомендацію до друку фахових збірників наукових праць, монографій, уточнення тем кандидатських дисертацій тощо.

Що ж, навчальний рік - завершено. І хоча у більшості науково-педагогічних працівників розпочинається відпускний період, все ж - хтось працюватиме в екзаменаційних комісіях, хтось - ще матиме зустрічі з майбутніми слухачами...

Усім побажаємо - добре відпочити, набратися сил та енергії на увесь наступний рік! До зустрічі - рік новий!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"ЛІДЕРСТВО - ДЛЯ ЗМІН", -

така актуальна тема численних зустрічей з медичними працівниками Львова, майбутніми слухачами спеціальності "Публічне управління та адміністрування", які провів автор навчального курсу лекцій АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України. к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ побував у восьми медичних закладах Львова, зокрема таких як: Львівський військовий шпиталь, що на Личаківській; Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім.Юрія Липи (Винники); Комунальне некомерційне підприємство 1-ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева (вул.Ужгородська); Поліклінічне відділення N1 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева (вул.Хімічна); 8-а міська клінічна лікарня (вул.Навроцького); 5-а міська клінічна лікарня (вул.Генерала Чупринки); Комунальна міська дитяча клінічна лікарня м.Львова (вул.Пилипа Орлика) та Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня (вул.Кульпарківська).

Учасники зустрічей відкрили для себе чимало нового, адже де б не виступав з лекцією АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ, вони - не лише пізнавальні для слухачів, але й мотивують кожного до діалогу.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


НАШІ - НА СТАЖУВАННІ В НІМЕЧЧИНІ!

Укотре партнерський навчальний заклад ЛРІДУ НАДУ - Вища школа публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія (Німеччина) гостинно приймає на стажування групу слухачів та аспірантів Львівського регіонального інституту державного управління. 

Зі своїми підопічними в Німеччині перебувають: Ольга Ванівська - завідувач кафедри української та іноземних мов, к.філол.н., доцент та Микола Буник - доцент тієї ж кафедри, к.політ.н., доцент.

Щойно повернуться, вони ще поділяться з нами враженнями від перебування у навчальному закладі, дружні відносини з яким сягають у 2004 рік.

І, звичайно, на початку липня, як і щороку, ЛРІДУ НАДУ прийматиме у Літній школі групу німецьких студентів. Адже українсько-німецькі партнерські відносини двох навчальних закладів з роками лише міцнішають!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


24 червня 2019 р. на кафедрі європейської інтеграції та права Інституту відбувся круглий стіл на тему: «Національна ідентичність в контексті глобальних викликів та загроз: досвід для України».

Дана проблема є актуальною на сьогоднішній день, адже в Україні спостерігається незавершеність процесів українського націотворення, регіональні ідентичності домінують над національною. В умовах системної кризи українського суспільства, «гібридної війни» Росії проти України, викликів глобалізації і сучасних цивілізаційних загроз потрібна  консолідація та національна єдність народу.

В такому контексті свої доповіді під час круглого столу виголосили: Красівський О. Я., д.і.н., професор, завідувач кафедри; Пасічник В. М., д.держ.упр., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права; Каляєв А. О., к.і.н., доцент, доцент кафедри; Мороз О. Ю., к.політ.н., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права; Когут П. В., к.і.н., доцент, доцент кафедри; Підбережник Н. П., к.держ.упр., старший викладач кафедри.

В ході обговорення було з’ясовано чинники національної консолідації українського суспільства та механізми державного управління  у сфері формування загальнонаціональної ідентичності громадян України, застосування яких сприятиме прискоренню процесу консолідації української нації, досягненню порозуміння та забезпечення національної єдності.


КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ", -

така тема круглого столу з нагоди 23-ї річниці Конституції України, який відбувся сьогодні у ЛРІДУ НАДУ, і став майданчиком зацікавленої та жвавої дискусії науковців Львівського регіонального інституту державного управління, Західного наукового центру НАН України і МОН України, а також - Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. 

І це - невипадково. Конституція України як основний закон держави, маючи славну історію - від першої Конституції Пилипа Орлика й до сьогодення, завжди перебуває у центрі уваги суспільства. Й потребує професійного обговорення. 

Саме в руслі історичної ретроспективи й сьогодення основного закону держави виголосили свої доповіді:

  • ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - д.держ.упр., професор, перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ; 
  • МИКОЛА ЛИТВИН - д.і.н., професор, керівник Центру дослідження українсько-польських відносин та сектору наукових та інформативних видань Інституту українознавства ім.І. Крип'якевича НАН України; 
  • ОРЕСТ КРАСІВСЬКИЙ - д.і.н., професор, завідувач кафедри європейської інтеграції та права ЛРІДУ НАДУ;
  • ПЕТРО КОГУТ - к.і.н., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права ЛРІДУ НАДУ та ІРИНА КІЯНКА - д.політ.н., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права ЛРІДУ НАДУ. У роботі круглого столу взяв участь також РОМАН РОМАНЮК - Вчений секретар Західного наукового центру НАН України і МОН України. До дискусії активно долучилися науковці ЛРІДУ НАДУ.

Модератор круглого столу - АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України висловив вдячність усім учасникам круглого столу та запропонував продовжити дискусійний виклад своїх думок у статтях наукового збірника, який буде підготовлений за результатами круглого столу.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ЗУСТРІЧІ З МАЙБУТНІМИ СЛУХАЧАМИ ЛРІДУ НАДУ!

11 червня 2019 року АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ- заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України та АНАТОЛІЙ КАЛЯЄВ- декан факультету публічного управління та адміністрування, к.і.н., доцент з робочим візитом відвідали Волинську та Рівненську обласні держадміністрації, а також - Луцьку райадміністрацію.

У рамках візиту відбулися зустрічі з працівниками адміністрацій - майбутніми слухачами академії, під час яких державні службовці отримали вичерпну інформацію про навчальний заклад та його перспективи, про можливості професійного розвитку, які дає, власне, навчання в магістратурі за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".


"МЕНЕДЖМЕНТ ТА УПРАВЛІНСЬКЕ ЛІДЕРСТВО В ОРГАНАХ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ"

– тема семінару, який проводився 4-5 червня 2019 року, в ЛРІДУ НАДУ, в межах плану-графіка навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесені до ІV категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Для учасників навчального заходу фахові заняття «Лідерство та ефективний менеджмент в управлінні органами публічної влади» та «Лідерство в управлінні персоналом в органах публічної влади» провів АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ- заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Про емоційний інтелект лідера в публічному управлінні вела розмову зі слухачами практичний психолог Наталія Ничта, к.держ.упр. Заняття Ірини Чорнобиль, к. держ. упр., стосувалося удосконалення навичок публічного виступу.

У семінарі взяли участь державні службовці місцевих та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій, посадові особи місцевого самоврядування, зокрема керівники Представництва МЗС України у Львові, Західного офісу Держаудитслужби, Державної служби з лікарських засобів у Львівській області, Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.


ПРОФЕСОР ІЗ УНІВЕРСИТЕТУ РАЙСА (США) - ГІСТЬ ЛРІДУ НАДУ!

У Львівському регіональному інституті державного управління відбулася зустріч з професором ТОМАСОМ ХОГАНОМ з Університету Райса (США).

У зустрічі з американським гостем взяв участь АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ- заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Проф. Т.Хоган є експертом Інституту публічної політики ім. Бейкера, фахівцем у сфері регулювання банківської діяльності та монетарної політики.

Під час зустрічі з заступником директора, к.е.н., доцентом Андрієм Ліпенцевим, викладачами та аспірантами Інституту американський гість поділився досвідом викладання в одному з найпрестижніших університетів США та роботи у Комітеті Сенату США з питань банківської справи, житлового будівництва та міських справ.

Університет Райса займає 86 місце у світовому рейтингу університетів, а Інститут Бейкера є провідною експертною установою, що впливає на прийняття рішень найвищими органами публічної влади США.

   

УКРАЇНСЬКІ ТА ПОЛЬСЬКІ НАУКОВЦІ - ПРО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УМОВАХ ПРОЦЕСІВ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

У Педагогічному Університеті імені Комісії національної освіти в Кракові відбулася міжнародна наукова конференція "Територіальне самоврядування в умовах процесів децентралізації. Перспектива польська та міжнародна", у якій взяла участь професор кафедри державного управління ЛРІДУ НАДУ, доктор наук з державного управління Лариса Новак-Каляєва.

Л.Новак-Каляєва виступила з доповіддю на тему: «Децентралізація влади як пріоритет демократичної модернізації системи державного управління в Україні».

Понад 100 теоретиків та практиків публічного управління активно включилися в дискусію, серед іншого, про характер децентралізації влади, завдання органів місцевого самоврядування в сучасних політичних системах і наслідки впровадження централізованих і децентралізованих моделей місцевого врядування.

Спеціальним гостем конференції був суддя Єжи Стенпєнь, один з творців реформи місцевого самоврядування 1990-х років в Польщі. На пленарному засіданні виступили представники понад 40 університетів як Польщі, так і України, зокрема з вищих навчальних закладів Одеси, Києва, Львова, Івано-Франківська та Чернівців.


УКРАЇНА - ГРУЗІЯ: ДЛЯ СПІВПРАЦІ НЕМАЄ КОРДОНІВ!

27 травня 2019 року візит у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України ОЛЕКСАНДРА РУСЕЦЬКОГО - директора Тбіліського інституту міжнародних відносин, професора Кавказького міжнародного університету, керівника Кавказької лабораторії геополітичного моделювання - став очікуваною та приємною подією для колективу.Адже співпраця між навчальними закладами сягає у 2014 рік, коли був підписаний договір про співробітництво між Львівським регіональним інститутом державного управління та Кавказьким міжнародним університетом.

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ  - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України зустрівся з гостем з Грузії - доктором з психології, професором Олександром Русецьким. 

У зустрічі взяв участь ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, д.держ.упр., професор. Спільних тем для обговорення у керівників партнерських навчальних закладів було чимало. Але найважливіше, звичайно, продовження багатогранної співпраці та дружніх партнерських відносин.

Олександр Русецький зустрівся також із колективом Інституту, докторантами, аспірантами, слухачами, студентами, розповів про свій навчальний заклад, про особливості підготовки спеціалістів у сфері міжнародних відносин. 

Учасники зустрічі дізнались багато цікавого з розповіді професора. Зокрема, як автор інноваційного методу розвитку кар'єри та проекту "Школа професійного щастя", Олександр Русецький та колектив Тбіліського Інституту міжнародних відносин у підготовці фахівців роблять акцент не лише на отриманні ними знань, але й, що не менш важливо, на задоволенні від обраної професії, а значить - професійному щасті.

Володимир Загорський подякував від імені колективу ЛРІДУ НАДУ поважному гостеві з Грузії за цікаву зустріч і висловив упевненість у зміцненні співпраці.

Сьогодні Олександр Русецький мав також можливість поспілкуватися у ЛРІДУ НАДУ з тимчасово переселеними особами зі Сходу України, які проживають у гуртожитку навчального закладу. Адже сфера його наукових інтересів, як докторанта з політичних наук Кавказького міжнародного університету - дослідження і впровадження позитивного досвіду в аналізі конфліктів та миротворчих процесів, у рамках науково-дослідної програми, яку підтримує Національний Фонд Науки Грузії імені Шота Руставелі.

До слова, програма передбачає розвиток зв’язків як між окремими вченими Грузії та України, так і розвиток міжінституційних зв’язків. Зокрема, йдеться про дослідження можливостей міжнародного університетського співробітництва між університетами-переселенцями. 

Прикладний проект О. Русецького – створення Міжнародної мережі університетів-переселенців. А його дослідницький візит в Україну є частиною дисертаційної роботи. Професор відвідає ще Київ, Харків, Вінницю, Одесу.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Наш вибір – служіння народу і державі!

Такий лейтмотив Всеукраїнської акції "Право на державну службу", проведення якої активно підтримав Львівський регіональний інститут державного управління.  Упродовж тижня, у межах акції, відбулися виїзні семінари-зустрічі у Золочівській та Кам’янко-Бузькій районних радах, за участю першого заступника директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професора Олександра Сушинського.

17 травня 2019 року, Всеукраїнська акція «Право на державну службу» відбулася у Львівському регіональному інституті державного управління за участю Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях. До акції долучилися школярі та студенти.

Саме їх, молодих, розумних, активних, кому не байдуже майбутнє країни, потребує сьогодні державна служба.

   

І те, з яким зацікавленням слухали вони розповідь Олександра Сушинського - першого заступника директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професора про навчальний заклад, що готує фахівців у галузі "Публічне управління та адміністрування", про умови вступу, навчання та перспективи реалізації у професії управлінця - державного службовця, а також - розповідь Олександра Синицького – декана факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцента про бакалаврську підготовку фахівців, є підтвердженням готовності до отримання знань в галузі управління.

Те, скільки нового про державну службу відкрила для себе молодь з розповіді Ярослава Коваля – начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, випускника магістратури, аспіранта ЛРІДУ НАДУ, і те, як активно реагували школярі запитаннями, засвідчує, що державна служба має перспективу оновлення молодими кадрами.

Управляти державою має професійно підготовлений фахівець. Понад п'ять тисяч випускників Львівського регіонального інституту державного управління – кваліфікованих, освічених, активних фахівців у сфері публічного управління та економіки працює сьогодні в органах державної влади та місцевого самоврядування. Це – лідери, державники, якими пишається навчальний наш навчальний заклад!

Сьогодні ЛРІДУ НАДУ при Президентові України приймає у свою академічну родину молодь, яка, завдяки нашому високопрофесійному науково-педагогічному колективу, отримавши знання в галузі управління, долучиться завтра до розбудови держави!
Що ж, всім – у добру путь!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

13-15 травня 2019 року в Інституті підвищували кваліфікацію 60 державних службовців Державної казначейської служби України за програмою короткострокового семінару на тему «Ефективний менеджмент у державному секторі».

У межах навчального заходу розглядалися питання запобігання та протидії проявам корупції на державній службі, управлінського лідерства, ефективної комунікації, управління персоналом в органах публічної влади, ділової української мови та особливостей публічного виступу.

У семінарі взяли участь начальники головних управлінь Державної казначейської служби України усіх областей держави, керівники структурних підрозділів Державної казначейської служби України. Учасники навчання отримали сертифікати.

   
   

ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ. ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН ТА УКРАЇНИ

У РОЗБУДОВІ ДЕРЖАВНОСТІ, -

такі акценти щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю, яка відбулася 11 – 12 квітня 2019 року у Львівському регіональному інституті державного управління, і стала майданчиком для предметних дискусій та обміну досвідом як вітчизняних, так й зарубіжних науковців і практиків щодо розвитку державності в Україні. 

Понад 150 науковців, науково-педагогічних працівників, практиків з органів державного управління та місцевого самоврядування з більш, ніж 15 регіонів України, а також – німці, поляки, угорці, грузини, афганці, курди взяли участь в обговоренні проблем наукового та методологічного супроводу розвитку системи публічного управління.

У центрі уваги учасників конференції такі аспекти державотворчих процесів, як: регіональне управління та місцеве самоврядування: концепція та практика; реформування публічного управління та сектора безпеки в Україні на європейських засадах; економічні аспекти інформаційного суспільства; управлінські інновації в органах публічної влади: управління персоналом та лідерство тощо.

«У нас спільне завдання та спільна мета – засобами наукового пізнання у надзвичайно складних умовах сьогодення сприяти реалізації Стратегії реформування державного управління в Україні, - сказав, відкриваючи пленарне засідання конференції, Володимир Загорський – директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України. – Маємо для цього науковий потенціал, цікаві ідеї та думки, і маємо можливість поділитися досвідом щодо розвитку державності».

У пленарному засіданні взяли участь і мали слово почесні гості – представники органів державної влади та місцевого самоврядування: Андрій Білоус – перший заступник голови Львівської обласної ради, Маріанна Вільшинська – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, Ольга Лішик – заступник голови Луганської обласної державної адміністрації, Ярослав Коваль – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській  та Закарпатській областях, Богдана Яремчук – начальник управління персоналу виконавчого комітету Львівської міської ради, Володимир Піхоцький – начальник територіального управління Рахункової палати України по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях, д.е.н., доцент, заслужений економіст України.

Серед почесних гостей конференції також: Ольга Руденко – Головуюча Комісії з питань вищого корпусу державної служби України, д.держ.упр., професор Чернігівського національного технологічного університету; Мар’яна Куля – експерт Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) та зарубіжні партнери ЛРІДУ НАДУ: Анн-Катрін Бурхард – доктор, доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина); Хольгер Франке – доктор, професор Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина); Уве Ляндт – доктор, доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина).

Під час пленарного засідання учасниками конференції були виголошені доповіді:

«Пріоритети діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби України» (Ольга Руденко – Головуюча Комісії з питань вищого корпусу державної служби України, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Чернігівського національного технологічного університету, д.держ.упр., професор);

«Захист персональних даних у ЄС: загальний регламент» (Уве Ляндт – доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина);

«Мережі співпраці самоврядних органів як чинник підвищення ефективності регіонального розвитку» (Галина Литвин – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»);

«Особливості та виклики сучасного етапу адміністративно-територіальної реформи в Україні» (Віктор Борщевський – провідний науковий співробітник відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень імені І.М.Долішнього НАН України, д.е.н., доцент);

 «Прогнозування змін у структурі населення територій як основа планування їх просторового розвитку» (Євген Матвіїшин – завідувач кафедри економіки ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.е.н., доцент);

«Формування та реалізація державної політики сталого розвитку України: проблеми і перспективи» (Зоряна Бурик – старший викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр.).

 У межах конференції відбулася низка круглих столів: «Актуальні проблеми ЄС» за участю німецьких науковців (11 квітня 2019 року); «Управлінські інновації в органах публічної влади: управління персоналом та лідерство» (модератори: Андрій Ліпенцев - к.е.н.,доцент, Олександр Синицький - к.е.н., доцент, Микола Фурса – к.філос.н., доцент); «Зміна парадигм публічного управління: європейський досвід для України» (модератор: Лариса Новак-Каляєва – д.держ.упр., професор); «Економічні аспекти публічного управління» (модератори: Євген Матвіїшин – д.е.н., доцент, Євген Борщук – д.е.н., професор).

Актуальність тематики щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю у ЛРІДУ НАДУ привернула увагу мас-медіа. Так, у конференції взяли участь та поінформували громадськість про подію – «Перший Західний» (інформаційна програма «Очі») та 5-й телеканал (інформаційна програма «Подія дня»). А також – газета «Високий замок».

Сюжет про конференцію...

Матеріали науково-практичної конференції за міжнародною участю ...

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ВИПУСК МАҐІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ

відзначив 5 квітня 2019 року Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України! 115 слухачів маґістерської програми спеціальності "Публічне управління та адміністрування", які навчалися за замовленням Національного агентства України з питань державної служби, отримали дипломи магістрів-управлінців, а 16 із них - дипломи з відзнакою.

Під час урочистої академії з нагоди випуску маґістрів-управлінців з вітальним словом звернувся до сьогоднішніх випускників ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

   

Привітати науково-педагогічний колектив Інституту та винуватців свята прибули численні гості, більшість з яких - теж випускники нашого навчального закладу. Найкращі побажання висловили: ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН - голова Львівської обласної ради, ОКСАНА ТОМАШУК – заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації, ЯРОСЛАВ КОВАЛЬ – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

   

Свої музичні вітання подарував присутнім чудовий колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. Світлини - на згадку, радісне спілкування у колі тих, хто став рідним за час навчання...

СЬОГОДНІ У НИХ - СВЯТО! ТОЖ, ПОБАЖАЙМО НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ УСПІХІВ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ТРИСТОРОННІЙ ДОГОВІР ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ !

5 квітня 2019 року, у Львівському регіональному інституті державного управління підписано тристоронній договір про співпрацю між ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу - UABL Львівською школою керівників бізнесу.

Наші нові партнери дуже позитивно дивляться у майбутнє. Ось що вони кажуть: "Вітайте нас!!! Сьогодні підписано тристоронній договір між Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу - UABL Львівська школа керівників бізнесу та Львівський регіональний інститут державного управління. А це значить, що попереду реалізація спільних науково-дослідних та освітніх проектів спрямованих на інноваційний розвиток України. Відтепер зацікавлені особи можуть скористатись платформою для співпраці - Бізнес-Університет-Влада, що спрямована на розвиток Львова, як привабливого середовища для ведення бізнесу з допомогою державних структур. Далі - буде!"

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ОСОБЛИВИЙ ГІСТЬ - ОСОБЛИВІ ЕМОЦІЇ: АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ!!!

Сказати, що він - український та кримськотатарський кіноактор, режисер театру та кіно, сценарист, заслужений артист Автономної Республіки Крим, значить майже нічого не сказати про АХТЕМА СЕІТАБЛАЄВА. Адже за усіма титулами та званнями - яскрава особистість, патріотична, свободолюбива і надзвичайно талановита! 

Це його легендарний фільм "Кіборги", прототипом героя якого став наш випускник, кіборг, режисер, актор АНДРІЙ ШАРАСЬКІН, увіковічнив пам'ять мужніх захисників Донецького аеропорту.

Зустріч з АХТЕМОМ СЕІТАБЛАЄВИМ у ЛРІДУ НАДУ, про яку подбала ІРИНА КІЯНКА - д.політ.н., доцент кафедри європейської інтеграції та права, - особлива для кожного з нас! Це - зустріч з духовністю та порядністю і великим талантом Любові до України!


ПАРЛАМЕНТАРІ ЛЬВІВСЬКИХ ШКІЛ - ГОСТІ ЛРІДУ НАДУ

Не випадково представники учнівського парламенту завітали у навчальний заклад, який готує лідерів. Хоч вони вже є лідерами у своїх колективах, але мистецтву управління потрібно навчатися ґрунтовно. А подбав про це Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова, який, власне, і звернувся з проханням розглянути можливість організації відвідання ЛРІДУ НАДУ, в рамках профорієнтаційної роботи. 

Перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ розповів про навчальний заклад та спеціальності, за якими можна отримати освіту в галузі знань "Публічне управління та адміністрування", а також - перспективу вдосконалення знань в аспірантурі та докторантурі. 

ЛРІДУ НАДУ - єдиний із навчальних закладів Національної академії, який може похвалитися тим, що двоє із випускників отримали освіту "під ключ": від шкільної лави - до докторантури та захисту докторської дисертації. Обоє - науково-педагогічні працівники ЛРІДУ НАДУ.

З великим зацікавленням слухали представники учнівського парламенту АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА - заступника директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академіка Академії економічних наук України, к.е.н., доцента, заслуженого працівника освіти України, який на прохання Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова, провів лекцію на тему: "Лідерство для реформування публічної влади".

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

27 березня 2019 р. відбулось розширене засідання Приймальної комісії за участі науково-педагогічних працівників Інституту.
Розглянувши листа Національної академії державного управління при Президентові України від 26.03.2019 р. № 1/15-12-208 «Про зміни до програми вступних випробувань» ухвалено рішення про внесення змін до Правил прийому та Положення про приймальну комісію Інституту.

Крім того на нараді обговорено актуальні питання організації освітнього процесу з використанням он-лайн технологій, стан діловодства на кафедрах та стан навчально-методичного забезпечення дисциплін, організацію підвищення кваліфікації за обласною програмою (виїзні заняття) та ін.


ЗУСТРІЧ ІЗ НАШИМИ ГЕРОЯМИ, НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ СЕРГІЄМ ІЛЬНИЦЬКИМ ТА АНДРІЄМ ШАРАСЬКІНИМ

21 березня 2019 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч колективу Інституту, слухачів із СЕРГІЄМ ІЛЬНИЦЬКИМ - доблесним воїном АТО, полковником Збройних Сил України, відважним капітаном української збірної на "Іграх Нескорених" у Сіднеї та відважним командиром Добровольчого корпусу і АНДРІЄМ ШАРАСЬКІНИМ - відомим кіборгом, який разом з іншими бійцями тримав оборону в Донецькому аеропорту, режисером, актором, одним із прототипів образу командира у легендарному фільмі "Кіборги.


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

15 березня 2019 року в малій сесійній залі стартувала конференція “Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми та перспективи". Учасників конференції привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Володимир Загорський.

У межах конференції були розглянули окремі аспекти дії статутів територіальних громад в умовах децентралізації, а також акцентовано увагу на участі органів місцевого самоврядування у захисті прав споживачів у територіальній громаді. Участь в даному заході взяли науковці, державні службовці, представники органів місцевого самоврядування. Співорганізаторами даного заходу виступили: Львівська обласна рада, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україниід, Львівський національний університет імені Івана Франка (юридичний факультет).

З матеріалами Конференції можна ознайомитися за посиланням ....


ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

12 березня 2019 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочали навчання за 72-годинною програмою підвищення кваліфікації керівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Львівської області.

Відкрив навчальний захід директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян. Він коротко окреслив сучасні проблеми діяльності інституції, наголосив на потребі та необхідності як професійного, так і особистісного розвитку працівників. соціальної сфери, побажав активного навчання. Начальник відділу підвищення кваліфікації Валентина Бундз ознайомила слухачів із тематикою навчальних занять, які охоплюють правові, соціальні питання, проблеми ефективної комунікації, конфліктології, лідерства в публічному управлінні тощо. Навчання триватиме до 22 березня.


ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ВИПУСК МАҐІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ

відзначив 1 березня 2019 року Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України! 210 слухачів маґістерської програми спеціальності "Публічне управління та адміністрування", а також - сім слухачів спеціальності "Економіка" отримали дипломи маґістрів-управлінців. А сорок чотири із них - дипломи з відзнакою.

Під час урочистої академії з нагоди випуску маґістрів-управлінців з вітальним словом звернувся до сьогоднішніх випускників ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України. Привітати науково-педагогічний колектив Інституту та винуватців свята прибули численні гості, більшість з яких - теж випускники нашого навчального закладу. Найкращі побажання висловили: ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН - голова Львівської обласної ради, МАРІАННА ВІЛЬШИНСЬКА - керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, ВОЛОДИМИР ПІХОЦЬКИЙ - начальник територіального управління Рахункової палати у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях, ЛЮБОМИРА МАНДЗІЙ - директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Свої музичні вітання подарував присутнім чудовий колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. Святкова подія у ЛРІДУ НАДУ привернула увагу львівських мас-медіа, представники яких теж прибули, щоб привітати випускників. Сюжет про перебіг урочистостей та інтерв'ю з директором В.Загорським презентовано у вечірньому випуску програми "Очі" телекомпанії "Перший Західний". Світлини - на згадку, радісне спілкування у колі тих, хто став рідним за час навчання... СЬОГОДНІ У НИХ - СВЯТО! ТОЖ, ПОБАЖАЙМО НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ УСПІХІВ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ! Прес-центр ЛРІДУ НАДУ.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

РОЛЬ ПАРЛАМЕНТІВ У ДОСЯГНЕННІ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ, -

така тема круглого столу, який відбувся 25 лютого 2019 року, у Верховній Раді України, за участю Народного депутата України ОКСАНИ ЮРИНЕЦЬ. Круглий стіл ініційовано ПРООН, за підтримки Верховної Ради України та уряду Швеції. На запрошення організаторів у роботі круглого столу взяла участь і виступила ЗОРЯНА БУРИК - доктор наук з державного управління, старший викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Вона мала можливість озвучити свою експертну позицію з тематики сталого розвитку України, яку досліджує уже більше п'яти років. Серед очевидних моментів, на яких було наголошено: необхідність розробки концепції сталого розвитку, удосконалення інституційної бази, продовження і розширення рамок проекту розробки стратегій, з орієнтуванням на сталий розвиток в ОТГ, підсилення моніторингу реалізації цілей і завдань сталого розвитку., а найважливіше - популяризації ідей сталого розвитку серед населення, що в Україні є вкрай актуальним.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


РОЗВИТОК РЕГІОНІВ ТА ОКРЕМИХ ТЕРИТОРІЙ - НЕОБХІДНИЙ ЕЛЕМЕНТ МАЙБУТНІХ ЗМІН!

Такий акцент Ради регіонального розвитку Львівщини, яка відбулася 23 лютого 2019 року, за участю керівництва держави. З промовою перед присутніми виступив Президент України ПЕТРО ПОРОШЕНКО. У засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини взяли участь: ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України. Також на засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини були присутні науково-педагогічні працівники ЛРІДУ НАДУ при Президентові України: ТЕТЯНА ГУРГУЛА - д.е.н., професор та ЗОРЯНА БУРИК - д.держ.упр., ст.викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування. Прес-центр ЛРІДУ НАДУ.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

22 лютого 2019 року представники Інституту провели профорієнтаційну лекцію для молоді, яка проходила стажування у Червоноградській міській раді.

Зокрема Олександр Сушинський, доктор наук з державного управління, професора, перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування зробив короткий огляд законодавчих основ служби в органах місцевого самоврядування, окреслив перспективи реформування системи публічного управління в Україні та місце Національної академії державного управління при Президентові України в цих процесах. Також Тарас Кіцак, кандидат наук з державного управління, начальник відділу організації освітнього процесу, доцент кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, відповідальний секретар приймальної комісії Інституту акцентував увагу присутніх на особливостях підготовки фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Крім того, представники Інституту провели зустріч з міським головою міста Червонограда, випускником Інституту Андрієм Залівським з яким обговорили можливості щодо підвищення рівня професійної компетентності службовців та депутатів, які надає органам місцевого самоврядування Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 р. № 106.


Україна - Польша: співпраця триває ...

12 лютого 2019 року відбулася зустріч директора Інституту, доктора економічних наук, професора Володимира Загорського, заступника директора з наукової роботи, кандидата економічних наук, доцента Андрія Ліпенцева з др. Ярославом Червом - викладачем Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (Республіка Польща). Др. Ярослав Черв перебуває в нашому Інституті в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+. Упродовж цього візиту, який триватиме з 9 до 15 лютого цього року, він прочитає курс лекцій «Структура та функціонування органів місцевого самоврядування Польщі».

ТРЕНІНГ "ЛІДЕРСТВО В УПРАВЛІННІ ПЕРСОНАЛОМ" - ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Адаптуватися у мирне життя, планувати своє майбутнє допомагає колишнім воїнам АТО Школа розвитку лідерства для учасників бойових дій, яку проводить Центр розвитку лідерства, за підтримки Посольства США в Україні. Це - тренінги, під час яких воїни АТО не лише черпають нові знання, але й мають можливість проявити свої певні навички та здібності.

Цими січневими днями АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України - провів у Львові для учасників бойових дій восьмигодинний тренінг "Лідерство в управлінні персоналом".

До слова, це - вже другий із цього циклу тренінгів. Наприкінці минулого року, в грудні, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ провів такий тренінг для тих учасників АТО, які планують своє бізнесове майбутнє, у Вінниці, в Школі Лідерства, на запрошення керівника Школи розвитку лідерства для учасників бойових дій Антоніни Бондаренко та її заступника Ірини Латиш.

Тренінги, які проводить АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ, не залишають байдужими слухачів, адже досвідчений педагог та спікер уміє зацікавити аудиторію не лише креативною подачею матеріалу, але й тим зворотним зв'язком, спілкуванням, коли всі учасники "включені" у процес навчання. Знання, отримані під час тренінгу з лідерства, допоможуть колишнім воїнам будувати своє професійне майбутнє.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ТРЕНІНГ З ЛІДЕРСТВА ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Найбільш вдячні слухачі ті, хто пройшов важку школу війни. Адже з такою ж відповідальністю, з якою вони захищали Україну, сьогодні воїни АТО повертаються до мирного життя, планують своє майбутнє. І допомагає їм у цьому Школа розвитку лідерства для учасників бойових дій, яку проводить Центр розвитку лідерства, за підтримки Посольства США в Україні.

Восьмигодинний тренінг "Лідерство в управлінні персоналом" для тих учасників АТО, які планують своє бізнесове майбутнє, 23 грудня 2018 року, у Вінниці, в Школі Лідерства, провів АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, академік Академії економічних наук України, на запрошення керівника Школи розвитку лідерства для учасників бойових дій Антоніни Бондаренко та її заступника Ірини Латиш. Ефективність та результативність тренінгу було забезпечено застосуванням авторської інтерактивної методики . Наступний тренінг, у якому візьмуть участь 18 воїнів АТО, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ проведе у Львові, наприкінці січня.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

 
Договір взаєморозуміння в академічному й освітньому співробітництві між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівським регіональним інститутом державного управління


Громадянська позиція
науковців


Звіти Інституту:


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2012 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2013 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2014 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2015 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2016 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2017 рік


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2018 рік


Лінки:


:: Верховна Рада України

:: Президент України

:: Кабінет Міністрів України

:: Міністерство освіти і науки України

:: Львівська обласна державна адміністрація

:: Львівська обласна рада

:: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти


Для науковців:


:: Фахові наукові видання

:: Графік складання кандидатських іспитів у 2018 році

:: Процедура попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт

::
Розклад занять аспірантів

:: Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук

:: Графік вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру

:: Програма вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру


Для студентів та слухачів:

:: Положення про виконання та процедуру захисту магістерських робіт за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”

:: Тематика магістерських робіт для слухачів спеціальності "Публічне управліннята адміністрування" (випуск 2019-2020 років)

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт зі спеціальності 051 “Економіка”

:: Методичні рекомендації для підготовки бакалаврських робіт студентами спеціальності “Менеджмент”

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Менеджмент організації та адміністрування”


Архів новин:

– 2014р.

– 2015р.

– 2016р.

– 2017р.

- 2018 р.