Новини

 

 

 

 

Шановні студенти, слухачі та колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

   Нехай цей рік щасливою різдвяною зіркою засяє у Ваших оселях і принесе кожній родині сімейний затишок, щастя, достаток, здоров’я, здійснення професійних планів, мрій і сподівань!

   Для кожного із Вас нехай Новий рік стане роком позитивних змін, добрих новин та радісних подій!

   Добра, миру і злагоди Вам і Вашим родинам на увесь рік!   

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Колектив Інституту державного управління НУ "Львівська політехніка"


ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ !

14 грудня 2021 року о 10.00 годині одночасно у 35 містах України магістри другого року навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» складатимуть пробне тестування у формі Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), який вперше студенти складали ще у 2019 році. ЄДКІ – нова комплексна атестація профільних знань випускників закладів вищої освіти. Цей іспит вже складають медики, ветеринари, юристи, військові та випускники транспортних спеціальностей.

А з 2022 року цей іспит стане обов’язковим й для випускників магістратур за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Іспит триватиме 180 хвилин та містить 150 тестових запитань. Під час тестування відбуватиметься відеофіксація.

Програма ЄДКІ зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти розроблена МОН та НАДС й затверджена спільним наказом. Докладніше…

Зі зразками тестових запитань можна ознайомитись у розділі «Професійне навчання» на офіційному сайті НАДС.

Нагадаємо всім учасникам іспиту про важливість дотримуватися протиепідеміологічних заходів. А працівники закладів вищої освіти, які будуть супроводжувати проведення іспиту, обов’язково мають мати сертифікати про вакцинацію від COVID-19.

Список слухачів ІНДУ з розподілом по аудиторіям для складання ЄДКІ 14 грудня 2021 року із вказаною адресою тестування…

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо апробаційного проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту у 2021 році...


Список рекомендованих до зарахування у магістратуру в Навчально-науковий інститут державного управління Національного уіверситет "Львівська політехніка" від 29.11.2021 року на спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування" заочної форми навчання ...


ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ !

Інститут проводить реєстрацію бажаючих навчатися для отримання вищої освіти за другим освітнім рівнем магістр за освітньо-професійними програмами:

 • «Комунікації в публічному управлінні та електронне врядування» за спеціальністю 061 «Журналістика»; (докладніше…);
 • «Економіка та фінанси громад» за спеціальністю 051 «Економіка» (докладніше…);
 • «Інформаційна безпека та протидія дезінформації» за спеціальністю 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) (докладніше…);
 • «Міжнародна співпраця органів публічної влади» за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (докладніше…);
 • «Управління готелями в туристичних комплексах» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» (докладніше…).

Електронна заява на реєстрацію


Додатковий набір за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за напрямами (за вибірковими дисциплінами ):

 • «Правова робота в органах місцевої влади»;
 • «Управління освітою»;
 • «Управління охороною здоров’я»;
 • «Оцінювання та андрагогіка в управлінні органами публічної влади».

Вступ буде відбуватися за результатами вступних випробувань:

 • фахового іспиту (комп’ютерне тестування з питань соціально-економічного, політичного та культурного розвитку);
 • комп’ютерного тестування з іноземної мови;
 • співбесіди з питань,що стосуються державного управління

Електронна заява реєстрації на вступ у 2021 році (заповнення форми дає можливість обрати дату проходження вступних випробувань) ...

Тривалість навчання 16 місяців.
Повна вартість навчання становить 24750 грн. для заочної форми навчання. Оплата – посеместрова.


ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ !

У зв’язку з реорганізацією Інституту  з 1 вересня 2021 року усі слухачі, аспіранти, студенти  переведені  на навчання до Навчально-наукового інституту державного управління Національного університету «Львівська політехніка»
(Наказ Директора Інституту № 100-к від 25.08.21).

Усю інформацію, щодо організації навчального процесу буде розміщено додатково на сайті Інституту.

З 6 до 11 вересня 2021 року в Інституті відбулись навчання за програмою «Управління персоналом в територіальних органах, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України» для керівників служб управління персоналом територіальних органів та підприємств, установ та організацій безпосереднього підпорядкування, що належать до сфери управління Держлісагентства.
Програма підвищення кваліфікації охоплювала питання державного управління на центральному та регіональному рівнях, зміни у законодавстві про державну службу, європейської та євроатлантичної інтеграції, правових аспектів управління персоналом, із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, запобігання корупції, питання військового обов’язку та мобілізації та ін.


З 6 до 11 вересня 2021 року відбулась екзаменаційна сесія слухачів другого курсу заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які навчаються за договорами між Інститутом та громадськими організаціями. Серед слухачів – посадові особи та громадські активісти з міст Кривий Ріг, Запоріжжя, Покровськ, Мелітополь, Маріуполь та ін.

Окрім аудиторних занять відбулись виїзди у Львівську обласну раду та Львівську міську раду, де слухачі мали можливість ознайомитись з роботою цих органів місцевого самоврядування.


ОСЬ ВОНИ - ЩАСЛИВІ МИТІ! У ЛРІДУ НАДУ - ВИПУСКНИЙ!

189 СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ ТА БАКАЛАВРАТУ СТАЛИ СЬОГОДНІ щасливими володарями, направду, історичних дипломів, ще бренду - ЛРІДУ НАДУ при Президентові України!

Серед них: 146 - магістрів публічного управління та адміністрування, 19 магістрів менеджменту та 24 бакалаври публічного управління та адміністрування!

В урочистостях з нагоди випуску взяли участь та привітали своїх вихованців: в.о. директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ, заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ, декан факультету публічного управління та адміністрування, к.і.н., доцент АНАТОЛІЙ КАЛЯЄВ, декан факультету та менеджменту, к.е.н., доцент ОЛЕКСАНДР СИНИЦЬКИЙ, заступник начальника відділу організації освітнього процесу, к.держ.упр. ТАРАС КІЦАК.

У ДОБРУ І ЩАСЛИВУ ПУТЬ, ДОРОГІ НАШІ ВИПУСКНИКИ!

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді!

Вже вдруге Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу проводять Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді до Дня державної служби.

Щоб взяти участь у Конкурсі подавайте свої заявки, оформлені за встановленим зразком,  на електронну адресу Організаційного комітету konkurs@center.gov.ua.

Прийом конкурсних робіт триває з 14 травня по 23 червня 2021 року.

Оголошення переможців відбудеться 18 липня 2021 року в  день святкування 10-ї річниці утворення Національного агентства України з питань державної служби.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному вебсайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді за посиланням http://bit.ly/competitionNACS2021.


ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ РОЗВИВАЄМО СПІЛЬНО: ДОСВІДОМ, ЗНАННЯМИ ТА БАЧЕННЯМ ПЕРСПЕКТИВ!!!

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України вже вкотре, як флагман у галузі знань з публічного управління, став сьогодні майданчиком дискусій та обміну досвідом для науковців України та Європи, представників органів державної влади, місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

У науково-практичній конференціі за міжнародною участю:"РОЗВИТОК ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ» (дистанційний формат) взяли участь понад вісімдесят осіб, зацікавлених в обговоренні актуальної тематики. Зокрема щодо проблемних питань і напрямків реформування системи публічного управління в Україні: наукових та технологічних напрямів розвитку публічного управління в Україні; реформування публічного управління та сектору безпеки в Україні на європейських засадах; концепцій і практики регіонального управління та місцевого самоврядування; управління персоналом і лідерства в паблік менеджменті; економічних аспектів публічного управління; еколого-економічних механізмів публічного управління процесами сталого розвитку тощо.

Зі вступним словом звернувся до учасників конференції Андрій Ліпенцев – заступник директора з наукової роботи Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Власне, про перспективи розвитку публічного управління в Україні розповіла Наталія Алюшина – голова Національного агентства України з питань державної служби.

Хольґер Франке – представник партнерського для ЛРІДУ НАДУ навчального закладу, професор Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня-Померанія поділився досвідом розвитку публічного управління в Німеччині та підкреслив важливість багаторічної співпраці двох навчальних закладів.

З доповідями виступили: Олександр Сушинський – в.о. директора ЛРІДУ НАДУ, д.держ.упр., професор. У своїй доповіді на тему: "Національна академія державного управління при Президентові України: становлення та проблематика розвитку" Олександр Сушинський окреслив 25-річний шлях розвитку та здобутки навчального закладу за напрямками діяльності.

Назарій Подольчак – заступник директора з наукової роботи Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор у своїй доповіді на тему: "Про партисипативність в діяльності органів місцевого самоврядування шляхом створення інструментів співфінансування" акцентував на важливості партисипативності для розвитку публічного управління в Україні. Руслана Рудніцька – доцент кафедри менеджменту ЛРІДУ НАДУ, к.е.н., доцент розповіла про "Державний внутрішній фінансовий контроль в Україні: складнощі та перспективи впровадження відповідно до кращих європейських практик та вимог".

Дискусії продовжилися у форматі секційних засідань та круглих столів.

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ

Програма пленарного засідання
Програма конференції
Матеріали конференції
Пленарне засідання (відео)


15 квітня 2021 року у ЛРІДУ НАДУ в рамках щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю «Розвиток публічного управління в Україні» в дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM відбувся міжнародний круглий стіл «Демографічні зміни – виклики для публічного управління» (англійською мовою).

Модераторами заходу були заступник директора з наукової роботи, доцент Андрій Ліпенцев, доцент кафедри державного управління, доцент Микола Буник

З доповідями  про стан справ щодо цієї проблематики в Німеччині та Україні виступили: професор Хольґер Франке, Вища школа публічного управління, поліції та права землі Мекленбург-Передня Померанія (Ґюстров, Німеччина); професор Євген Матвіїшин, Львівський регіональний інститут державного управління.

Учасники круглого столу обговорили  такі питання: демографічні тенденції в Німеччині та Україні, вплив міграції на демографічну ситуацію, проблеми на ринку праці у зв’язку з демографічними змінами, залучення та підготовка громадян до публічної служби, стимули для публічного службовця, права публічного службовця, планування кар’єри публічного службовця, виклики для професійних навчальних закладів з підготовки публічних службовців у нових умовах.


Шановні колеги!

Дату проведення щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю «Розвиток публічного управління в Україні» перенесено з 16 квітня 2021 року на 28 травня 2021 року. Прийом тез для публікації продовжено до 16 квітня 2021 року.

Інформаційне повідомлення...


СПІВПРАЦЮ СКРІПИЛИ ДВОСТОРОННІМ ДОГОВОРОМ!

23 лютого 2021 року підписано Договір про співпрацю між Львівським обласним центром соціальних служб та Львівським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України.

Мета співпраці - сприяння реалізації державної та регіональної соціальної політики в об’єднаних територіальних громадах Львівської області й створення необхідних умов для професійного розвитку посадових осіб органів місцевого самоврядування у сфері надання соціальних послуг в громадах.

Договір підписали: директор Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор ЗАГОРСЬКИЙ ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ та директор Львівського обласного центру соціальних служб, кандидат наук з державного управління БОРДІЯН ЯРОСЛАВ ІГОРОВИЧ.

 

УСПІХУ ТА НАТХНЕННЯ У ДОСЯГНЕННІ СПІЛЬНОЇ МЕТИ!

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


4 лютого 2021 року, на черговому засіданні Вченої ради НАДУ директорові ЛРІДУ, члену-кореспонденту НАН України, д.е.н., професору ЗАГОРСЬКОМУ ВОЛОДИМИРУ СТЕПАНОВИЧУ вручено диплом заслуженого професора НАДУ при Президентові України.

ЩИРО ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО! УСПІХУ ВАМ НЕЗМІННОГО!

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» ОТРИМУЄ НОВИЙ РОЗВИТОК!

Маємо приємну новину: ЛРІДУ НАДУ ліцензований та акредитований за усіма рівнями вищої освіти – підготовки бакалаврів (I рівень), магістрів (II рівень) та докторів філософії (III рівень) за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

       Вітаємо увесь колектив Інституту з успіхом! Адже це – результат діяльності колективу однодумців!

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


ЛРІДУ НАДУ ЗНОВУ - ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ!

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІДЕРІВ З УСПІХОМ!

АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України повідомив прес-центру прекрасну новину: "Друзі, вітаю! Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ - першим в Україні отримав сертифікат про успішне проходження Акредитації Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти Програми PhD – Доктор філософії за Спеціальністю – 281 Публічне управління та адміністрування!!!

Велика Подяка Усім Причетним!!!

Фактично Команда почала працювати з вересня 2019 року…

Галузь знань – 28 – Публічне управління та адміністрування

Спеціалізація – відсутня

Сертифікат дійсний до 01 .07. 2026 року !!!

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


Шановні друзі, колеги !!!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай цей рік щасливою різдвяною зіркою засяє у Ваших оселях і
принесе кожній родині
сімейний затишок, щастя, достаток, здоров'я,
здійснення професійних планів,
мрій і сподівань, надійних друзів,
духовне збагачення та віру у прийдешнє!
Для кожного із Вас нехай Новий рік стане роком позитивних змін, добрих новин
та
радісних подій, а для України – роком утвердження миру, зміцнення незалежності,
розвитку державності, економічної стабільності, духовного оновлення та процвітання!

Добра, миру і злагоди Вам та Вашим родинам на увесь рік!
З Новим роком та Різдвом Христовим!


Володимир Загорський
директор Інституту, член-кореспондент НАН України,
доктор економічних наук, професор

Шановні наші випускники магістратури - 2020 !!!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди успішного
завершення навчання у Львівському регіональному інституті
державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримання диплома магістра публічного управління та адміністрування.
Це – символічно, що саме ваш випуск поповнює кадровий корпус державного та місцевого самоврядування у важливий для України час, коли ваші знання, отримані у процесі навчання, ваш досвід та вміння, особистісні якості є особливо затребуваними для розбудови держави та територіальних громад на засадах
демократичних цінностей, а також – успішного реформування
економічної, політичної та соціальної сфер.
Сьогодні ви вписуєте ще одну, золоту сторінку 25-річної
історії Інституту, і поповнюєте багатотисячну
когорту випускників – будівничих успішної України.
Вдалого вам старту та здобутків в ім’я процвітання рідної
України! Міцного здоров’я, витримки, впевненості у власних
силах і вірності обраному шляху!

Інформацію про серію та номер диплома випускники зможуть отримати з реєстру документів про освіту системи ЄДЕБО, перейшовши за посиланням (після 31.12.2020 р.).

Інформацію про проведення урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам буде повідомлено додатково.

Адміністрація Інституту


НАЙВИЩІ РЕЙТИНГОВІ ПОЗИЦІЇ - У ЛЬВІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ!!!

 

Маємо надзвичайно приємну новину – наукові періодичні видання ЛРІДУ НАДУ збірник наукових праць “Ефективність державного управління” та науковий вісник “Демократичне врядування” за підсумками 2020 року отримали високий рейтинг (I та  III позиції) серед вітчизняних видань, які проіндексовані в міжнародній наукометричній базі Index Copernicus (Disciplines /specializations: Public Administration) та  віднесені до категорії “Б” галузі науки “Державне управління” Переліку фахових видань МОН України.

Такого результату вдалося досягти завдяки успішній співпраці редколегій цих видань (http://visnyk.lvivacademy.com/editors.html & http://visnyk.dv.lvivacademy.com/editors.html) під керівництвом Володимира Степановича Загорського – доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, академіка Академії економічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України та Андрія Вікторовича Ліпенцева – кандидата економічних наук, доцента, академіка Академії економічних наук України, заслуженого працівника освіти України, рецензентів, відділу видавничої діяльності, відділу з координації наукової роботи та докторантури, кафедри української та іноземних мов ЛРІДУ НАДУ.

Вітаємо увесь колектив з вагомим здобутком! Нехай успішним та натхненним буде рік новий!

 1. Ефективність державного управління ICV 2019 : 82.50
 2. Наукові записки Інституту законодавства Верховної Ради України ICV 2019 : 79.95
 3. Демократичне врядування ICV 2019 : 79.90 
 4. Аспекти публічного управління ICV 2019 : 72.91
 5. Університетські наукові записки ICV 2019 : 72.54
 6. Вісник Національної академії державного управління при Президентові України ICV 2019 : 66.43
 7. Публічне управління та регіональний розвиток ICV 2019 : 63.15
 8. Честь і закон ICV 2019 : 62.47
 9. Публічне адміністрування та національна безпека ICV 2019 : 60.71
 10.  Інвестиції: практика та досвід ICV 2019 : 52.43
 11.  Customs Scientific Journal ICV 2019 : 52.22
 12.  Теорія та практика державного управління ICV 2019 : 52.20
 13.  Економіка та держава (серія: державне управління) ICV 2019 : 51.86
 14.  Державне управління: удосконалення та розвиток ICV 2019 :  49.93
 15.  Актуальні проблеми державного управління ICV 2019 : 47.96

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ШАНОВАНІ НАМИ ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - новообрані голови та депутати сільських, селищних, міських рад, випускники, слухачі, аспіранти, докторанти ЛРІДУ НАДУ!

ПРИЙМІТЬ НАЙСЕРДЕЧНІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НАРОДОВЛАДДЯ - ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!
Це свято об'єднує спільною метою  людей активної життєвої позиції, міцних життєвих цінностей, лідерів державотворення, науковців та освітян, тих, хто обрав для себе благородний і такий важливий шлях - служіння інтересам громади, регіону, країни, сприяння розвитку демократії в Україні!
Добробут людей і сильна держава - неможливі без публічної влади. А місцеве самоврядування - міцний фундамент сталого розвитку нашої країни! І саме міцні територіальні громади та обрані ними лідери є сьогодні уособленням сильної, міцної, незалежної України!
Нехай примножуються ваші успіхи та здобутки, а доля щедро обдаровує вас міцним здоров'ям, щастям й достатком!

Миру вам та вашим родинам!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


СХІД І ЗАХІД - ЗАВЖДИ РАЗОМ! ОБ'ЄДНУЄМО КРАЇНУ ЗАРАДИ СПІЛЬНОЇ МЕТИ - ПІДГОТОВКИ ЛІДЕРІВ ДЛЯ РЕФОРМ!

30 учасників Цільової програми з підготовки керівників для місцевих рад, представники муніципалітетів міст Маріуполя, Мелітополя, Запоріжжя, Кривого Рогу та Покровська стали слухачами магістерської програми "Публічне управління та адміністрування" Львівського регіонального інституту державного управління.

Вибір навчального закладу - не випадковий. Адже Львівський регіональний інститут державного управління - єдиний державний навчальний заклад у західному регіоні з 25-річним досвідом і практикою не лише навчальної, але й наукової системної та прикладної підготовки професіоналів- управлінців.

В Інституті відбулася зустріч керівництва ЛРІДУ НАДУ з керівником програми МРА ОЛЕНОЮ ЮЗЬКОВОЮ та представником замовника Фонду розвитку міст ЛІЛІЄЮ ТКАЧЕНКО.

У зустрічі взяли участь: ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України; ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора, д.держ.упр, професор; АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Опісля ділової зустрічі, яка пройшла у дружній позитивній атмосфері, гості Інституту із зацікавленням ознайомилися, власне, з умовами та можливостями для навчання. Співпраця триває. І як зазначила Олена Юзькова, "це буде партнерство традицій та інновацій в державній адміністрації".

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


УКРАЇНА - ЄС: ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ОБ'ЄДНУЄ НАУКОВЦІВ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ!

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАДУ - вже вкотре стає ефективним майданчиком для дискусії, обміну досвідом та бачення подальшого розвитку публічного управління в Україні.

Цього разу - у форматі ІІ Міжнародної наукової конференції "Сучасна парадигма публічного управління" (у дистанційному режимі), співорганізатором якої є навчальний заклад, спільно з МОН України, ЛНУ ім.І.франка, Національним університетом "Чернігівська політехніка", Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. За підтримки Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Івано-Франківської облдержадміністрації.

АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України від імені керівництва ЛРІДУ привітав інших співорганізаторів та учасників конференції.

У своєму виступі АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ акцентував на месиджі керівництва держави на Дія Форумі 05.10.2020 щодо запровадження безпаперового діловодства у державній службі та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 "Про експеримент щодо запровадження класифікації посад і реформування оплати праці держслужбовців" - демонструють незмінний курс на модернізацію публічної служби. А реформи потребують перманентного наукового супроводу.

На конференції, зазначив АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ, має відбутися обговорення проблемних зон та вироблення практичних рекомендацій для управління змінами в органах публічної влади. Тож, висловив побажання учасникам пропрацювати основні завдання реформування державного управління та впровадження сучасних технологій управління в державній службі України.

У центрі уваги учасників конференції були такі питання, як: моделі публічного управління: європейський досвід, філософія публічного управління та адміністрування, сучасні тенденції суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку держави, електронне урядування та електронна демократія в Україні тощо.

У ІІ Міжнародній конференції "Сучасна парадигма публічного управління" взяли участь науковці Словакії, Болгарії, Польщі, Грузії, Білорусі, представники НАДС, органів державного управління та місцевого самоврядування.

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО!!!

До нас надійшла дуже приємна новина: на черговому засіданні Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України, яке відбулося 29 жовтня 2020 року, ОДНОГОЛОСНИМ РІШЕННЯМ ВОЛОДИМИРУ ЗАГОРСЬКОМУ - директору ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, члену-кореспонденту НАН України, д.е.н., професору, заслуженому діячеві науки і техніки України, кавалерові орденів "За заслуги" ІІ та ІІІ ступенів ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ: "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРОФЕСОР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ"

ЩИРО ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО! УСПІХУ ВАМ НЕЗМІННОГО!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Оголошення!

24 листопада 2020 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться конференція (у дистанційній формі з використанням платформи Zoom) за темою «Вектори розвитку публічного управління в Україні»

Інформаційне повідомлення...


ОГОЛОШЕННЯ!

У період з 2 по 4 листопада 2020 року у нашому інституті працюватиме експертна група проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Публічне управління та адміністрування» (ID у ЄДЕБО 18845) за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти.

Програма роботи експертної групи ...

Відкрита зустріч усіх бажаючих з експертною групою щодо проведення акредитаційної експертизи: ЄДЕБО 18845, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ОНП "Публічне управління та адміністрування", третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти

Час: 03 листопада 2020 року, год. 11:30 - 12:30

Приєднатися до Zoom зустрічі: https://us04web.zoom.us/j/74174910984?pwd=dlJhZW5LeGdteHYzNjdGc1hFRzNYUT09

Ідентифікатор конференції: 741 7491 0984

Пароль: 2020


До уваги слухачів першого курсу спеціальності “Публічне управління та адміністрування»
(заочна форма навчання за державним замовленням)!

Настановча сесія слухачів першого курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (заочна форма навчання за державним замовленням) буде відбуватися із застосування засобів дистанційної комунікації у період з 3 до 6 листопада 2020 року.

Розклад занять розміщено на сайті Інституту в розділі «Навчання – Розклади». Лекційні заняття будуть відбуватися системі «ZOOM», початок занять у вівторок, 03.11.2020 р. о 10:30. Для входу в ZOOM потрібно буде скористатись посиланням: https://us02web.zoom.us/j/7167195354 (код доступу 2020).

Крім того, на електронні скриньки слухачів буде надіслана додаткова інформація щодо організації освітнього процесу:

- Пам’ятка слухача, яка містить основну інформацію щодо організації освітнього процесу (шкала і підходи до оцінювання, графік занять, контакти основних підрозділів Інституту, та порядок ліквідації академічної заборгованості слухачів);

- інструкція щодо користування системою «Прометей», а також логін і пароль для входу у систему.

Слухачам необхідно надіслати поштою в Інститут (79491, Україна, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16) довідку з місця роботи про перебування на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування, оформлену за зразком (зразок).

Якщо до 29.10.2020 р. на електронній поштовій скриньці слухача (у т.ч. у розділі «Спам») не буде додаткової інформації щодо організації освітнього процесу, прохання сповістити про це на адресу: vstup2018@gmail.com із зазначенням свого прізвища.


21 жовтня 2020 року відбувся семінар-нарада «Ефективність та результативність підготовки в аспірантурі та докторантурі», організований гарантом освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії професором Петром Петровським та заступником директора з наукової роботи доцентом Андрієм Ліпенцевим. Учасники семінару – наукові керівники аспірантів обговорили актуальні питання та проблемні аспекти підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, подання дисертацій та захистів у нормативно-встановлений строк – до завершення підготовки в аспірантурі.

   

«ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ УКРАЇНИ: КОНЦЕПЦІЇ ТА ПРАКТИКИ РОЗВИТКУ»

така тема постійно діючих науково-практичних комунікацій Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного при Президентові України. Модератор - д.держ.упр., професор Олександр СУШИНСЬКИЙ.

Три дні, 7 - 9 жовтня, у рамках постійно діючих науково-практичних комунікацій відбувалось обговорення найактуальніших для розвитку Львова питань. 

9 жовтня відбувся круглий стіл «ЛЬВІВ – МІСТО КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ: КОНЦЕПЦІЯ ТА ПРАКТИКА ПРАВОВОГО СТАТУСУ", учасники якого предметно обговорили сьогодення та перспективи розвитку Львова. Зокрема - проект закону України "Про Львів - місто культурної спадщини", проект рішення Львівської міської ради "Про схвалення Концепції Програми сталого соціально-економічного розвитку міста Львова" (доповідач - модератор круглого столу - д.держ.упр., професор Олександр Сушинський).

До дискусії долучилися науково-педагогічні працівники, студенти, слухачі, аспіранти, докторанти, представники органів місцевого самоврядування, а також - науковці та громадяни, які не байдужі до сьогодення та розвитку Львова.

   

Докладніше...

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Міжнародна співпраця триває

6-7 жовтня 2020 відбувся німецько-український онлайн-семінар «Публічні закупівлі та запобігання корупції в Німеччині та Україні», організований Вищою школою поліції та публічного управління землі Північний Рейн-Вестфалія (Кельн) та Львівським регіональним інститутом державного управління. Семінар став результатом кількамісячної співпраці, завданням якої була підготовка англійською мовою спільних доповідей з питань проведення тендерів, електронних закупівель, запобігання корупції та публічно-приватного партнерства.

З українського боку з доповідями виступили аспірантки інституту Ірина Барбір та Леся Крилошанська, слухачі Оксана Марків, Марія Возна та Тарас Матвійчук. Модераторами семінару були німецький професор Матіас Айнмаль та доцент кафедри державного управління Микола Буник.

Це перший крок у співпраці з колегами з Кельна. Чекаємо відкриття кордонів.

   

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ШАНОВНІ КОЛЕГИ, З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Двадцять п'ять років відділяють нас відтоді, як розпочався літопис історії Львівського регіонального інституту державного управління, у якому назавжди залишаться яскраві сторінки подій, написані колективом однодумців. Сьогодні ми разом пишемо новітню історію славного навчального закладу!

Вдячні кожному з вас за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання та важливої місії: підготовки не лише професійних управлінців, але й відповідальних лідерів, особистостей - чесних, порядних, свідомих свого патріотичного обов'язку!

Нехай цей благородний шлях буде успішним для вас! Натхнення вам, миру, добра, родинного щастя та нових звершень на благо розвитку Альма-матер і рідної України!

Директор Інституту, член-кореспондент НАН України

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ


РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – співорганізатор РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ : «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ»

25 вересня 2020 року, у Львівському регіональному Інституті державного управління, який став не лише  співорганізатором форуму, відбулась ІІІ секція: «Цифрові рішення як каталізатор змін» (Відео секції...).

Модератор заходу - АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Секція ЛРІДУ НАДУ стала одним із найкращих майданчиків для пошуку інноваційних рішень у сфері публічного управління. Це відзначила  Наталія Алюшина - голова  Національного агентства державної служби України, яка взяла участь в обговоренні актуальних питань Рішельє-форуму.

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


УВАГА!

У період з 18 по 25 вересня у ЛРІДУ НАДУ буде проведено звітування аспірантів та докторантів 2019-2020 рік підготовки (у дистанційному режимі з використанням системи ZOOM).

Для звітування на відповідні кафедри, після погодження з науковим консультантом/керівником, необхідно подати:

Для докторантів:

Для аспірантів:

Докторанти та аспіранти останнього року підготовки обов’язково подають:

 •  текст дисертації (погоджений з науковим консультантом/керівником);
 •  перелік та копії публікацій.

Інформація про дати проведення звітувань на кафедрах

Контактний телефон аспірантури
+38 (032) 234-64-85
Шостак Наталія Олександрівна
+38 (067) 670-70-54
e-mail: shostak.nataliya@gmail.com


СЬОГОДНІ НАМ – 25!!!!
25 золотих сторінок славної історії ЛРІДУ НАДУ при Президентові України!
Літопис історії, який пишемо разом з вами!
ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ДРУЗІ!
НЕХАЙ УСПІХ БУДЕ З ВАМИ ЗАВЖДИ!!!

День Незалежності України

24 серпня український народ святкує День Незалежності.

29 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку.

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! Зі святом Незалежності України!


День Державного прапора України

23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора.

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір води, без якої не було б життя, не дозрів би хліб, це колір ясного, чистого неба. Жовтий колір – це колір вогню, жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі; це колір пшеничної ниви, хліба, зерна. Це символ достатку українського народу.

Гідність прапора захищається як у самій країні, так і за її межами. Зневага до прапора розглядається як посягання на честь нації та держави.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.


ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО!!!

Наказом МОН України від 24 липня 2020 року, ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України -

став ГОЛОВОЮ експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН України з проблем секторального розвитку та підприємництва (наукові спеціальності: 08.00.04; 08.00.05; 08.00.06; 08.00.09; 08.00.11; 21.04.02).

ЩИРО ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО!

УСПІХУ ВАМ НЕЗМІННОГО!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ  

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, присвячений Дню державної служби

До Дня державної служби 23 червня 2020 року за організації і підтримки Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу ініційовано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді.

Якщо ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати державними службовцями, – запрошуємо до участі!

Конкурс має на меті виключно творчі і загальнокультурні цілі, серед яких підтримка і сприяння самореалізації вмотивованої активної молоді, яка відкрита до продуктивної комунікації.

Для участі у Конкурсі необхідно протягом року з червня по вересень подати на електронну адресу Організаційного комітету konkurs@center.gov.ua електронні файли, виконані у текстовому редакторі MS Word for Windows (формати.doc або.rtf) або у форматі mpeg, mp4, avi, wmv, mov, mkv (чи інший загальновідомий):

 • заявку, оформлену за встановленим зразком;
 • конкурсну роботу.

Конкурсна робота повинна бути викладена державною мовою та оформлена відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, присвячений Дню державної служби.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО КОНКУРС


ОГОЛОШЕННЯ!

У період з 11 по 13 червня 2020 року у нашому інституті працюватиме експертна група проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» (ID у ЄДЕБО 18836) за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування за першим рівнем вищої освіти.

Програма роботи експертної групи ...

Відкрита зустріч усіх бажаючих з експертною групою щодо проведення акредитаційної експертизи: ЄДЕБО 18836 Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ОП "Публічне управління та адміністрування".

Час: 12 червня 2020 року, год. 11:30 - 12:30

Приєднатися до Zoom зустрічі: https://us02web.zoom.us/j/86116563020?pwd=SGN0aktSRFJOTEZsL0MwcEpYaG42dz09
Ідентифікатор зустрічі:  861 1656 3020
Пароль: 2020


26 травня та 5 червня 2020 року відбулися  відкриті заняття за допомогою технологій дистанційного навчання для здобувачів освіти Інституту із залученням запрошеного лектора з Ізраїлю Майк Гіреля (MSc. від Champlain (Vermont, USA) в Управлінні бізнесу і маркетингу, консультант і міжнародний тренер програм Міністерства Репатріації та Абсорбції Ізраїлю).

Темою занять були сучасні тенденції в місцевому самоврядуванні та розвитку е-врядування, а саме: смарт-технології та можливості / потреби території та спільноти (селища, міста, ОТГ), смарт-сіті /смарт-громада в українських реаліях, які технології е-врядування може використовувати місто/громада у сфері безпеки, перевезення, екології, використання коштів, містобудування, надання публічних послуг он-лайн тощо.

Спілкування відбувалося українською, англійською, російською.

   

Для учасників освітнього процесу!

Наказ Інституту "Про організацію роботи Інституту в умовах адаптивного карантину" ...


ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ
(Студенти, слухачі, аспіранти)!

Затверджено «ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ науково-педагогічних працівників Інституту», згідно з яким Ви матимете змогу отримати консультації з проблематики освітніх програм, дисциплін, підсумкової атестації, підготовки та захисту кваліфікаційних робіт тощо науково-педагогічними працівниками кафедр Інституту.

Графік консультацій...
Інструкція щодо встановлення додатку ZOOMШановні аспіранти та докторанти!

У період з 12 по 29 травня у ЛРІДУ НАДУ буде проведено звітування аспірантів та докторантів за перше півріччя 2019-2020 року підготовки

Для звітування на відповідні кафедри, після погодження з науковим консультантом/керівником, необхідно подати:

Для докторантів:

Для аспірантів: 

Інформація кафедр про проведення звітування

Контактний телефон аспірантури: +38 (032) 234-64-85
Шостак Наталія Олександрівна
+38 (067) 670-70-54
e-mail: shostak.nataliya@gmail.com


ОГОЛОШЕННЯ!

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Львівський національний університет імені Івана Франка (факультет міжнародних відносин, юридичний факультет) запрошує до участі в роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 29 травня 2020 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (Львів, смт. Брюховичі).

Метою конференції є обговорення здобутків і проблемних питань проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації публічної влади в Україні, а також визначення основних напрямів її здійснення на сучасному етапі.
До участі в конференції запрошуються представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, наукові та науково-педагогічні працівники, громадські активісти, всі хто цікавиться питаннями децентралізації публічної влади та долучається до успішного проведення реформ в Україні.

Докладніше ...


ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ІНСТИТУТУ ТА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!

Відповідно до наказу директора від 11.03.2020 р. № 23 зі змінами «Про роботу Інституту в умовах карантину» у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України становлено карантин на період дії установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Згідно цього наказу в інституті призупинено освітній процес в режимі аудиторних занять та запроваджена робота щодо організації освітнього процесу за дистанційною формою в онлайн-форматі. Також заборонено проведення всіх масових заходів у приміщеннях і на території Інституту, крім погоджених керівництвом Інституту заходів, необхідних для забезпечення роботи Інституту..

Затверджено розклади занять і графіки занять за дисциплінами для здобувачів освіти усіх форм і курсів навчання та організовано проведення навчальних занять на період карантину в дистанційному форматі із застосуванням системи «Прометей» та в дистанційному онлайн-форматі (вебінар) із застосуванням системи «ZOOM»; Підсумкова атестація за дисциплінами для здобувачів освіти усіх форм і курсів навчання буде проведена за окремим графіком після завершення карантину.

Слухачі першого курсу вечірньої форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та студенти першого курсу денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» будуть відпрацьовувати заняття, заплановані в період з 12 березня до 03 квітня 2020 року після завершення карантину.

Крім того, змінені терміни весняних сесій для студентів:

 • другого курсу заочної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з 12 до 23 травня 2020 року;
 • першого курсу заочної форми навчання магістерської програми спеціальності «Менеджмент» з 04 до 16 травня 2020 року.

Додаткові оголошення та матеріали дисциплін будуть розміщуватись у системі «Прометей».

Інструкція для встановлення системи відеоконференції ZOOM...


ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ !

У Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України встановлено карантин на період з 12 березня 2020 року по 24 квітня (включно) 2020 року.

У вказаний період заборонено відвідування Інституту здобувачами вищої освіти.
Для аспірантів І та ІІ років заочної форми навчаннязмінено терміни весняних сесій:

 • у період 06-10 квітня 2020 року залікова сесія відбуватися не буде.
 • про терміни проведення весняної залікової сесії буде повідомлено додатково.

Сесія буде запланована та проведена не швидше двох тижнів після офіційного завершення загальнонаціонального карантину в Україні.

Навчання аспірантів ІІ року очної (денної та вечірньої) форм навчання відбуватиметься у дистанційному форматі до завершення загальнонаціонального карантину в Україні.

Додаткова інформація та матеріали будуть надсилатись на адресу електронної пошти аспірантів.


Вічная пам'ять...

Колектив Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України щиро сумує з приводу непоправної втрати – смерті ШЕВЧУКА Петра Івановича.

Петро Іванович був заступником директора Інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації та очолював з 1996 р. до 2011 р. Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

Петро Іванович Шевчук був кандидатом фізико-математичних наук, старшим науковим співробітником, доцентом, професором кафедри політичних наук та філософії, а до тепер доцентом кафедри державного управління. Автор близько 250 наукових, навчально-методичних публікацій та посібників з питань соціальної політики, місцевого самоврядування, інноваційних освітніх технологій, фізики твердого тіла. Також був дійсним членом Академії зв'язку України (відділення Міжнародної академії інформатизації, асоційованого члена ООН).

 

Адміністрація, науково-педагогічний колектив та всі працівники Інституту висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Шевчука Пета Івановича.

Нехай земля йому буде пухом. Вічная пам’ять..


До уваги учасників
науково-практичної конференції за міжнародною участю
«РОЗВИТОК ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ»
23-24 квітня 2020 року

У зв’язку з оголошенням  карантину проведення конференції переноситься!

Про дату проведення конференції буде повідомлено додатково!


ПІДСУМКОВІ ІСПИТИ - СКЛАДЕНО! МАҐІСТЕРСЬКІ РОБОТИ - ЗАХИЩЕНО! РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАДОВОЛЕНІ ВСІ: І ВИПУСКНИКИ, І ЇХНІ ПЕДАГОГИ!

Як і щороку, о цій порі - гаряче у Львівському регіональному інституті державного управління! Ще б пак, 411 випускників-маґістрів підсумовують знання, отримані під час навчання.

Непросто й членам підсумкових комісій, адже необхідно не лише оцінити результати навчання, але й врахувати старання кожного із вчорашніх слухачів упродовж навчального періоду.

З усіма завданнями справилися успішно як слухачі, так і їхні педагоги. Підсумкові іспити - складено, маґістерські роботи - захищено. Остаточно визначено переможців рейтингу, які, звісно, отримають дипломи з відзнакою.

Тепер можна й готуватися до свята, Незабаром - випускний! Для Львівського регіонального інституту це - двадцять п'ятий від дня створення та вже другий поспіль випускний у цьому ювілейному для навчального закладу році! Адже саме у 2020-му ЛРІДУ НАДУ при Президентові України відзначає своє 25-річчя!

   
   

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


УЧАСНИКИ АТО - МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ ТА СЛУХАЧІ ЛРІДУ НАДУ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ - НАШІ ГОСТІ!

Уже втретє Львівський регіональний інститут державного управління приймає учасників АТО та їхніх дітей, які прибули з різних районів області для того, щоб предметніше поспілкуватися стосовно підготовки до вступної кампанії. Це - ті, хто вже визначився з вибором навчального закладу та професії управлінця, яка надасть молодим людям всі можливості у мирному житті долучитися до розбудови державності.

Свій вибір на користь Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України ці молоді люди зробили ще під час першого візиту до нашого навчального закладу, адже відчули найважливіше - доброзичливе ставлення, підтримку та сприяння, позитивну атмосферу в колективі.

ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ознайомив майбутніх слухачів та студентів з деталями цьогорічної вступної кампанії.

   

Оскільки ще під час попередньої зустрічі вступники цікавилися можливістю організації у ЛРІДУ НАДУ спеціальних курсів для підготовки з необхідних предметів, то отримали для себе позитивну відповідь: навчальний заклад готовий організувати такі курси безкоштовно.

ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ розповів учасникам зустрічі, яким чином і коли саме такі курси розпочнуть свою роботу. Також ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ представив вступникам тих науково-педагогічних працівників Інституту, які, власне, й здійснюватимуть підготовку за певними предметами: Тетяна Панфілова - д.і.н., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права - з історії; Мар'яна Вовжиняк - викладач кафедри української та іноземних мов - з української мови; Богдан Монастирський - викладач кафедри української та іноземних мов - з іноземної мови.

У зустрічі взяли участь: ОЛЕКСАНДР СИНИЦЬКИЙ - декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент.

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ

відзначив сьогодні, 31 січня 2020 року, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – єдиний на західних теренах державний навчальний заклад IV рівня акредитації, який готує професійних управлінців для органів державної влади та місцевого самоврядування, а також – для потреб економіки.  

320 слухачів спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які вперше навчалися за скороченою шістнадцятимісячною магістерською програмою підготовки, отримали дипломи магістрів публічного управління та адміністрування. До того ж, 70 із них – відмінники навчання, які мали найвищі рейтинги за усіма результатами підсумкових атестацій, отримали дипломи з відзнакою.

Усі вони є гордістю і надією навчального закладу. Звичайно, найвідповідальніший іспит для кожного із них – попереду. Адже сьогодні, як ніколи, країні потрібні досвідчені менеджери, активна молодь, яка готова долучитися до управління державою, реформувати систему державного управління.

Понад 5 000 випускників ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, який цьогоріч відзначає своє 25-річчя, працюють сьогодні на всіх рівнях законодавчої та виконавчої влади.

Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам’ять тих героїв, які віддали своє життя за встановлення миру і спокою в Україні.

Святочну церемонію з нагоди випуску магістрів вітальним словом відкрив Володимир Загорський – директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Володимир Загорський висловив упевненість в тому, що випускники Інституту своїми знаннями та досвідом активно долучаться до розбудови нової системи державного управління.

На адресу керівництва ЛРІДУ НАДУ при Президентові України надійшли вітання випускникам від: Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Олексія Гончарука, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

   
   

Розділити радість свята з колективом прибули гості навчального закладу, більшість з яких є випускниками ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Найкращі побажання цьогорічним випускникам висловила Маріанна Вільшинська – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації. Свої вітання вона також адресувала семи службовцям апарату, які отримали сьогодні отримали дипломи магістрів публічного управління.

Винуватців свята привітали також: Валентин Харлов – керуючий справами Львівської обласної ради, Ярослав Коваль – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Львівській та Закарпатській областях.

З нагоди випуску магістрів ЛРІДУ НАДУ при Президентові України надійшли вітання від колективів Національної академії та регіональних інститутів з Одеси, Харкова, Дніпра, а також – від колег із навчальних закладів Львова та громадськості.
Свої музичні вітання подарував присутнім чудовий колектив Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного.
      

   
   

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


ПЛАНИ - АМБІТНІ: НЕВПИННИЙ РОЗВИТОК! І ВИКОНАННЯ ЇХ - ПІД СИЛУ КОЛЕКТИВУ ОДНОДУМЦІВ!

Сьогодні у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулися перші у новому році збори трудового колективу.

І хоча порядок денний передбачив традиційно - звіти адміністрації та профспілкового комітету Інституту про діяльність у 2019 році, перша зустріч колективу у новому році пройшла в дружній, позитивній атмосфері святковості.

Цей тон святковості зборам задав ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, адже розпочав зустріч приємною місією - врученням грамот та подяк найкращим представникам колективу за результатами діяльності у минулому році, а також - диплома доктора економічних наук.

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ також відзначив внесок усього колективу у скарбничку загальних успіхів. Зокрема, це - акредитація освітньої програми "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 "Менеджмент", за результатами роботи експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Тож, навчальний заклад має добрі перспективи підготовки фахівців цієї спеціальності на 5 років.

Нинішній рік, підкреслив ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ, урожайний, як ніколи, на випуски магістрів: 5 - упродовж року! Маємо успішно провести вступну кампанію.

ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора, д.держ.упр., професор, звітуючи про діяльність адміністрації у 2019 році, акцентував на високі показники за усіма напрямками. Детальніше ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ зупинився на виконанні показників плану набору на різні спеціальності та форми навчання, навівши порівняльну динаміку за роками. Приємно, що 2019 рік має найвищі результати.

ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ акцентував також на НОВАЦІЇ в організації освітнього процесу:

 • забезпечено права здобувачів вищої освіти на вільний вибір дисциплін (не менше 25 кредитів від визначеного навчальними планами обсягами навчального часу;
 • в Інституті запроваджена єдина форма атестації, що передбачає проведення екзаменів виключно у формі комп'ютерного тестування;
 • запроваджено проведення занять дистанційно із застосуванням інтернет технологій (онлайн).

Оновлення освітніх програм - практико орієнтоване навчання, дуальна освіта, акредитація освітніх програм, зокрема "Публічне управління та адміністрування", студентоцентрований підхід (академічна мобільність, індивідуальний навчальний план, академічна доброчесність), а також - інші завдання подальшого розвитку, які стосуються вступної кампанії, підвищення кваліфікації, наукової, міжнародної діяльності тощо - ось плани на рік нинішній.
Одноголосно діяльність адміністрації у 2019 році колектив визнав задовільною. Зі звітом щодо профспілкової діяльності Інституту виступив голова профспілкового комітету Карпук В.І. Роботу профспілкового комітету теж одноголосно визнано задовільною.

ПЛАНИ - АМБІТНІ. І ВИКОНАННЯ ЇХ - ПІД СИЛУ КОЛЕКТИВУ ОДНОДУМЦІВ.
ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


НАУКОВА ШКОЛА ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО МАЄ НОВІ ДОСЯГНЕННЯ!

Сьогодні, під час зборів трудового колективу ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, науковий консультант докторського дослідження доцента кафедри державного управління Ористлави Сидорчук з великою приємністю вручив їй диплом доктора економічних наук.

Підготовка докторського дослідження доцента кафедри державного управління Сидорчук Ористлави за спеціальністю 08.00.03 - Економіка та управління національним господарством є вагомим внеском у скарбничку досягнень наукової школи професора ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО.

 ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО НОВИХ УСПІХІВ!


РІК - ЗАВЕРШЕНО, ПІДСУМКИ - ПІДБИТО! УПЕВНЕНО ЗУСТРІЧАЄМО РІК ПРИЙДЕШНІЙ!

27 грудня 2019 року, у Львівському регіональному інституті державного управління відбулося завершальне у цьому році розширене засідання Вченої ради, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів Інституту.

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - голова Вченої ради, директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України привітав присутніх із закінченням року, який увійшов в історію добрими здобутками.

Так, з приємністю ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ повідомив гарну новину - ЛРІДУ НАДУ при Президентові України успішно пройшов акредитацію на 5 років, за результатами нещодавньої роботи експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яка здійснила акредитаційну експертизу освітньої програми "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти, за спеціальністю 073 "Менеджмент". Тож, навчальний заклад має добрі перспективи підготовки фахівців цієї спеціальності, і з впевненістю зустрічає рік новий. ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ подякував колективу за вагомі результати року, що минає.

Питання, які сьогодні пропонувалися до обговорення, стосувалися різних напрямків діяльності Інституту.

Присутні заслухали інформацію щодо стану підготовки звіту про діяльність Інституту у 2019 році, обговорили перспективний план роботи на 2020 рік, зупинились на питанні підготовки до випусків слухачів спеціальностей: "Публічне управління та адміністрування", "Менеджмент" у наступному році, адже їх у нас на початку року буде - два. Два потужних випуски: понад 600 слухачів.

 Щодо наукової діяльності, акценти стосувалися перспективного плану прийому до аспірантури та докторантури, рекомендації до друку наукових видань, роботи спеціалізованих вчених рад Інституту у 2019 році. А також було заслухано звіт про роботу Вченої ради та плани на перше півріччя.

 Рік - завершено, підсумки - підбито! Упевнено зустрічаємо рік прийдешній!

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


«МІЖНАРОДНІ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ В УКРАЇНІ», -

така актуальна тема Всеукраїнської науково-практичної конференції, що відбулася 20 грудня 2019 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка, співорганізаторами і натхненниками якої уже втретє є: Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, факультети - міжнародних відносин та юридичний ЛНУ імені Івана Франка та Західний центр Української асоціації міжнародного права.

Конференція стала тим майданчиком, який об'єднав науковців у публічній дискусії навколо проблематики концепцій та практик імплементації міжнародно-правових та європейських стандартів місцевого самоврядування в Україні в контексті здійснення реформи децентралізації публічної влади.

Вітаючи учасників конференції, ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор, підкреслив закономірність та важливість комунікації широкого кола науковців саме у такому форматі і висловив упевненість в тому, що такі спільні конференції стануть більш масштабними, традиційними, щорічними, адже основна мета - плідно працювати як в інтересах наших колективів, так і в інтересах України. ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ привітав усіх присутніх з прийдешнім Днем дипломатичної служби України.

Сьогоднішня конференція є надзвичайно актуальною, - акцентував МИХАЙЛО МИКІЄВИЧ - заступник декана з наукової та навчальної роботи факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка, доктор юридичних наук, професор.- адже децентралізація – одна із найактуальніших тем у сучасному публічному дискурсі.

Приємно, що МИХАЙЛО МИКІЄВИЧ, вітаючи учасників конференції, відзначив важливий внесок ЛРІДУ НАДУ при Президентові України та особисто ОЛЕКСАНДРА СУШИНСЬКОГО у розвиток наукової співпраці двох навчальних закладів, зокрема - проведення спільно таких комунікативних заходів, як сьогоднішня конференція.

МАРКІЯН МАЛЬСЬКИЙ - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща, декан факультету міжнародних відносин, д.е.н., професор, привітав учасників конференції і підкреслив актуальність теми, обраної для публічної наукової дискусії, адже, на його переконання, українське суспільство - готове до впровадження принципів локального і регіонального врядування, але маємо розуміти, що висококласних фахівців у цій сфері не так вже й багато.

Начальник управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації ЯРОСЛАВ МУЗИЧКО - випускник факультету міжнародних відносин, висловив особливу приємність від перебування у рідній alma mater і зазначив важливість та актуальність теми дискусії науковців у форматі конференції, адже проблеми децентралізації в країні наразі стоять надзвичайно гостро.

   

Понад 60 науковців та експертів взяли участь в обговоренні актуальної теми. Тож, основними акцентами конференції, навколо чого розгорнулася аргументована й цікава дискусія, були:

правова природа міжнародних стандартів місцевого самоврядування; Всесвітня декларація 1985 року та інші міжнародні стандарти місцевого самоврядування; Європейська хартія місцевого самоврядування та імплементація її положень в Україні; досвід країн-членів Європейського Союзу в сфері місцевого самоврядування; науково-методологічні та організаційно-правові основи децентралізації публічної влади в Україні;

об’єднання територіальних громад в Україні: проблцеми та перспективи.

Конференція завершила свою роботу. Динамічна, цікава, пізнавальна для усіх учасників публічна наукова дискусія щодо реформування місцевого самоврядування, яку започаткували науковці, неодмінно матиме продовження.

     

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


"СУЧАСНІ АСПЕКТИ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ КОМУНІКАЦІЯМИ", -

така тема семінару, який, на запрошення Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Львові, провів 13 грудня 2019 року для державних службовців цього управління АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Актуальність теми у креативній, цікавій подачі матеріалу досвідченим спікером АНДРІЄМ ЛІПЕНЦЕВИМ не залишила нікого байдужими. Учасники семінару активно залучилися до обговорення запропонованої теми.

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


УЧАСНИКИ АТО - МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ ТА СЛУХАЧІ ЛРІДУ НАДУ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ - НАШІ ГОСТІ!

13 грудня 2019 року, уже вдруге, учасники АТО та їхні діти прибули у ЛРІДУ НАДУ з різних районів області для того, шоб предметніше ознайомитися з деталями вступної кампанії та навчальними програмами. Це - ті, хто вже визначився з вибором навчального закладу - ЛРІДУ НАДУ при Президентові України - та професії управлінця, яка надасть молодим людям всі можливості для кар'єрного зростання.

ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ознайомив присутніх з умовами прийому, деталями вступної кампанії, розповів про навчальні плани, особливості навчальної програми, організацію освітнього процесу.

Детально зупинився ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ на тематиці дисциплін, підкресливши, що, окрім обов'язкових, у навчальному закладі вже декілька років викладаються так звані вибіркові дисципліни, які обирають самі студенти та слухачі.

Майбутні студенти цікавилися багатьма питаннями, зокрема можливістю організації у ЛРІДУ НАДУ підготовчих курсів для вступу та їх вартістю. На що отримали для себе позитивну відповідь: навчальний заклад готовий організувати такі курси безкоштовно.

У зустрічі взяли участь: АНАТОЛІЙ КАЛЯЄВ - декан факультету публічного управління та адміністрування, к.і.н., доцент; ОЛЕКСАНДР СИНИЦЬКИЙ - декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент; ТАРАС КІЦАК - начальник відділу організації навчального процесу, к.держ.упр.

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


6 грудня 2019 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась фінальна зустріч членів експертної групи з акредитаційної експертизи освітньої програми «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Рудніченка Є.М., Скрипчука П.М., Ковальова Н.С. з директором Інституту Загорським В. С., першим заступником директора Сушинським О.І., деканом факультету економіки та менеджменту Синицьким О.С., гарантом освітньої програми Боршуком Є.М.

Учасники фінальної зустрічі обговорили досягнення та перспективи розвитку освітньої програми «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» у Інституті, акцентували увагу на дієвості та корисності для закладів вищої освіти сучасної акредитаційної експертизи освітніх програм Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.


ЗА КАЛЕНДАРЕМ - ЗИМА, у - ЛРІДУ НАДУ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ - ЖНИВА!

Саме цього тижня для випускників магістратури, які навчалися за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування", розпочалася відповідальна пора - підсумкові іспити та захисти магістерських робіт.

Що ж, як кажуть в народі: "Кінець - ділу вінець!" Нехай успішним для кожного з вас, наші випускники, буде цей шлях!

   

ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


"ТРАНСФОРМАЦІЯ КУЛЬТУРИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ", -

така актуальна тема об'єднала представників Національного агентства державної служби України, науковців в галузі державного управління, експертів з цієї тематики у форматі круглого столу, який відбувся 28 листопада 2019 року, у Києві, в Українському кризовому медіа-центрі.

На запрошення керівництва НАДС України у роботі круглого столу взяв участь АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ взяв участь як експерт з організаційної культури, який увійшов до складу робочої групи з розробки заходів з формування нової організаційної культури державної служби.

Про необхідність трансформації державної служби зазначали: ОЛЕКСАНДР СТАРОДУБЦЕВ - голова НАДС України, НАТАЛІЯ АЛЮШИНА - директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС України, які задали тон дискусії з цього питання.

Під час круглого столу заслухали Звіт про результати дослідження оргкультури міністерств та Звіт про дослідження оргкультури місцевих державних адміністрацій, проведено Стратегічну сесію щодо напрацювання пропозицій.

Маємо приємну інформацію - АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА залучено до складу групи з напрацювання заходів з розвитку оргкультури через сучасні технології управління персоналом.

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"СУЧАСНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ", -

така тема семінару-навчання, який проведено сьогодні, 27 листопада 2019 року, Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях спільно з Львівським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України.

У роботі семінару взяв участь і виступив на тему: "Методи управління персоналом на державній службі" - ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор.

ЯРОСЛАВ КОВАЛЬ - начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях висвітлив актуальні питання змін до законодавства та реформування державної служби.

У семінарі, який проведено для державних службовців категорії «Б» Головного управління Держпраці у Львівській області, взяла участь начальник Головного управління Держпраці у Львівській області ОЛЬГА ВІЛЬХОВА.

За результатами проведеного семінару 34 державним службовцям вручено сертифікати.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ПАМ'ЯТАЄМО - ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!
23 листопада - День пам'яті жертв Голодомору!

ЇЇ НІХТО З НИХ ВЖЕ НЕ ЗАПАЛИТЬ… Свіча мільйонів, замордованих голодною смертю, згасла у далекому 1933-ому.

Ми ж, запалімо свічу скорботи, щоб її бачили зорі – розіп'яті душі стражденного народу!

І нехай навіть запізнілими дзвонами покличемо мільйони людських душ, щоб вписати їх в ЄДИНИЙ ПРОСТІР НАШОЇ ПАМ'ЯТІ!!!

 

 

 

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

ПАМ'ЯТАЄМО кожного, хто поклав своє безцінне життя на вівтар Свободи і Незалежности України!

ШАНУЄМО кожного, хто тримає мирне небо над Україною! Нехай Господь береже вас та Україну!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


14 листопада 2019 року Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях спільно з Львівським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України проведено семінар-навчання «Соціально-психологічні аспекти керівництва в органах публічної влади. Лідерство на державній службі» для державних службовців Головного управління ДМС України у Львівській області. У семінарі взяли участь начальник Головного управління ДМС України у Львівській області Ярослав Скиба, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Ярослав Коваль, перший заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Олександр Сушинський, архівіст І категорії відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Львівської області Юрій Іщенко.

Начальником Міжрегіонального управління Ярославом Ковалем висвітлено актуальні питання змін до законодавства та реформування державної служби. Перший заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Олександр Сушинський виступив із доповіддю на тему лідерства на державній службі, та архівіст І категорії відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Львівської області Юрій Іщенко, ознайомив державних службовців з інформацією щодо діловодства та архівної справи в органах публічної влади. За результатами проведеного семінару 60 державним службовцям вручено сертифікати.

ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE - У РОБОТІ ПУБЛІЧНИХ УПРАВЛІНЦІВ: ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ!

Сьогодні, 13 листопада 2019 року, у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся тренінг “Використання цифрових інструментів Google у роботі публічних службовців”.

Тренінг провела сертифікований тренер Google for Education АНТОНІНА БУКАЧ, яка познайомила учасників з цифровими інструментами Google.

За допомогою серії практичних завдань тренер АНТОНІНА БУКАЧ продемонструвала переваги та можливості застосування цифрових інструментів Google - для організації мережевої взаємодії, ефективної публікації та доступності онлайн-ресурсів, організації спільної діяльності, комунікації, реалізації заходів електронної демократії.

Тренінг проведено у співпраці з кафедрою інформаційної політики та цифрових технологій Національної академії державного управління при Президентові України та безпосередньо за сприяння завідувача кафедри ОЛЕКСАНДРА КАРПЕНКА - доктора наук з державного управління, професора та за підтримки АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА - заступника директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академіка Академії економічних наук України, к.е.н., доцента, заслуженого працівника освіти України.

Учасники тренінгу почерпнули для себе багато нової та корисної інформації.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"НОВА КУЛЬТУРА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ. ФОРМУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ", -

така тема семінару, який провів 12 листопада 2019 року у Львівській обласній державній адміністрації АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

У семінарі взяли участь керівники підрозділів департаментів та управлінь ЛОДА, більшість з яких є випускниками або навчаються на магістерській програмі "Публічне управління та адміністрування" у Львівському регіональному інституті державного управління.

Актуальна тема у викладі досвідченого спікера АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА не залишила нікого байдужими, а заохотила до спілкування та обміну думками, яке ще матиме продовження у навчальних аудиторіях для тих, хто відвідує лекції АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА - викладача, що вміє зацікавити аудиторію.Диктант за назвою «Від бересту-до «цифри» допоміг перевірити знання нової редакції чинного правопису.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, науково-педагогічні працівники та слухачі Львівського регіонального інституту державного управління долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Диктант за назвою «Від бересту-до «цифри» допоміг перевірити знання нової редакції чинного правопису.


УЧАСНИКИ АТО - В ГОСТЯХ У ЛРІДУ НАДУ!

Сьогодні, 8 листопада 2019 року, відбулася зустріч з учасниками АТО та їхніми дітьми, які прибули у Львівський регіональний інститут державного управління з усіх районів Львівської області.

Олександр Сушинський - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор привітавши гостей, розповів присутнім про навчальний заклад, напрямки підготовки, можливості наступного кар'єрного зростання, які надає навчання у ЛРІДУ НАДУ.

Але найважливіше, на що акцентував Олександр Сушинський, сьогодні у цьому залі зібралися особливі люди, які мають громадянську та державницьку позицію, які не шкодуючи свого життя, пішли захищати Україну на її східних теренах. Саме вам, підкреслив Олександр Іванович, і належить розбудовувати державу. А для цього потрібно навчатися. ЛРІДУ НАДУ радо приймає у свою родину кожного із вас, - сказав Олександр Іванович.

У зустрічі також взяв участь Олександр Синицький - декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент.

Наші поважні сьогоднішні гості ознайомилися з навчальним закладом, побували у світлих комфортних аудиторіях, де незабаром матимуть можливість здобувати знання у галузі управління державою.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"ПРОБЛЕМАТИКА ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ", -

така тема кейс-практикуму, який відбувся цими днями у Національній академії державного управління при Президентові України.

У кейс-практикумі взяв участь і виступив ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, д.держ.упр., професор, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ.


INTERNATIONAL EKONOMIC FORUM

Міжнародний Економічний Форум у Львові

31 жовтня 2019 року, розпочав свою роботу у Львові XIX Міжнародний Економічний Форум, у відкритті якого взяли участь Володимир Загорський – директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України та Андрій Ліпенцев – заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

У Форумі також беруть участь науково-педагогічні працівники ЛРІДУ НАДУ.

«Invest in Lviv Region» - такий девіз цьогорічного Форуму, який є потужною національною та міжнародною платформою для обговорення важливих проблем конкурентоздатності регіонів, їх стратегічного розвитку та економічного зростання. Тож, представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалог влади і бізнесу, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів – основні завдання Форуму.

У межах Форуму, який урочисто відкрив голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський, відбувається низка тематичних заходів, під час яких учасники мають можливість спілкування щодо аутсорсингу бізнес-процесів, розвитку індустріальних парків, впровадження нових технологій, фінансових інструментів розвитку тощо.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


УКРАЇНА - ЄС: КОРИСНИЙ ДОСВІД СПІВПРАЦІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

З 21 по 25 жовтня 2019 року  Krajowa Szkola Administracji Publicnej im. Prezydenta RP Lecha Kaczynskiego у Варшаві приймала слухачів, аспірантів та викладачів Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ.

Учасники семінару "Стратегічне управління державою в контексті європейського співробітництва" прослухали доповіді про систему публічної адміністрації та її реформи, бюджет та бюджетні пріоритети, воєводське самоврядування та регіональну децентралізацію в Польщі, про підготовку та вступ Польщі до ЄС, взяли участь у майстер-класі «Управління змінами». Також представники ЛРІДУ відвідали Канцелярію Голови Ради Міністрів Республіки Польща та ознайомилися з пам’ятками історії та культури Варшави.

   
   

Семінар був організований за кошти Міністерства закордонних справ Польщі. Сторони домовилися продовжити співпрацю.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"ДІЛОВИЙ ЕТИКЕТ ТА ПРОТОКОЛ В УПРАВЛІННІ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" -

така тема заняття, яке на запрошення керівництва Трускавецької міської ради провів для міських урядовців Трускавця АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Послухати лекцію відомого для багатьох спікера - охочих було чимало. Адже із тих, понад 60 присутніх у залі, чимало випускників чи сьогоднішніх слухачів ЛРІДУ НАДУ. До речі, серед присутніх були - і міський голова м.Трускавець - Андрій Кульчинський, і його заступник - Олексій Балицький, які також є випускниками Інституту, а також - керуюча справами - Олена Петранич.

Звичайно, цікава тема заняття у креативному викладі досвідченого педагога, професіонала своєї справи АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА не залишила нікого байдужими!


Майкл Вулкок – д-р Гарвардського університету, провідний науковець Світового банку – гість ЛРІДУ НАДУ

19 вересня 2019 року, у Львівському регіональному інституті державного управління відбулася відкрита лекція Майкла Вулкока, провідного науковця Світового банку, доктора соціологічних наук з Гарвардського університету, співавтора книги “Building State Capability: Evidence, Analysis, Action”, яку він презентує на Форумі Видавців.

На цю зустріч з відомою особистісю очікували з великим зацікавленням як слухачі, аспіранти та науково-педагогічні працівники, так і працівники Інституту. Адже Michael Woolcock – PhD (Sociology, Brown University), Lead Social Scientist in the World Bank's Development Research Group (Washington) and Lecturer in Public Policy at Harvard University's Kennedy School of Government.

Він є автором (співавтором, редактором) більш ніж 80 журнальних статей та книжкових розділів, а також – 10 книжок, остання з яких «Створення державного потенціалу. Докази, аналіз, дії», видана у співавторстві з докторами наук, колегами із Світового банку Меттом Ендрюсом і Лантом Притчеттом (видавництво Oxford University Press, 2017 р.), користується популярністю в наукових та ділових колах США.

Упродовж 2015-2017 років Майкл Вулкок перебував у Малайзії, допомагаючи Світовому банку заснувати свій перший глобальний центр знань та досліджень. Громадянин Австралії, п. Вулкок має докторську ступінь з порівняльно-історичної соціології, отримав нагороди за кращу книгу (2012 рік) та кращу статтю (2014 рік) з розділу Американської соціологічної асоціації «Економічний розвиток».

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Кадровий резерв України обирає найкращих спікерів!

17 вересня 2019 року, у Києві, на запрошення Кадрового резерву України, Андрій Ліпенцев – заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, як один із кращих спікерів країни, провів семінари для слухачів Кадрового резерву України щодо практичних аспектів формування організаційної культури органів публічної влади.

Слухачі з великим зацікавленням слухали спікера Андрія Ліпенцева, його креативний виклад теми, отримали не лише нові знання, але й задоволення від спілкування. Ось що пише слухачка Діана Халімова: «З-поміж усього, що в мене зараз відбувається в постійному тонусі щоденних насичених на події буденностей, таки бути студентом – ніколи не пізно! А вчитися завжди є чому! Сьогодні мене приємно вразив Андрій Вікторович Ліпенцев – к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України! Професіонал своєї справи з культурної столиці нашої України – міста Лева! Дякую за таку цінну інформацію з Вашого досвіду, за таку легку до сприйняття подачу цієї інформації, за чудову атмосферу, натхнення і неймовірний позитив! Кадровий резерв України – щиро дякую вам за цю можливість!»

Позитивні відгуки про спікера Андрія Ліпенцева продовжують надходити на адресу Кадрового резерву України, а також – запрошення до нових спілкувань зі слухачами.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ЗВІТ ПРО СТАЖУВАННЯ СЛУХАЧІВ!

14 вересня 2019 року відбулася звітна конференція за результатами стажування слухачів другого курсу денної форми навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» в центральних органах влади та за кордоном.

Слухачі презентували результати стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України, Міністерстві юстиції України, Міністерстві екології та природних ресурсів України, Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національному агентстві України з питань державної служби, а також в Інституті державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (м. Гюстроф, ФРН).


СИНЕРГІЯ НАУКИ ТА ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Вітаємо з державною відзнакою - Почесною грамотою Верховної ради України за вагомий особистий внесок у розвиток жіночого руху в Україні, активну просвітницьку і громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Ористлаву Сидорчук - кандидата наук з державного управління, доцента кафедри державного управління Львівського регіонального інституту державного управління. 


НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ЛРІДУ НАДУ - СТАРТУВАВ! 
РІК ПОЗИТИВНИХ ЗМІН, АМБІТНИХ ПЛАНІВ ТА ПЕРСПЕКТИВ!

У Львівському регіональному інституті державного управління урочистими зборами з нагоди нового 2019-2020 навчального року розпочався цей вересневий день. А численні вітання, які продовжують надходити на адресу колективу Інституту, додають святкового настрою. 

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України привітав науково-педагогічних працівників з початком нового етапу у житті колективу та побажав усім успішного навчального року. "Плани на цей рік - амбітні, але лише разом ми зможемо їх втілити у життя. Маємо для цього добре підґрунтя. Адже державне замовлення - виконано. Слухачами Інституту стали представники не лише західного регіону. Традиційно - географія щорік розширюється", - сказав ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ. 

ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.н.держ.упр., професор, вітаючи колектив з новим навчальним роком, окреслив для педагогів плани на цей рік, зокрема йшлося про навчальне навантаження. 

АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент привітав колег з новим навчальним роком і побажав плідної наукової діяльності. Саме у ці дні відбувається набір в аспірантуру та докторантуру ЛРІДУ НАДУ - 2019. 

Упродовж тижня відбуватимуться зустрічі з першокурсниками - слухачами денної, вечірньої, заочної форм навчання спеціальності "Публічне управління та адміністрування".

Рік позитивних змін, амбітних планів та перспектив - стартував! У добру путь!

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ОГОЛОШЕНО

ПРИЙОМ У АСПІРАНТУРУ ТА ДОКТОРАНТУРУ У 2019 РОЦІ

27 серпня - 06 вересня 2019 року здійснюється прийом документів для підготовки в аспірантурі та докторантурі у ЛРІДУ НАДУ

Докладніше аспірантура ...

Докладніше докторантура ...


Звітування та атестація докторантів, аспірантів, здобувачів наукового ступеня

з 09  по 13 вересня 2019 року на кафедрах

Докторанти, аспіранти та здобувачі наукового ступеня в обов’язковому порядку повинні особисто взяти участь у засіданні відповідної кафедри та подати у встановлений термін (у день проведення засідання кафедри) у відділ з координації наукової роботи та докторантури документи, підготовлені й отримані за результатами звітування (атестації)

Докторанти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня останнього року підготовки представляють на засіданні відповідної кафедри:

 • рукопис дисертації та автореферат дисертації;
 • копії наукових праць, опублікованих у наукових фахових виданнях України, наукових періодичних виданнях інших держав та/або виданнях України, включених до науко метричних баз;
 • копії матеріалів конференції за результатами апробації;
 • документи, що підтверджують впровадження результатів дисертації

Графік атестації_2019_осінь ...
Список осіб, які повинні пройти звітування (атестацію) на кафедрах ...
Перелік документів, які необхідно подати у відділ з координації наукової роботи та докторантури  за результатами звітування (атестації) ...

Бланки/взірці документів для дисертантів:

Бланки/взірці документів для кафедр:

За більш детальною інформацією звертатись:
Відділ з координації  наукової роботи та докторантури, к. 205
тел: (032) 234-64-85
(067) 670-70-54
shostak.nataliya@gmail.com


День Незалежності України

24 серпня український народ святкує величний  ювілей Незалежності. У 1991 році ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку.

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! Зі святом Незалежності України!


23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора.

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір води, без якої не було б життя, не дозрів би хліб, це колір ясного, чистого неба. Жовтий колір – це колір вогню, жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі; це колір пшеничної ниви, хліба, зерна. Це символ достатку українського народу.

Гідність прапора захищається як у самій країні, так і за її межами. Зневага до прапора розглядається як посягання на честь нації та держави.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ "ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ УКРАЇНИ" - ПРО ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО!

Побачив світ черговий, сьомий том енциклопедії "Державні нагороди України", сторінки якої присвячені ВОЛОДИМИРУ ЗАГОРСЬКОМУ - кавалеру орденів "За заслуги" II та III ступенів, відомому вченому-економісту, державному діячеві. 

Це вже вдруге від 2009 року енциклопедія "Державні нагороди України" публікує розповідь про ВОЛОДИМИРА ЗАГОРСЬКОГО - директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондента НАН України, д.е.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України, а також - про навчальний заклад, який під його керівництвом є незаперечним лідером у підготовці управлінських кадрів.

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - один із тих успішних професіоналів, які сумлінною працею вписують свою золоту сторінку у літопис розбудови державності України.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ВПЕРЕД - ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!!!

12 липня 2019 року у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України - особливе свято! І, як завжди, радісне та зворушливе - випуск! Підсумкові іспити - складено, магістерські й дипломні роботи - захищено! Майбутнє уже простелило свій шлях! Адже більшість випускників продовжать навчання на вищих рівнях освіти, зокрема, бакалаври - у магістратурі, а найкращі магістри - в аспірантурі на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Тридцять дев'ять випускників ЛРІДУ НАДУ, які навчалися за спеціальностями "Економіка", "Менеджмент", "Управління персоналом та економіка праці" отримали сьогодні дипломи магістрів та бакалаврів. А троє - дипломи з відзнакою.

Винуватців свята привітали: ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор; ЄВГЕН МАТВІЇШИН - завідувач кафедри економіки, д.держ.упр., доцент; ОЛЕКСАНДР СИНИЦЬКИЙ - декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент.

Найщирішу вдячність педагогам Інституту, завдяки яким не лише отримали нові управлінські знання, але й відчули себе частинкою великої академічної родини, висловили від імені випускників Мар'яна Костів та Юлія Осадчук.

Ми не прощаємося з вами, дорогі наші випускники! Ми вам кажемо: "До зустрічі!"

ВПЕРЕД - ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


УКРАЇНА - ЄС: СПІВПРАЦЯ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ!!!

ЩОЙНО, у Львівському регіональному інституті державного управління вже вкотре урочисто стартувала Літня німецькомовна школа "Вплив європейської інтеграції на публічне управління". 

Цьогоріч ЛРІДУ НАДУ при Президентові України приймає почесного гостя з Брюсселю - ФРАНКА ВАССЕНА - керівника генерального директорату з навколишнього середовища Європейської комісії, який спеціально прибув в Україну, щоб взяти участь у Літній німецькомовній школі. 

ФРАНК ВАССЕН виступив з доповіддю: "Європейське природозахисне законодавство", сфокусувавши увагу присутніх на спеціальній природозахисній програмі "Natura 2000".

Також, у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України перебувають: наш багаторічний і бажаний гість: ХОЛЬГЕР ФРАНКЕ - доктор, професор Інституту державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (м. Гюстров), студенти цього інституту, а також - студенти факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка.

У Літній німецькомовній школі беруть участь науково-педагогічні працівники, слухачі та аспіранти, які щойно повернулися з Німеччини, де проходили стажування в Інституті державного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія (м.Гюстров).

Адже наша співпраця і дружба з німецькими партнерами беруть початок у 2004 році, і лише міцнішають. Понад 400 українських слухачів та студентів пройшли за цей час навчальні стажування у Гюстрові. Натомість, така ж кількість німецьких студентів відвідала Україну. 

"Щороку це - надзвичайно приємна подія для навчального закладу, - підкреслив, вітаючи гостей та учасників школи, ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н. професор, заслужений діяч науки і техніки України.- Адже Інститут державного управління, поліції та права з Гюстрова - наш найдавніший і найнадійніший партнер!"

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ побажав німецьким гостям не лише плідного обміну знаннями, цікавих дискусій, але й приємного перебування на львівській землі!

Завтра наших німецьких гостей чекає подорож у мальовничі Карпати, знайомство з містом Лева... Незабутніх вам вражень!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"ПУБЛІЧНА ВЛАДА ТА ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В КОНТЕКСТІ КОНСТИТУЦІЙНОЇ РЕФОРМИ" -

така тема семінару-навчання, проведеного сьогодні спільно Львівським регіональним інститутом державного управління та Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.

У роботі семінару взяв участь і виступив ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор.

ЯРОСЛАВ КОВАЛЬ - начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях коментує сьогоднішню подію: "Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях спільно з Львівським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України проведено семінар-навчання «Публічна влада та публічне управління в контексті конституційної реформи» для державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Із доповіддю виступили начальник Міжрегіонального управління НАДС у Львівській та Закарпатській областях – Ярослав Коваль та перший заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор Олександр Сушинський.

 

   

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


НАВЧАЛЬНИЙ РІК - ЗАВЕРШЕНО! ДО ЗУСТРІЧІ - РІК НОВИЙ!

Сьогодні у Львівському регіональному інституті державного управління відбулося завершальне у цьому навчальному році розширене засідання Вченої ради. На порядку денному - чимало питань. Адже потрібно не лише підбити підсумки навчальної діяльності, але й обговорити поточні питання, окреслити перспективу майбутнього навчального року. 

Та найважливіше сьогодні - успішне проведення вступної кампанії. Варто підкреслити, що цьогорічна вступна кампанія в Інституті відбувається організовано, за планом. 

Саме аналізом ситуації з набору й розпочав засідання голова Вченої ради, директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ, підкресливши, що перший тур набору пройшов успішно.

Детальнішу інформацію щодо організації та проведення вступної кампанії в Інституті надав присутнім перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ. 

На засіданні також розглянуті питання організації стажування слухачів денної форми навчання; про освітні програми та навчальні плани усіх рівнів підготовки (уточнення); заходи щодо завершення навчального року та належного початку нового; про виконання та обсяги навчального навантаження кафедр тощо.

Декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент ОЛЕКСАНДР СИНИЦЬКИЙ доповів про результати підсумкової атестації студентів та слухачів факультету. А заступник директора з наукової роботи, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - про рекомендацію до друку фахових збірників наукових праць, монографій, уточнення тем кандидатських дисертацій тощо.

Що ж, навчальний рік - завершено. І хоча у більшості науково-педагогічних працівників розпочинається відпускний період, все ж - хтось працюватиме в екзаменаційних комісіях, хтось - ще матиме зустрічі з майбутніми слухачами...

Усім побажаємо - добре відпочити, набратися сил та енергії на увесь наступний рік! До зустрічі - рік новий!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


"ЛІДЕРСТВО - ДЛЯ ЗМІН", -

така актуальна тема численних зустрічей з медичними працівниками Львова, майбутніми слухачами спеціальності "Публічне управління та адміністрування", які провів автор навчального курсу лекцій АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України. к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ побував у восьми медичних закладах Львова, зокрема таких як: Львівський військовий шпиталь, що на Личаківській; Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім.Юрія Липи (Винники); Комунальне некомерційне підприємство 1-ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева (вул.Ужгородська); Поліклінічне відділення N1 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева (вул.Хімічна); 8-а міська клінічна лікарня (вул.Навроцького); 5-а міська клінічна лікарня (вул.Генерала Чупринки); Комунальна міська дитяча клінічна лікарня м.Львова (вул.Пилипа Орлика) та Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня (вул.Кульпарківська).

Учасники зустрічей відкрили для себе чимало нового, адже де б не виступав з лекцією АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ, вони - не лише пізнавальні для слухачів, але й мотивують кожного до діалогу.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


НАШІ - НА СТАЖУВАННІ В НІМЕЧЧИНІ!

Укотре партнерський навчальний заклад ЛРІДУ НАДУ - Вища школа публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія (Німеччина) гостинно приймає на стажування групу слухачів та аспірантів Львівського регіонального інституту державного управління. 

Зі своїми підопічними в Німеччині перебувають: Ольга Ванівська - завідувач кафедри української та іноземних мов, к.філол.н., доцент та Микола Буник - доцент тієї ж кафедри, к.політ.н., доцент.

Щойно повернуться, вони ще поділяться з нами враженнями від перебування у навчальному закладі, дружні відносини з яким сягають у 2004 рік.

І, звичайно, на початку липня, як і щороку, ЛРІДУ НАДУ прийматиме у Літній школі групу німецьких студентів. Адже українсько-німецькі партнерські відносини двох навчальних закладів з роками лише міцнішають!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


24 червня 2019 р. на кафедрі європейської інтеграції та права Інституту відбувся круглий стіл на тему: «Національна ідентичність в контексті глобальних викликів та загроз: досвід для України».

Дана проблема є актуальною на сьогоднішній день, адже в Україні спостерігається незавершеність процесів українського націотворення, регіональні ідентичності домінують над національною. В умовах системної кризи українського суспільства, «гібридної війни» Росії проти України, викликів глобалізації і сучасних цивілізаційних загроз потрібна  консолідація та національна єдність народу.

В такому контексті свої доповіді під час круглого столу виголосили: Красівський О. Я., д.і.н., професор, завідувач кафедри; Пасічник В. М., д.держ.упр., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права; Каляєв А. О., к.і.н., доцент, доцент кафедри; Мороз О. Ю., к.політ.н., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права; Когут П. В., к.і.н., доцент, доцент кафедри; Підбережник Н. П., к.держ.упр., старший викладач кафедри.

В ході обговорення було з’ясовано чинники національної консолідації українського суспільства та механізми державного управління  у сфері формування загальнонаціональної ідентичності громадян України, застосування яких сприятиме прискоренню процесу консолідації української нації, досягненню порозуміння та забезпечення національної єдності.


КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ", -

така тема круглого столу з нагоди 23-ї річниці Конституції України, який відбувся сьогодні у ЛРІДУ НАДУ, і став майданчиком зацікавленої та жвавої дискусії науковців Львівського регіонального інституту державного управління, Західного наукового центру НАН України і МОН України, а також - Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. 

І це - невипадково. Конституція України як основний закон держави, маючи славну історію - від першої Конституції Пилипа Орлика й до сьогодення, завжди перебуває у центрі уваги суспільства. Й потребує професійного обговорення. 

Саме в руслі історичної ретроспективи й сьогодення основного закону держави виголосили свої доповіді:

 • ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - д.держ.упр., професор, перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ; 
 • МИКОЛА ЛИТВИН - д.і.н., професор, керівник Центру дослідження українсько-польських відносин та сектору наукових та інформативних видань Інституту українознавства ім.І. Крип'якевича НАН України; 
 • ОРЕСТ КРАСІВСЬКИЙ - д.і.н., професор, завідувач кафедри європейської інтеграції та права ЛРІДУ НАДУ;
 • ПЕТРО КОГУТ - к.і.н., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права ЛРІДУ НАДУ та ІРИНА КІЯНКА - д.політ.н., доцент, доцент кафедри європейської інтеграції та права ЛРІДУ НАДУ. У роботі круглого столу взяв участь також РОМАН РОМАНЮК - Вчений секретар Західного наукового центру НАН України і МОН України. До дискусії активно долучилися науковці ЛРІДУ НАДУ.

Модератор круглого столу - АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України висловив вдячність усім учасникам круглого столу та запропонував продовжити дискусійний виклад своїх думок у статтях наукового збірника, який буде підготовлений за результатами круглого столу.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ЗУСТРІЧІ З МАЙБУТНІМИ СЛУХАЧАМИ ЛРІДУ НАДУ!

11 червня 2019 року АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ- заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України та АНАТОЛІЙ КАЛЯЄВ- декан факультету публічного управління та адміністрування, к.і.н., доцент з робочим візитом відвідали Волинську та Рівненську обласні держадміністрації, а також - Луцьку райадміністрацію.

У рамках візиту відбулися зустрічі з працівниками адміністрацій - майбутніми слухачами академії, під час яких державні службовці отримали вичерпну інформацію про навчальний заклад та його перспективи, про можливості професійного розвитку, які дає, власне, навчання в магістратурі за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".


"МЕНЕДЖМЕНТ ТА УПРАВЛІНСЬКЕ ЛІДЕРСТВО В ОРГАНАХ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ"

– тема семінару, який проводився 4-5 червня 2019 року, в ЛРІДУ НАДУ, в межах плану-графіка навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесені до ІV категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Для учасників навчального заходу фахові заняття «Лідерство та ефективний менеджмент в управлінні органами публічної влади» та «Лідерство в управлінні персоналом в органах публічної влади» провів АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ- заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Про емоційний інтелект лідера в публічному управлінні вела розмову зі слухачами практичний психолог Наталія Ничта, к.держ.упр. Заняття Ірини Чорнобиль, к. держ. упр., стосувалося удосконалення навичок публічного виступу.

У семінарі взяли участь державні службовці місцевих та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій, посадові особи місцевого самоврядування, зокрема керівники Представництва МЗС України у Львові, Західного офісу Держаудитслужби, Державної служби з лікарських засобів у Львівській області, Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.


ПРОФЕСОР ІЗ УНІВЕРСИТЕТУ РАЙСА (США) - ГІСТЬ ЛРІДУ НАДУ!

У Львівському регіональному інституті державного управління відбулася зустріч з професором ТОМАСОМ ХОГАНОМ з Університету Райса (США).

У зустрічі з американським гостем взяв участь АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ- заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України.

Проф. Т.Хоган є експертом Інституту публічної політики ім. Бейкера, фахівцем у сфері регулювання банківської діяльності та монетарної політики.

Під час зустрічі з заступником директора, к.е.н., доцентом Андрієм Ліпенцевим, викладачами та аспірантами Інституту американський гість поділився досвідом викладання в одному з найпрестижніших університетів США та роботи у Комітеті Сенату США з питань банківської справи, житлового будівництва та міських справ.

Університет Райса займає 86 місце у світовому рейтингу університетів, а Інститут Бейкера є провідною експертною установою, що впливає на прийняття рішень найвищими органами публічної влади США.

   

УКРАЇНСЬКІ ТА ПОЛЬСЬКІ НАУКОВЦІ - ПРО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УМОВАХ ПРОЦЕСІВ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

У Педагогічному Університеті імені Комісії національної освіти в Кракові відбулася міжнародна наукова конференція "Територіальне самоврядування в умовах процесів децентралізації. Перспектива польська та міжнародна", у якій взяла участь професор кафедри державного управління ЛРІДУ НАДУ, доктор наук з державного управління Лариса Новак-Каляєва.

Л.Новак-Каляєва виступила з доповіддю на тему: «Децентралізація влади як пріоритет демократичної модернізації системи державного управління в Україні».

Понад 100 теоретиків та практиків публічного управління активно включилися в дискусію, серед іншого, про характер децентралізації влади, завдання органів місцевого самоврядування в сучасних політичних системах і наслідки впровадження централізованих і децентралізованих моделей місцевого врядування.

Спеціальним гостем конференції був суддя Єжи Стенпєнь, один з творців реформи місцевого самоврядування 1990-х років в Польщі. На пленарному засіданні виступили представники понад 40 університетів як Польщі, так і України, зокрема з вищих навчальних закладів Одеси, Києва, Львова, Івано-Франківська та Чернівців.


УКРАЇНА - ГРУЗІЯ: ДЛЯ СПІВПРАЦІ НЕМАЄ КОРДОНІВ!

27 травня 2019 року візит у ЛРІДУ НАДУ при Президентові України ОЛЕКСАНДРА РУСЕЦЬКОГО - директора Тбіліського інституту міжнародних відносин, професора Кавказького міжнародного університету, керівника Кавказької лабораторії геополітичного моделювання - став очікуваною та приємною подією для колективу.Адже співпраця між навчальними закладами сягає у 2014 рік, коли був підписаний договір про співробітництво між Львівським регіональним інститутом державного управління та Кавказьким міжнародним університетом.

ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ  - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України зустрівся з гостем з Грузії - доктором з психології, професором Олександром Русецьким. 

У зустрічі взяв участь ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ, д.держ.упр., професор. Спільних тем для обговорення у керівників партнерських навчальних закладів було чимало. Але найважливіше, звичайно, продовження багатогранної співпраці та дружніх партнерських відносин.

Олександр Русецький зустрівся також із колективом Інституту, докторантами, аспірантами, слухачами, студентами, розповів про свій навчальний заклад, про особливості підготовки спеціалістів у сфері міжнародних відносин. 

Учасники зустрічі дізнались багато цікавого з розповіді професора. Зокрема, як автор інноваційного методу розвитку кар'єри та проекту "Школа професійного щастя", Олександр Русецький та колектив Тбіліського Інституту міжнародних відносин у підготовці фахівців роблять акцент не лише на отриманні ними знань, але й, що не менш важливо, на задоволенні від обраної професії, а значить - професійному щасті.

Володимир Загорський подякував від імені колективу ЛРІДУ НАДУ поважному гостеві з Грузії за цікаву зустріч і висловив упевненість у зміцненні співпраці.

Сьогодні Олександр Русецький мав також можливість поспілкуватися у ЛРІДУ НАДУ з тимчасово переселеними особами зі Сходу України, які проживають у гуртожитку навчального закладу. Адже сфера його наукових інтересів, як докторанта з політичних наук Кавказького міжнародного університету - дослідження і впровадження позитивного досвіду в аналізі конфліктів та миротворчих процесів, у рамках науково-дослідної програми, яку підтримує Національний Фонд Науки Грузії імені Шота Руставелі.

До слова, програма передбачає розвиток зв’язків як між окремими вченими Грузії та України, так і розвиток міжінституційних зв’язків. Зокрема, йдеться про дослідження можливостей міжнародного університетського співробітництва між університетами-переселенцями. 

Прикладний проект О. Русецького – створення Міжнародної мережі університетів-переселенців. А його дослідницький візит в Україну є частиною дисертаційної роботи. Професор відвідає ще Київ, Харків, Вінницю, Одесу.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Наш вибір – служіння народу і державі!

Такий лейтмотив Всеукраїнської акції "Право на державну службу", проведення якої активно підтримав Львівський регіональний інститут державного управління.  Упродовж тижня, у межах акції, відбулися виїзні семінари-зустрічі у Золочівській та Кам’янко-Бузькій районних радах, за участю першого заступника директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професора Олександра Сушинського.

17 травня 2019 року, Всеукраїнська акція «Право на державну службу» відбулася у Львівському регіональному інституті державного управління за участю Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях. До акції долучилися школярі та студенти.

Саме їх, молодих, розумних, активних, кому не байдуже майбутнє країни, потребує сьогодні державна служба.

   

І те, з яким зацікавленням слухали вони розповідь Олександра Сушинського - першого заступника директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професора про навчальний заклад, що готує фахівців у галузі "Публічне управління та адміністрування", про умови вступу, навчання та перспективи реалізації у професії управлінця - державного службовця, а також - розповідь Олександра Синицького – декана факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцента про бакалаврську підготовку фахівців, є підтвердженням готовності до отримання знань в галузі управління.

Те, скільки нового про державну службу відкрила для себе молодь з розповіді Ярослава Коваля – начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, випускника магістратури, аспіранта ЛРІДУ НАДУ, і те, як активно реагували школярі запитаннями, засвідчує, що державна служба має перспективу оновлення молодими кадрами.

Управляти державою має професійно підготовлений фахівець. Понад п'ять тисяч випускників Львівського регіонального інституту державного управління – кваліфікованих, освічених, активних фахівців у сфері публічного управління та економіки працює сьогодні в органах державної влади та місцевого самоврядування. Це – лідери, державники, якими пишається навчальний наш навчальний заклад!

Сьогодні ЛРІДУ НАДУ при Президентові України приймає у свою академічну родину молодь, яка, завдяки нашому високопрофесійному науково-педагогічному колективу, отримавши знання в галузі управління, долучиться завтра до розбудови держави!
Що ж, всім – у добру путь!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

13-15 травня 2019 року в Інституті підвищували кваліфікацію 60 державних службовців Державної казначейської служби України за програмою короткострокового семінару на тему «Ефективний менеджмент у державному секторі».

У межах навчального заходу розглядалися питання запобігання та протидії проявам корупції на державній службі, управлінського лідерства, ефективної комунікації, управління персоналом в органах публічної влади, ділової української мови та особливостей публічного виступу.

У семінарі взяли участь начальники головних управлінь Державної казначейської служби України усіх областей держави, керівники структурних підрозділів Державної казначейської служби України. Учасники навчання отримали сертифікати.

   
   

ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ. ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН ТА УКРАЇНИ

У РОЗБУДОВІ ДЕРЖАВНОСТІ, -

такі акценти щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю, яка відбулася 11 – 12 квітня 2019 року у Львівському регіональному інституті державного управління, і стала майданчиком для предметних дискусій та обміну досвідом як вітчизняних, так й зарубіжних науковців і практиків щодо розвитку державності в Україні. 

Понад 150 науковців, науково-педагогічних працівників, практиків з органів державного управління та місцевого самоврядування з більш, ніж 15 регіонів України, а також – німці, поляки, угорці, грузини, афганці, курди взяли участь в обговоренні проблем наукового та методологічного супроводу розвитку системи публічного управління.

У центрі уваги учасників конференції такі аспекти державотворчих процесів, як: регіональне управління та місцеве самоврядування: концепція та практика; реформування публічного управління та сектора безпеки в Україні на європейських засадах; економічні аспекти інформаційного суспільства; управлінські інновації в органах публічної влади: управління персоналом та лідерство тощо.

«У нас спільне завдання та спільна мета – засобами наукового пізнання у надзвичайно складних умовах сьогодення сприяти реалізації Стратегії реформування державного управління в Україні, - сказав, відкриваючи пленарне засідання конференції, Володимир Загорський – директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України. – Маємо для цього науковий потенціал, цікаві ідеї та думки, і маємо можливість поділитися досвідом щодо розвитку державності».

У пленарному засіданні взяли участь і мали слово почесні гості – представники органів державної влади та місцевого самоврядування: Андрій Білоус – перший заступник голови Львівської обласної ради, Маріанна Вільшинська – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, Ольга Лішик – заступник голови Луганської обласної державної адміністрації, Ярослав Коваль – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській  та Закарпатській областях, Богдана Яремчук – начальник управління персоналу виконавчого комітету Львівської міської ради, Володимир Піхоцький – начальник територіального управління Рахункової палати України по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях, д.е.н., доцент, заслужений економіст України.

Серед почесних гостей конференції також: Ольга Руденко – Головуюча Комісії з питань вищого корпусу державної служби України, д.держ.упр., професор Чернігівського національного технологічного університету; Мар’яна Куля – експерт Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) та зарубіжні партнери ЛРІДУ НАДУ: Анн-Катрін Бурхард – доктор, доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина); Хольгер Франке – доктор, професор Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина); Уве Ляндт – доктор, доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина).

Під час пленарного засідання учасниками конференції були виголошені доповіді:

«Пріоритети діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби України» (Ольга Руденко – Головуюча Комісії з питань вищого корпусу державної служби України, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Чернігівського національного технологічного університету, д.держ.упр., професор);

«Захист персональних даних у ЄС: загальний регламент» (Уве Ляндт – доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина);

«Мережі співпраці самоврядних органів як чинник підвищення ефективності регіонального розвитку» (Галина Литвин – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»);

«Особливості та виклики сучасного етапу адміністративно-територіальної реформи в Україні» (Віктор Борщевський – провідний науковий співробітник відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень імені І.М.Долішнього НАН України, д.е.н., доцент);

 «Прогнозування змін у структурі населення територій як основа планування їх просторового розвитку» (Євген Матвіїшин – завідувач кафедри економіки ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.е.н., доцент);

«Формування та реалізація державної політики сталого розвитку України: проблеми і перспективи» (Зоряна Бурик – старший викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр.).

 У межах конференції відбулася низка круглих столів: «Актуальні проблеми ЄС» за участю німецьких науковців (11 квітня 2019 року); «Управлінські інновації в органах публічної влади: управління персоналом та лідерство» (модератори: Андрій Ліпенцев - к.е.н.,доцент, Олександр Синицький - к.е.н., доцент, Микола Фурса – к.філос.н., доцент); «Зміна парадигм публічного управління: європейський досвід для України» (модератор: Лариса Новак-Каляєва – д.держ.упр., професор); «Економічні аспекти публічного управління» (модератори: Євген Матвіїшин – д.е.н., доцент, Євген Борщук – д.е.н., професор).

Актуальність тематики щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю у ЛРІДУ НАДУ привернула увагу мас-медіа. Так, у конференції взяли участь та поінформували громадськість про подію – «Перший Західний» (інформаційна програма «Очі») та 5-й телеканал (інформаційна програма «Подія дня»). А також – газета «Високий замок».

Сюжет про конференцію...

Матеріали науково-практичної конференції за міжнародною участю ...

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ВИПУСК МАҐІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ

відзначив 5 квітня 2019 року Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України! 115 слухачів маґістерської програми спеціальності "Публічне управління та адміністрування", які навчалися за замовленням Національного агентства України з питань державної служби, отримали дипломи магістрів-управлінців, а 16 із них - дипломи з відзнакою.

Під час урочистої академії з нагоди випуску маґістрів-управлінців з вітальним словом звернувся до сьогоднішніх випускників ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

   

Привітати науково-педагогічний колектив Інституту та винуватців свята прибули численні гості, більшість з яких - теж випускники нашого навчального закладу. Найкращі побажання висловили: ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН - голова Львівської обласної ради, ОКСАНА ТОМАШУК – заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації, ЯРОСЛАВ КОВАЛЬ – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

   

Свої музичні вітання подарував присутнім чудовий колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. Світлини - на згадку, радісне спілкування у колі тих, хто став рідним за час навчання...

СЬОГОДНІ У НИХ - СВЯТО! ТОЖ, ПОБАЖАЙМО НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ УСПІХІВ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ТРИСТОРОННІЙ ДОГОВІР ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ !

5 квітня 2019 року, у Львівському регіональному інституті державного управління підписано тристоронній договір про співпрацю між ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу - UABL Львівською школою керівників бізнесу.

Наші нові партнери дуже позитивно дивляться у майбутнє. Ось що вони кажуть: "Вітайте нас!!! Сьогодні підписано тристоронній договір між Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу - UABL Львівська школа керівників бізнесу та Львівський регіональний інститут державного управління. А це значить, що попереду реалізація спільних науково-дослідних та освітніх проектів спрямованих на інноваційний розвиток України. Відтепер зацікавлені особи можуть скористатись платформою для співпраці - Бізнес-Університет-Влада, що спрямована на розвиток Львова, як привабливого середовища для ведення бізнесу з допомогою державних структур. Далі - буде!"

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ОСОБЛИВИЙ ГІСТЬ - ОСОБЛИВІ ЕМОЦІЇ: АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ!!!

Сказати, що він - український та кримськотатарський кіноактор, режисер театру та кіно, сценарист, заслужений артист Автономної Республіки Крим, значить майже нічого не сказати про АХТЕМА СЕІТАБЛАЄВА. Адже за усіма титулами та званнями - яскрава особистість, патріотична, свободолюбива і надзвичайно талановита! 

Це його легендарний фільм "Кіборги", прототипом героя якого став наш випускник, кіборг, режисер, актор АНДРІЙ ШАРАСЬКІН, увіковічнив пам'ять мужніх захисників Донецького аеропорту.

Зустріч з АХТЕМОМ СЕІТАБЛАЄВИМ у ЛРІДУ НАДУ, про яку подбала ІРИНА КІЯНКА - д.політ.н., доцент кафедри європейської інтеграції та права, - особлива для кожного з нас! Це - зустріч з духовністю та порядністю і великим талантом Любові до України!


ПАРЛАМЕНТАРІ ЛЬВІВСЬКИХ ШКІЛ - ГОСТІ ЛРІДУ НАДУ

Не випадково представники учнівського парламенту завітали у навчальний заклад, який готує лідерів. Хоч вони вже є лідерами у своїх колективах, але мистецтву управління потрібно навчатися ґрунтовно. А подбав про це Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова, який, власне, і звернувся з проханням розглянути можливість організації відвідання ЛРІДУ НАДУ, в рамках профорієнтаційної роботи. 

Перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ розповів про навчальний заклад та спеціальності, за якими можна отримати освіту в галузі знань "Публічне управління та адміністрування", а також - перспективу вдосконалення знань в аспірантурі та докторантурі. 

ЛРІДУ НАДУ - єдиний із навчальних закладів Національної академії, який може похвалитися тим, що двоє із випускників отримали освіту "під ключ": від шкільної лави - до докторантури та захисту докторської дисертації. Обоє - науково-педагогічні працівники ЛРІДУ НАДУ.

З великим зацікавленням слухали представники учнівського парламенту АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА - заступника директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академіка Академії економічних наук України, к.е.н., доцента, заслуженого працівника освіти України, який на прохання Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова, провів лекцію на тему: "Лідерство для реформування публічної влади".

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

27 березня 2019 р. відбулось розширене засідання Приймальної комісії за участі науково-педагогічних працівників Інституту.
Розглянувши листа Національної академії державного управління при Президентові України від 26.03.2019 р. № 1/15-12-208 «Про зміни до програми вступних випробувань» ухвалено рішення про внесення змін до Правил прийому та Положення про приймальну комісію Інституту.

Крім того на нараді обговорено актуальні питання організації освітнього процесу з використанням он-лайн технологій, стан діловодства на кафедрах та стан навчально-методичного забезпечення дисциплін, організацію підвищення кваліфікації за обласною програмою (виїзні заняття) та ін.


ЗУСТРІЧ ІЗ НАШИМИ ГЕРОЯМИ, НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ СЕРГІЄМ ІЛЬНИЦЬКИМ ТА АНДРІЄМ ШАРАСЬКІНИМ

21 березня 2019 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч колективу Інституту, слухачів із СЕРГІЄМ ІЛЬНИЦЬКИМ - доблесним воїном АТО, полковником Збройних Сил України, відважним капітаном української збірної на "Іграх Нескорених" у Сіднеї та відважним командиром Добровольчого корпусу і АНДРІЄМ ШАРАСЬКІНИМ - відомим кіборгом, який разом з іншими бійцями тримав оборону в Донецькому аеропорту, режисером, актором, одним із прототипів образу командира у легендарному фільмі "Кіборги.


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

15 березня 2019 року в малій сесійній залі стартувала конференція “Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми та перспективи". Учасників конференції привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Володимир Загорський.

У межах конференції були розглянули окремі аспекти дії статутів територіальних громад в умовах децентралізації, а також акцентовано увагу на участі органів місцевого самоврядування у захисті прав споживачів у територіальній громаді. Участь в даному заході взяли науковці, державні службовці, представники органів місцевого самоврядування. Співорганізаторами даного заходу виступили: Львівська обласна рада, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україниід, Львівський національний університет імені Івана Франка (юридичний факультет).

З матеріалами Конференції можна ознайомитися за посиланням ....


ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

12 березня 2019 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочали навчання за 72-годинною програмою підвищення кваліфікації керівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Львівської області.

Відкрив навчальний захід директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян. Він коротко окреслив сучасні проблеми діяльності інституції, наголосив на потребі та необхідності як професійного, так і особистісного розвитку працівників. соціальної сфери, побажав активного навчання. Начальник відділу підвищення кваліфікації Валентина Бундз ознайомила слухачів із тематикою навчальних занять, які охоплюють правові, соціальні питання, проблеми ефективної комунікації, конфліктології, лідерства в публічному управлінні тощо. Навчання триватиме до 22 березня.


ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ВИПУСК МАҐІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ

відзначив 1 березня 2019 року Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України! 210 слухачів маґістерської програми спеціальності "Публічне управління та адміністрування", а також - сім слухачів спеціальності "Економіка" отримали дипломи маґістрів-управлінців. А сорок чотири із них - дипломи з відзнакою.

Під час урочистої академії з нагоди випуску маґістрів-управлінців з вітальним словом звернувся до сьогоднішніх випускників ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України. Привітати науково-педагогічний колектив Інституту та винуватців свята прибули численні гості, більшість з яких - теж випускники нашого навчального закладу. Найкращі побажання висловили: ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН - голова Львівської обласної ради, МАРІАННА ВІЛЬШИНСЬКА - керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, ВОЛОДИМИР ПІХОЦЬКИЙ - начальник територіального управління Рахункової палати у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях, ЛЮБОМИРА МАНДЗІЙ - директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Свої музичні вітання подарував присутнім чудовий колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. Святкова подія у ЛРІДУ НАДУ привернула увагу львівських мас-медіа, представники яких теж прибули, щоб привітати випускників. Сюжет про перебіг урочистостей та інтерв'ю з директором В.Загорським презентовано у вечірньому випуску програми "Очі" телекомпанії "Перший Західний". Світлини - на згадку, радісне спілкування у колі тих, хто став рідним за час навчання... СЬОГОДНІ У НИХ - СВЯТО! ТОЖ, ПОБАЖАЙМО НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ УСПІХІВ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ! Прес-центр ЛРІДУ НАДУ.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

РОЛЬ ПАРЛАМЕНТІВ У ДОСЯГНЕННІ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ, -

така тема круглого столу, який відбувся 25 лютого 2019 року, у Верховній Раді України, за участю Народного депутата України ОКСАНИ ЮРИНЕЦЬ. Круглий стіл ініційовано ПРООН, за підтримки Верховної Ради України та уряду Швеції. На запрошення організаторів у роботі круглого столу взяла участь і виступила ЗОРЯНА БУРИК - доктор наук з державного управління, старший викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Вона мала можливість озвучити свою експертну позицію з тематики сталого розвитку України, яку досліджує уже більше п'яти років. Серед очевидних моментів, на яких було наголошено: необхідність розробки концепції сталого розвитку, удосконалення інституційної бази, продовження і розширення рамок проекту розробки стратегій, з орієнтуванням на сталий розвиток в ОТГ, підсилення моніторингу реалізації цілей і завдань сталого розвитку., а найважливіше - популяризації ідей сталого розвитку серед населення, що в Україні є вкрай актуальним.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


РОЗВИТОК РЕГІОНІВ ТА ОКРЕМИХ ТЕРИТОРІЙ - НЕОБХІДНИЙ ЕЛЕМЕНТ МАЙБУТНІХ ЗМІН!

Такий акцент Ради регіонального розвитку Львівщини, яка відбулася 23 лютого 2019 року, за участю керівництва держави. З промовою перед присутніми виступив Президент України ПЕТРО ПОРОШЕНКО. У засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини взяли участь: ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України. Також на засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини були присутні науково-педагогічні працівники ЛРІДУ НАДУ при Президентові України: ТЕТЯНА ГУРГУЛА - д.е.н., професор та ЗОРЯНА БУРИК - д.держ.упр., ст.викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування. Прес-центр ЛРІДУ НАДУ.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

22 лютого 2019 року представники Інституту провели профорієнтаційну лекцію для молоді, яка проходила стажування у Червоноградській міській раді.

Зокрема Олександр Сушинський, доктор наук з державного управління, професора, перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування зробив короткий огляд законодавчих основ служби в органах місцевого самоврядування, окреслив перспективи реформування системи публічного управління в Україні та місце Національної академії державного управління при Президентові України в цих процесах. Також Тарас Кіцак, кандидат наук з державного управління, начальник відділу організації освітнього процесу, доцент кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, відповідальний секретар приймальної комісії Інституту акцентував увагу присутніх на особливостях підготовки фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Крім того, представники Інституту провели зустріч з міським головою міста Червонограда, випускником Інституту Андрієм Залівським з яким обговорили можливості щодо підвищення рівня професійної компетентності службовців та депутатів, які надає органам місцевого самоврядування Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 р. № 106.


Україна - Польша: співпраця триває ...

12 лютого 2019 року відбулася зустріч директора Інституту, доктора економічних наук, професора Володимира Загорського, заступника директора з наукової роботи, кандидата економічних наук, доцента Андрія Ліпенцева з др. Ярославом Червом - викладачем Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (Республіка Польща). Др. Ярослав Черв перебуває в нашому Інституті в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+. Упродовж цього візиту, який триватиме з 9 до 15 лютого цього року, він прочитає курс лекцій «Структура та функціонування органів місцевого самоврядування Польщі».

ТРЕНІНГ "ЛІДЕРСТВО В УПРАВЛІННІ ПЕРСОНАЛОМ" - ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Адаптуватися у мирне життя, планувати своє майбутнє допомагає колишнім воїнам АТО Школа розвитку лідерства для учасників бойових дій, яку проводить Центр розвитку лідерства, за підтримки Посольства США в Україні. Це - тренінги, під час яких воїни АТО не лише черпають нові знання, але й мають можливість проявити свої певні навички та здібності.

Цими січневими днями АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України - провів у Львові для учасників бойових дій восьмигодинний тренінг "Лідерство в управлінні персоналом".

До слова, це - вже другий із цього циклу тренінгів. Наприкінці минулого року, в грудні, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ провів такий тренінг для тих учасників АТО, які планують своє бізнесове майбутнє, у Вінниці, в Школі Лідерства, на запрошення керівника Школи розвитку лідерства для учасників бойових дій Антоніни Бондаренко та її заступника Ірини Латиш.

Тренінги, які проводить АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ, не залишають байдужими слухачів, адже досвідчений педагог та спікер уміє зацікавити аудиторію не лише креативною подачею матеріалу, але й тим зворотним зв'язком, спілкуванням, коли всі учасники "включені" у процес навчання. Знання, отримані під час тренінгу з лідерства, допоможуть колишнім воїнам будувати своє професійне майбутнє.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ТРЕНІНГ З ЛІДЕРСТВА ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Найбільш вдячні слухачі ті, хто пройшов важку школу війни. Адже з такою ж відповідальністю, з якою вони захищали Україну, сьогодні воїни АТО повертаються до мирного життя, планують своє майбутнє. І допомагає їм у цьому Школа розвитку лідерства для учасників бойових дій, яку проводить Центр розвитку лідерства, за підтримки Посольства США в Україні.

Восьмигодинний тренінг "Лідерство в управлінні персоналом" для тих учасників АТО, які планують своє бізнесове майбутнє, 23 грудня 2018 року, у Вінниці, в Школі Лідерства, провів АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, академік Академії економічних наук України, на запрошення керівника Школи розвитку лідерства для учасників бойових дій Антоніни Бондаренко та її заступника Ірини Латиш. Ефективність та результативність тренінгу було забезпечено застосуванням авторської інтерактивної методики . Наступний тренінг, у якому візьмуть участь 18 воїнів АТО, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ проведе у Львові, наприкінці січня.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

 


 Договір взаєморозуміння в академічному й освітньому співробітництві між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівським регіональним інститутом державного управління


Громадянська позиція
науковців


Звіти Інституту:


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2012 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2013 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2014 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2015 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2016 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2017 рік


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2018 рік


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2019 рік


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2020 рік


Лінки:


:: Верховна Рада України

:: Президент України

:: Кабінет Міністрів України

:: Міністерство освіти і науки України

:: Львівська обласна державна адміністрація

:: Львівська обласна рада

:: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти


Для науковців:


:: Фахові наукові видання

:: Графік складання кандидатських іспитів у 2018 році

:: Процедура попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт

::
Розклад занять аспірантів

:: Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук

:: Графік вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру

:: Програма вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру


Для студентів та слухачів:

:: Положення про виконання та процедуру захисту магістерських робіт за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”

:: Тематика магістерських робіт для слухачів спеціальності "Публічне управліннята адміністрування" (випуск 2019-2020 років)

:: Методичні вказівки до проходження переддипломної практики (для студентів усіх форм навчання спеціальності 073 Менеджмент)

:: Методичні рекомендації до виконання магістерської роботи студентами спеціальності 073 “Менеджмент”

:: Положення про виконання та процедуру захисту кваліфікаційних робіт (рівень БАКАЛАВРА) за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”


Архів новин:

– 2014р.

– 2015р.

– 2016р.

– 2017р.

- 2018 р.